PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

ludzie PO

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

ROMAN1946
Starosta
Starosta

ludzie PO

Postautor: ROMAN1946 » 21 lipca 2008, 16:12

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 04 sierpnia 2008, 13:23

Wrzucę w ten temat bo to odnośnie ludzi platformy.

Ciekawy wywiad z Palikotem
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 05 sierpnia 2008, 17:51

Za PIS bali się przestępcy, za Platformy dziennikarze.
Nie wszyscy ma się rozumieć, bo Ci z wypranymi mózgami nie mają czego się bać.
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2008, 05:47 przez wuzetka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 06 sierpnia 2008, 05:51

A jakieś dowody na ta śmiałą tezę?
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 06 sierpnia 2008, 10:30

Za PIS bali się przestępcy, za Platformy dziennikarze

Podejrzewam że wiem o jakiej sprawie mówisz. Ale jak chcesz kontynuować wątek załóż proszę osobny temat.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 06 sierpnia 2008, 23:12

XXviX pisze:A jakieś dowody na ta śmiałą tezę?

Wiem, że na Marsa prasa nie dociera, ale myślałam że satelitarna jest albo internet?

Noo, takie same dowody jak na wieśmaki, na przykład.
Jedni się rozwijają a inni zwijają. Yntelygencją nie grzeszą.

Podejrzewam że wiem o jakiej sprawie mówisz. Ale jak chcesz kontynuować wątek załóż proszę osobny temat.

Cholernieś oczytany że nawet podejrzewasz :roll: :roll: :roll:
A możeś przez pomyłkę włączył sobie nie na tą stację co zawsze :lol:

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 07 sierpnia 2008, 05:05

O w mordę, toś mi dogadała... To może dowód na to, że przestępcy bali się za rządów PiSu?

FAQ GOD

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 07 sierpnia 2008, 06:52

Niektórzy się bali (Sawicka) inni nie (Lipiec). Wszystko jak zwykle zależało od koloru legitymacji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 07 sierpnia 2008, 22:23

O w mordę, toś mi dogadała... To może dowód na to, że przestępcy bali się za rządów PiSu?

Sprawdzić sobie wyniki głosowań w więzieniach :mrgreen:
Marchewa pisze:Niektórzy się bali (Sawicka)

Noo, cała polska słyszała rozmowy telefoniczne, jak się cholernie bała. I tu masz dowód jak yntelygencja się różni od inteligencji.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 08 sierpnia 2008, 07:30

wuzetka pisze:Sprawdzić sobie wyniki głosowań w więzieniach :mrgreen:

Klasycznym kontrargumentem byłoby: a PiS wygrał w zakładach psychiatrycznych, ale czego to dowodzi?

wuzetka pisze:Noo, cała polska słyszała rozmowy telefoniczne, jak się cholernie bała. I tu masz dowód jak yntelygencja się różni od inteligencji.

Ja nie potrzebuję dowodu, wystarczy że sobie pooglądam komisje śledcze. Tragedią PiS jest dla mnie to że jak bym musiał wybrać między skorumpowaną Sawicką a obsesjonatem Ziobro to musiałbym się długo zastanawiać.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 08 sierpnia 2008, 08:56

Marchewa pisze:Klasycznym kontrargumentem byłoby: a PiS wygrał w zakładach psychiatrycznych, ale czego to dowodzi?

Ze przestępcy się boją PIS, to tego dowodzi. Bo to o to było pytaniie. Warto jeszcze sprawdzić jakim stosunkiem. Bo tu głównie widać czarno na białym :lol:

Marchewa pisze:Ja nie potrzebuję dowodu, wystarczy że sobie pooglądam komisje śledcze.

Też oglądam, zastanawiające jest to że PIS dąży do pełnej jawności w każdym temacie, a druga strona ma opory. Zasatanawiające, baardzoo zaastanaawiaająącee.
Kto logicznie myśli sam sobie wnioski wyciągniee, nie musi czekać aż mu tvn gotowe do głowy przetrawione przez siebie włoży.
Sam odróżni czy obsesja polega na tym żeby śigać korupcję czy ministrów za uszkodzone laptopy. Kto tu ma obsesję i kogo za co ściga. Wyprane mózgi tylko o hamburgerach i laptopach. Acha jeszcze karty sim, śmieszni jesteście.
W żadnym miejscu nie zauważyłam żeby Ziobro miał obsesję. To co robił to chyba był prokuratorem generalnym a nie kucharką. Obsesje to ma obecny minister sprawiedliwości, ta obsesja to łapać Ziobrę. Tak zakompleksionego człowieka na urzędzie jeszcze nie widziałam. Zresztą dobrali się w tej partii.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 08 sierpnia 2008, 10:22

wuzetka pisze:Ze przestępcy się boją PIS, to tego dowodzi. Bo to o to było pytaniie. Warto jeszcze sprawdzić jakim stosunkiem. Bo tu głównie widać czarno na białym :lol:

I znowu można by nieco złośliwie rzec że przestępcy jako ludzie racjonalni boją się wariatów. Ale taka argumentacja prowadzi do nikąd.

Też oglądam, zastanawiające jest to że PIS dąży do pełnej jawności w każdym temacie, a druga strona ma opory. Zasatanawiające, baardzoo zaastanaawiaająącee.

Bo lubi sie czegoś od prokuratora dowiedzieć a nie słyszeć "tajemnica służbowa" przy co drugim pytaniu.

wuzetka pisze:Kto logicznie myśli sam sobie wnioski wyciągniee, nie musi czekać aż mu tvn gotowe do głowy przetrawione przez siebie włoży.

Tylko nie zawsze są to wnioski na ręke PiSowi, myślę ze ro co PO mogła stracić na niemrawer pracy w komisjach odzyskała dzięki hucpie posłów PiS w obronie Ziobry. Do opini publicznej dotarł z tego jeden tylko" mesydż" na froncie PiSu bez zmian. Nie ułatwi to odzyskania władzy, oj nie ułatwi.

wuzetka pisze:Sam odróżni czy obsesja polega na tym żeby śigać korupcję czy ministrów za uszkodzone laptopy. Kto tu ma obsesję i kogo za co ściga. Wyprane mózgi tylko o hamburgerach i laptopach. Acha jeszcze karty sim, śmieszni jesteście.

Ciekawe bo póki co specjalnie wydaje się nie odróżniać. Zobaczymy przy eurowyborach, jest szansa na kolejny sukces PiSu... (na podkarpaciu ;) )

wuzetka pisze:W żadnym miejscu nie zauważyłam żeby Ziobro miał obsesję.

Gdzie tam, Ziobro i obsesja nic z tych rzeczy ;) No może na punkcie Patti Kotti :D Jak zwykle punkt widzenia zależy od tego kto patrzy.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 08 sierpnia 2008, 13:24

Marchewa pisze:Bo lubi sie czegoś od prokuratora dowiedzieć a nie słyszeć "tajemnica służbowa" przy co drugim pytaniu.

Noo, :lol: właśnie dobrze rozumujesz. Ale jak studiujesz tyle lat :lol: to znaczy ześ bardzo yntelygentny. Tak samo jak te w komisji nie mogą pojąć jak to jest, że te przeciw którym się toczy postępowanie chcą pełnej jawności. To komisyja chyba się bardzo boi żeby się za dużo nie dowiedzieć :roll: a przy okazji opinia publiczna.
Ale takie efektyto jak sofciki same nie umieją myśleć i wyciągać wniosków.
A z czym to się je? A ukrój se sam.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 08 sierpnia 2008, 13:53

Marchewa, no, nie oszukujmy się, przyznaj w końcu, wiem że Ci niezręcznie wobec kolegów, ale tak między nami, no przyznaj że ta partia która chciała rządzić (nie pisze że rządzi bo to nieodpowiednie słowo) no niech będzie że jest, to przyznaj że ta partia się tak kompromituje że wam już nawet ciężko rozmawiać bo nie potraficie sami znaleźć rozsądnych argumentów i tak się motacie? Aż mi was żal :lol:
Poprzednia ekipa rządziła, popełniała błedy, nikt tego nie neguje. Ale tu trudno mówić o popełnianiu błędów. To tak jak byś oceniał pracę magisterską pisaną przez ucznia pierwszej klasy szkoły podstawowej. No to przecie nie powiesz że tam są błędy? To jest po prostu farsa, oni nie mają żadnego pojęcia do rządzenia. Wystarczy się przyjrzeć jakie tematy na codzień ich interesują i jak wyłażą ze skóry żeby się przypodobać i ukryć przy okazji ważne tematy. Teraz zajmują umysły sofcików tym że Prezydent nie opublikował raportu o stanie zdrowia. To Tusku już w te pędy, szybciuchno raporcik. Ooo, proszę jaki zdrowy, i już sofciki ścieszone. Udało się. Znowu parę dni odsapki, szkoda że muszę kończyć bo nie mam czasu a taki wdzięczny temat :lol:

ROMAN1946
Starosta
Starosta

Postautor: ROMAN1946 » 08 sierpnia 2008, 16:03

gospodarka zwalnia... to wina PO.

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”