PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kto pękl prezydencką oponę?

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Re: Kto pękl prezydencką oponę?

Postautor: Clint Eastwood » 08 marca 2016, 20:22

może bez związku, a może ze związkiem:

Aleksander Kwaśniewski do Ryszarda Kalisza: Z tego wynika jeden wniosek. Bezpiecznie. Że prowadzisz samochód tylko z kierowcą. Dokładnie.
(...) Dobrze, jakby powiedzieć, jak mówię, jak mi leży na sercu, to ty. Pamiętaj, że jesteś w tej chwili w centrum erupcji. W związku z tym bądź rozsądny. A jednocześnie – masz dla kogo żyć.

(...)
Myślę, kurwa, przecież jedziesz i nagle, bracie, wyrzucają ci jakiegoś psa, pijaczka pod koła. I możesz być najtrzeźwiejszy na świecie i tak masz już aferę pod tytułem, tłumaczyć się i tak dalej, tak dalej... (...) Masz, Rysiu, do wyborów europejskich mniej niż rok. Jest sześć miesięcy. I na sześć miesięcy masz dla kogo żyć. Ty masz piękny samochód. Będziesz siedział, jeżeli... siedzenie do przodu, będziesz miał dosyć miejsca.

(...)
A.K.: […] Ja dwie kampanie wyborcze przeprowadziłem za kierownicą samochodu: 91, 93. Miałem tą swoją lancię, którą kochałem, i jeździłem we mgle, nie we mgle i tak dalej. Nigdy nie zapomnę sytuacji, która mnie tak pierwszy raz trąchnęła. Wyjeżdżam z Gdyni, wsiadam do tego swojego samochodu i te kobitki wychodzą. […] a one do mnie – panie Olku, to pan jeździ sam, niech pan uważa na siebie, żeby się panu nic nie stało, bo przecież może być jakaś prowokacja. Myślę, kurwa, przecież jedziesz i nagle, bracie, wyrzucają ci jakiegoś psa, pijaczka pod koła. I możesz być najtrzeźwiejszy na świecie i tak masz już aferę pod tytułem, tłumaczyć się i tak dalej, tak dalej…
N.N.: Już cię jakieś kanalie dorwały [niezrozumiałe].
A.K.: Masz, Rysiu, do wyborów europejskich mniej niż rok. Jest sześć miesięcy. I na sześć miesięcy masz dla kogo żyć. Ty masz piękny samochód. Będziesz siedział, jeżeli… siedzenie do przodu, będziesz miał dosyć miejsca.

motomaniak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: motomaniak » 18 marca 2016, 08:30

nie było opony a trzeba było jechać, to założyli starą i heja, tak się nie robi, nie powinno

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ie.html#MT

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 18 marca 2016, 08:46

To mnie nie wkurza. Niczego więcej po głąbach z BORu się nie spodziewałem a "dobra zmiana" zwiększyła po prostu przypisany do tej służby poziom debilizmu. Ale kolumna jadąca 200 km/h bo się tołdiemu "śpieszy" to już jest debilizm zagrażający niewinnym ludziom.

Wiem na pewno że było by mi do śmiechu gdyby okazało się że człowieka od serwisu limuzyny PiS zwolnił i zatrudnił swojaka co to zmianę kół kocha ale nie praktykował bo z wykształcenia jest kucharzem.

Że tak się znowu będę autocytował. Ha, ha. PiS władzą zabije się sam.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 18 marca 2016, 09:58

Właśnie chcialem napisać to samo co Marchewa - sami siebie narażają na niebezpieczeństwa a przy okazji niewinnych ludzi. "Dobra, zmiana" to się powinno nazywać. A w skrócie TKM.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 marca 2016, 11:40

TKM-D. teraz ku... my - debile.

Widać, że mentalność się w okolicach rządowego BORu nie zmienia - Prezio musi lecieć to leci i ląduje we mgle. Prezio musi jechać i się spieszy, no to walimy na starej oponie 200h/km.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 18 marca 2016, 12:44

Widzisz jeżeli jedną z kategorii doboru kadr jest to "czy osłoniłbyś własnym ciałem polityka" nie możesz oczekiwać że zgłoszą się pomysłowi ludzie z wyobraźnią. :)

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 18 marca 2016, 21:46

Opona była kupiona jeszcze w III RP to nie dała rady utrzymać głowę IV RP :)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 marca 2016, 23:07

to nie tylko kwestia pomyślunku, tylko gotowości do zrobienia łaski politykowi.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 19 marca 2016, 06:27

Polecam wypowiedź ppłk Kulczyńskiego. Zwłaszcza ostatnią.

http://www.swiatsiekreci.tvp.pl/24490703/18032016
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 19 marca 2016, 11:25

A ja z taką polemiką się spotkałem. Autor: Marcin Kędryna, pracownik KPRP.
http://www.3neg.pl/2016/03/17-marca-2016.html
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 19 marca 2016, 12:51

Typowe krycie własnych 4 liter. Ale ok Bilu niech tołdi zostawi tych ludzi następnym razem nie zawiodą i przez ich głupotę zginie. Tylko czy to będzie jeszcze zamach czy już samobójstwo.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 19 marca 2016, 12:57

Co gorsza, Pawlikowski w BOR to jedna z tych dobrych nominacji. Nie chcę wiedzieć, co się dzieje w radach nadzorczych, do których nowa władza wsadza swoich radnych.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 19 marca 2016, 14:02

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 19 marca 2016, 15:35

Dostała info, że o szóstej następnego dnia zostanie zatrzymana przez Mariusza Kamińskiego. Nie bez znaczenia jest fakt, że odbiornik telewizyjny w boksie klaczy był nastawiony na program pierwszy. Nadawano właśnie główne wydanie Wiadomości. Ostatnie słowa ofiary (przy której znaleziono list wyrażający solidarność z KOD) brzmiały: ojczyznę woooolną.. Cześć i chwała bohaterom.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 19 marca 2016, 15:56

ojczyznę woooolną.. Cześć i chwała bohaterom.
e, to pisowski tekst. raczej "za demokrację!".

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”