PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Dobra zmiana czyli "oni też tak robili"

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator
Posty: 8049
Rejestracja: 02 listopada 2004, 08:43
Lokalizacja: Wratislavia, Silesia

Re: Dobra zmiana czyli "oni też tak robili"

Postautor: Cynik » 10 marca 2018, 13:00

czym szybszy koniec PO tym szybciej PIS przestanie rządzić.

Indeed. Warto aby PiS to zrozumiał przed wyborami, i sam zrezygnował zamiast się pchać po władzę i benefity jakie daje.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lutego 2007, 15:13
Lokalizacja: Królestwo Polski

Re: Dobra zmiana czyli "oni też tak robili"

Postautor: aspagnito » 10 marca 2018, 13:16

Cynik! Błagam! No i co. Jak PiS wywinduje sobie wynik w wyborach samorządowych, to logika kazałaby twierdzić, że i w parlamentarnych im wyjdzie lepiej. BŁĄD! Wejdzie razem i narodowcy i to będzie początek końca, bo ludzie jak ich usłyszą z ambony, to zaczną mówić, że to coś normalnego.
Więc włączam to TOK.FM i w przerwach o słuchaniu o polskim smogu, no bo czego oczekiwać od niemieckich mediów, jak nie tego iż jednak trujemy bardziej od Niemców słyszę Nowacką. A ta co? Mówi mówi, można się zgadzać albo i nie, ale pod koniec tylko - może kiedyś w jakimś fantastycznym gronie ciekawych ludzi coś zrobimy. I tu fiforek mi opadł.
To tak jakbym dorwał kurę znoszącą złote jaja i myślał, że teraz będę królem świata, bo teraz będę tylko latał po kolejne życzenie do złotej rybki. Po pierwsze oczekuję od polityka, że nawet jeśli ma ambicje i jest jedyną osobą, która może coś zmienić, to te ambicje muszą też mieć kształt - czyli konkretnie - KTO, CO, JAK, GDZIE, KIEDY I DLACZEGO? Nikt jej chleba nie da za to, że dawno temu coś tam było i za to, że wiadomo kilku osobom, że ona taka fajna, a ona mówi, że może gdzieś, kiedyś będą jacyś fajni ludzie. Ja też uważam, że w kosmosie też są chyba jacyś fajni ludzie! Tylko lewica jest ich (PiS) w stanie wykobzać, ale mówiąc o skrobance i o tym, że się tworzy listę zjednoczonej, ale podzielonej lewicy, bo trzeba zrobić tak, żeby gdzieś kiedyś było fajnie... to może bardziej przypomina to kształtem bezkształtną amebę będącą synem muła i rozwielitki, niż coś co przejmie serca i umysły Polaków. Co robił Kwaśniewski, Kalisz, a potem Palikot? Skrobanka, antykler, Europa, technokracja i darmowy Internet. To był ten program, nawiasem mówiąc wszystkie te panele dyskusyjne były biedne z tekstami typu - bo w każdej rodzinie jest taki wujek, który wie wszystko, a któremu w życiu nic nie wyszło (autentyczny tekst z "programu" Europa+). Z tym ma rezonować Polska? NIE! Tylko z Centrolewicą Polską w stylu Baracka Obamy i tylko to wyeliminuje PiS. Wystarczy zmienić nazwę i przeczytać wszystkie książki Baracka Obamy, a i PiS i PO w parlamencie pozostanie z poparciem rzędu kilkunastu procent, bo jeśli wyeliminjesz PO, jego rolę przejmie Nowoczesna, czyli dalej będzie tak samo, tylko że inaczej i PiS będzie miało nie 51%, a 60% poparcia.
Dobrze, że Orzeł jest na straży.


Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości