PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Informacje o partii

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 14 grudnia 2004, 19:02

Widzisz - ja wiem - ale ty najwyrazniej mojego wczesniejszego postu nie przeczytales - chodzilo o to ze PO tylko raz zrobilo prawybory - pozniej juz szeregowych towarzyszy nikt o zdanie nie pytal (chodzilo o mechanizm wylaniania kandydatow wewnatrz partii i wybory wladz oraz reprezentatantow na listach wyborczych)

Awatar użytkownika
mg
Poseł
Poseł

Postautor: mg » 14 grudnia 2004, 19:10

A ja ci piszę że JOW mające duże szanse na wprowadzenie dzięki PO likwidują listy partyjne i ten problem.
Nie sposób zrozumieć narodu polskiego, tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty tak głęboko stanowiącej o mnie, o każdym z nas, bez Chrystusa Jeśli byśmy odrzucili ten klucz dla zrozumienia naszego narodu, narazilibyśmy się na zasadnicze nieporozumienie. JPII

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 14 grudnia 2004, 19:17

No to mi wytlumacz w jaki sposob JOW eliminuje w parti smieszny mechanizm narzucania przez centralne wladze kandydata na szefa regionu ( jeden kandydat na jedno miejsce - przywieziony w "teczce" :D )

Nawet Lepper sobie kontr-kandydata wystawil jak byly wybory w samoobronie :D - a Tusk widac ma na tym punkcie fobie od kiedy z Geremkiem przegral - wiec w PO ta wade wyeliminowal :D - jeden kandytat - jeden startuje - przynjmniej wewnatrz maja porzadek i przed wyborami wiedza kto wygra :D

Awatar użytkownika
mg
Poseł
Poseł

Postautor: mg » 14 grudnia 2004, 19:32

To są wewnętrzne sprawy partii a nie ordynacja. Z tego co wiem wewnątrz partii mają panować zasady demokratyczne i łamanie ich jest łamaniem prawa.

JOW likwiduje listy partyjne.
Nie sposób zrozumieć narodu polskiego, tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty tak głęboko stanowiącej o mnie, o każdym z nas, bez Chrystusa Jeśli byśmy odrzucili ten klucz dla zrozumienia naszego narodu, narazilibyśmy się na zasadnicze nieporozumienie. JPII

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 14 grudnia 2004, 19:51

A to ze JOW likwiduje kazdy chyba wie :D

(ale watek dotyczy PO - wiec wtracilem nieco w ich wewnetrznej "demokracji" ) :D

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 12 stycznia 2005, 02:08

mg pisze:To są wewnętrzne sprawy partii a nie ordynacja. Z tego co wiem wewnątrz partii mają panować zasady demokratyczne i łamanie ich jest łamaniem prawa.

JOW likwiduje listy partyjne.

Hmmm a dzisiaj słyszałem w TV jak Tusk się chwali, że sam będzi układał listy kandydatów na posłów. :twisted:

Awatar użytkownika
Krystian_wr
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krystian_wr » 13 stycznia 2005, 15:22

Raczej chyba chodziło o opiniowanie kandydatów- dziwne żeby szef partii nie miał zadnego wpływu na to kto z jego ramienia bedzie startował.

Poza tym nie ma to aż tak dużego znaczenia- PO to platforma ludzi kompetentnych i racjonalnie podejmujących decyzje wiec- wybór przez koła a wybór centralny nie jest aż tak istotny
"Historia magistra vitae.” -Cyceron

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 14 stycznia 2005, 10:46

Ale tu nie było mowy o opiniowaniu. Wyraźnie powiedział, że woli sam ukłądać listy kandydatów, żeby być pewien że posłowie którzy się dostaną do parlamentu nie okażą się złodziejami, łapówkarzami etc. Ładne mi "zasady demokratyczne". :lol:

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 14 stycznia 2005, 14:17

Fakt sam slyszałem.
Niemniej to jest lepsze czy to samo pozornie demokratyczne?
Bo ja jakoś w te cuda demokratyczne nie wierze, szczególnie jeśli chodzi o posady intratne w partii i rokujące odbicie się dalej.
Więc o co chodzi tak naprawdę? O piekne słówka uspokajające resztę która się nie dostanie,pozornośc?
Przynajmniej odwaznie powiedział to co inni kamuflują.

Awatar użytkownika
Krystian_wr
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krystian_wr » 18 stycznia 2005, 21:32

Wyraźnie powiedział, że woli sam ukłądać listy kandydatów, żeby być pewien że posłowie którzy się dostaną do parlamentu nie okażą się złodziejami, łapówkarzami etc. Ładne mi "zasady demokratyczne".

-i jak tu dogodzić 8) przęstępcy w Parlamencie źle, chęć wybrania ludzi kompetentnych źle 8)
"Historia magistra vitae.” -Cyceron

Artór
Stażysta
Stażysta

Postautor: Artór » 29 czerwca 2005, 20:36

Mała aktualizacja : Zyta Gilowska nie jest jóż w PO,więc wypadało by zmienić informacje o partii na początku tematu :)
#########Prawo Liebermana:
#########Wszyscy kłamią. Ale to nieważne, ponieważ i tak nikt nie słucha.

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 15 sierpnia 2005, 18:28

"Platforma Obywatelska w odróżnieniu od innych formacji politycznych w Polsce nie udaje, że ma cudowne recepty na wszystkie bolączki życia społecznego i gospodarczego."

Mozna przeczytac na glowej stronie PO i innych stronacha fanatykow partii oraz stronach zwiazanych...

I jak nie udaje? Twierdzi ze ma program - dobry .. etc.. ale nikt go do dzis nie widzial :D

najpiejw byl - potem mial byc - ostatnio mial byc w sierpniu.. juz polowa minela i nic :D Moze tak naprawede go nigdy nie bylo? I z tymi 100 ekspertami pracujacymi od lat nad min dzien i noc bylo takim samym klamstewem jak klip wyborczy tuska? :)

Wszech_Polak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: Wszech_Polak » 15 sierpnia 2005, 20:59

Artór pisze:Mała aktualizacja : Zyta Gilowska nie jest jóż w PO,więc wypadało by zmienić informacje o partii na początku tematu :)

Szanowny Arturze, jeśli nadal będziesz robił takie błędy ortograficzne, to pomyślę, że nie znasz pisowni własnego imienia... :lol:

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 15 sierpnia 2005, 22:20

Wszech_Polak pisze:Szanowny Arturze, jeśli nadal będziesz robił takie błędy ortograficzne, to pomyślę, że nie znasz pisowni własnego imienia... :lol:

lol. Ja o nim pomyslalem gorsze rzeczy ;)
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Artór
Stażysta
Stażysta

Postautor: Artór » 22 sierpnia 2005, 09:20

Na moją obronę powiem tyle że nick Artur jest już zajęty , a błędy merytoryczne powinny być wytykane nie ze złośliwości a dla poprawności informacji. Z ortografi zawsze byłem noga :wink:
#########Prawo Liebermana:

#########Wszyscy kłamią. Ale to nieważne, ponieważ i tak nikt nie słucha.

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”