PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Opinia o PO

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

ROMAN1946
Starosta
Starosta

Opinia o PO

Postautor: ROMAN1946 » 12 kwietnia 2007, 13:27

Znany z komisji bankowej poseł PO jest jednym z oskrażonych w sprawie niegospodarności jakich miał się dopuścić zdominowany przez prawicę zarząd Krakowa z lat 1998-2002. Oprócz niego w tej sprawie zarzuty usłyszało kilku radnych obecnie należących również do tej ,,wspaniałej" partii, a także były lewicowy wojewoda. Jaki z tego wniosek?! PO nie jest tak święta, jak przedstawiają ją media i za jaką bierze ją - o zgrozo- wielu przedstawicieli wykształconej części społeczeństwa.Wręcz przeciwnie, analizując wyczyny wielu działaczy tej rzekomej alternatywy wobec PiS, można dojść do całkowicie odmiennych ocen. Nie mówiąc już o tym, że w tej kadencji ekipa D.F.Tuska postępuje dokładnie o 180 stopni inaczej niż deklarowała w kadencji ubiegłej. Wbrew zapowiedziom, blokowała uchylenie immunitu zarówno swojemu posłowi Dzikowskiemu, jak też Ostrowskiej z SLD, a także przyjęła niegdzyś krytykowaną dotacje budżetową!

PO TO DNO!!!

http://wiadomosci.onet.pl/1517985,11,item.html

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 12 kwietnia 2007, 14:13

Jasne wszyscy kradną więc głosujcie na SLD oni kradną bardziej elegancko :)
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

ROMAN1946
Starosta
Starosta

Postautor: ROMAN1946 » 12 kwietnia 2007, 15:26

A nie uważasz, iż wizerunek PO jako partii nowoczesnej, proeuropejskiej, liberalnej, składającej się z kompetnych, spokojnych ludzi odbiega po prostu od rzeczywistości?

http://pajacyk.pl/

ROMAN1946
Starosta
Starosta

Postautor: ROMAN1946 » 12 kwietnia 2007, 15:27

Awatar użytkownika
Corranh
Senator
Senator

Postautor: Corranh » 12 kwietnia 2007, 15:39

ROMAN1946 pisze:A nie uważasz, iż wizerunek PO jako partii nowoczesnej, proeuropejskiej, liberalnej, składającej się z kompetnych, spokojnych ludzi odbiega po prostu od rzeczywistości?

Moze, ale wizerunek SLD jako bandy zlodziei i kolesi na pewno od rzeczywistosci nie odbiega :wink:
Pan stworzył ludzi, a Samuel Colt uczynił ich równymi.

ROMAN1946
Starosta
Starosta

Postautor: ROMAN1946 » 12 kwietnia 2007, 16:11

Corranh przesadzasz. W SLD są najróżniejsi ludzie, napewno nie ma tam więcej osób zdemoralizowanych niż w pozostałych partiach.

http://polskieserce.pl

Awatar użytkownika
Corranh
Senator
Senator

Postautor: Corranh » 12 kwietnia 2007, 16:16

Narazie to ich rządy uwazane sa za najbardziej zlodziejskie. Nie mylic z "najgorsze". Fanatycy sa zawsze gorsi od zlodzieii...

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 12 kwietnia 2007, 17:39

W SLD są najróżniejsi ludzie, napewno nie ma tam więcej osób zdemoralizowanych niż w pozostałych partiach.

Typowe rozmywanie odpowiedzialności. Liczy się to, najbardziej złodziejska polityka była praktykowana przez to właśnie ugrupowanie.

ROMAN1946
Starosta
Starosta

Postautor: ROMAN1946 » 12 kwietnia 2007, 18:52

różnych skandali za rządów AWS-UW nie było mniej niż za SLD-UP-PSL! A przypominam, że to z tych pierwszych formacji wywodzi się większość ludzi PO bądź PiS.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 12 kwietnia 2007, 21:04

Roman jesteś dla mnie żywym dowodem na to że między SLD a PiS w stylu sprawowania władzy nie będzie ŻADNEJ róznicy. Zmieni sie tylko kierunek bezkrytycznego fanatyzmu... :(
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Corranh
Senator
Senator

Postautor: Corranh » 12 kwietnia 2007, 22:31

Przesadzasz marchewa. Roman jest fanatykiem ale jego idole to cyniczni oportuniści. Oj jak ja za nimi tęsknie teraz :?

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 13 kwietnia 2007, 05:29

Roman jesteś dla mnie żywym dowodem na to że między SLD a PiS w stylu sprawowania władzy nie będzie ŻADNEJ róznicy. Zmieni sie tylko kierunek bezkrytycznego fanatyzmu...

Jestem w SLD. Chyba nie nazwiesz mnie fanatykiem? :mrgreen:
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 13 kwietnia 2007, 09:37

XXviX pisze:Jestem w SLD. Chyba nie nazwiesz mnie fanatykiem? Mr. Green

Dużo macie takich Romanów teraz w partii :?:
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 13 kwietnia 2007, 17:35

Na jakiej podstawie stwierdzenie, że AWS-UW byli mniej szkodliwi u władzy niż SLD ? To nie postsolidarność wypompowała te miliardy u progu lat 90.

Jestem w SLD. Chyba nie nazwiesz mnie fanatykiem?

Pewne symptomy jednak wykazujesz. Ja np. nie uważam ludzi posiadających zbliżone poglądy za świętych i zwykle nie bronię dajmy na to wyskoków JKM-a, za to ty - w wątku o tasmach Oleksego - od razu, gdy tylko padł cień na twoich ulubieńców, automatycznie nazwałeś wierzących w to różnymi epitetami. I to jest fanatyzm. Natychmiastowe odrzucenie jakichkolwiek watpliwości.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 kwietnia 2007, 18:18

w wątku o tasmach Oleksego - od razu, gdy tylko padł cień na twoich
No wiesz. Bądź uczciwy przecież to był temat polityczny tygodnia. Trudno żeby na forum politycznym nie był skomentowany.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”