PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

ludzie PO

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: ludzie PO

Postautor: notkin » 20 grudnia 2015, 21:40

Ktoś podważa ten wybór?

Nie napisałem, że ktoś podważa, tylko że ktoś nie potrafi się z nim pogodzić. Zasadnicza różnica.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 grudnia 2015, 22:51

Powiedział wyborca partii która jak przegra to przez 3 miesiące masturbuje się teoriami o fałszerstwach wyborczych a jak wygrał nie ten kandydat to przez 5 lat nie przeszło im przez usta słowo Prezydent Komorowski...

Ludziom nie podoba się polityka, to protestują. a opozycja nie jest od tego żeby siedzieć cicho przez 4 lata.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 21 grudnia 2015, 08:26

marcinsz pisze:Notkin jest za tempy aby to zrozumieć

Nie wontpliwje :lol:
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 21 grudnia 2015, 13:16

MatiZ pisze:
marcinsz pisze:Notkin jest za tempy aby to zrozumieć

Nie wontpliwje :lol:

A to celowe ;)

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 21 grudnia 2015, 16:59

Ludziom nie podoba się polityka, to protestują. a opozycja nie jest od tego żeby siedzieć cicho przez 4 lata.

Jasne, jestem takiego samego zdania, nikt nikomu nie zabrania demonstrować. Ja tylko poddaję ocenie to co widzę. A moja ocena jest taka, że goście o gigantycznych jak na Polskie warunki dochodach zachęcają ludzi zarabiających powiedzmy 1500-2000zł na rękę do walki o "demokrację". No pusty śmiech mnie ogarnia na samą myśl.
Jeśli ktoś mnie zapyta czy te odkarmione kocury mają prawo obawiać się JK, to ja odpowiem, że z cała pewnością TAK. Rzecz w tym, że szary obywatel nie powinien mieć nic do tego (moja prywatna ocena jak co), bo to nie jest obszar jego zwyczajowej aktywności i w tym całym zamieszaniu ani mu nikt nic nie odejmie, ani tez nie doda.

Michnik i Lis mogą sobie nawoływać do drugiego Majdanu, ale w ostatecznym rachunku zdziwią się jak mało osób stanie z nimi w jednym szeregu.

Nawet w Wyborczej znalazłem fajny cytat:

To, co robi PiS, to łamanie zasad państwa prawa. Ale my nie kupujemy bajki, że przez ostatnie 25 lat nasza demokracja miała się świetnie, aż przyszedł PiS i ją zepsuł. Kryzys demokracji nie zaczął się wczoraj. Ludzie, niestety, się z państwem nie utożsamiają, bo państwo zostawiło wiele grup społecznych za burtą. Ich prawa, także te zapisane w konstytucji, np. prawa pracownicze, nie były przestrzegane na co dzień. Państwo umywało ręce. Kiedy wyrzucano ludzi z pracy za założenie związku zawodowego albo wbrew prawu eksmitowano na bruk, mało kto krzyczał, że konstytucja jest łamana.

http://wyborcza.pl/1,75478,19376842,waz ... z3uyFpO0hD

I takie jest w sumie moje zdanie na ten temat.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 21 grudnia 2015, 17:21

notkin pisze:Nawet w Wyborczej znalazłem fajny cytat:

To, co robi PiS, to łamanie zasad państwa prawa. Ale my nie kupujemy bajki, że przez ostatnie 25 lat nasza demokracja miała się świetnie, aż przyszedł PiS i ją zepsuł. Kryzys demokracji nie zaczął się wczoraj. Ludzie, niestety, się z państwem nie utożsamiają, bo państwo zostawiło wiele grup społecznych za burtą. Ich prawa, także te zapisane w konstytucji, np. prawa pracownicze, nie były przestrzegane na co dzień. Państwo umywało ręce. Kiedy wyrzucano ludzi z pracy za założenie związku zawodowego albo wbrew prawu eksmitowano na bruk, mało kto krzyczał, że konstytucja jest łamana.

http://wyborcza.pl/1,75478,19376842,waz ... z3uyFpO0hD

I takie jest w sumie moje zdanie na ten temat.

To jest to o czym pisałem kiedyś wcześniej. Zgadzam się z diagnozą.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 grudnia 2015, 19:16

Jasne, jestem takiego samego zdania, nikt nikomu nie zabrania demonstrować. Ja tylko poddaję ocenie to co widzę. A moja ocena jest taka, że goście o gigantycznych jak na Polskie warunki dochodach zachęcają ludzi zarabiających powiedzmy 1500-2000zł na rękę do walki o "demokrację". No pusty śmiech mnie ogarnia na samą myśl.
i błąd. każdą rewolucję organizują elity dużo bogatsze od większości uczestników.

po za tym mój drogi Panie oferta kod zasadniczo odnosi się do klasy średniej i aspirującej do niej. circa 5-6 mln ludzi. różnią się tym, że mają czas i chęć na działanie. nie trzeba więc mobilizować 38mln - wystarczy 2 mln zaangażować mocno (nie wszyscy muszą chodzić na demonstracje czy stowarzyszać się, wystarczy, że będą publicznie czy w necie demonstrować wyraźnie poglądy) co przełoży się na 4-5x większa ilość głosów, miliony podpisów pod wnioskami o referenda czy demonstracje nie po 20-50tys a 300-400.

i to jest CEL maksimum kod - czyli stanie się tak dużą grupą nacisku aby nie dało się jej zignorować na nie wywołanie ogólno narodowej rewolucji antykaczystowskiej.

Czyli masz zapewne takie same poglądy jak większość ludzi w KOD. :) bo uwierz mi, tam nie siedzą debile. a raczej poglądy tam maja bardziej lewicowe - jak sama GW. Michnik drogi panie podpisałby się pod tym oboma rękoma.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 21 grudnia 2015, 20:35

Tylko my różnimy się poziomem sadyzmu. Ja chętnie pooglądam jak Jarek przeora kolejne to grupy dawnego interesu (Lisów, Michników, Rymanowskich), nawet jeśli będzie to oznaczało stworzenie kolejnych. Bo wiem, że ja najprawdopodobniej nie stracę za wiele, bo jestem klasą robotnicza w sumie. A w spływanie pieniądza z góry na dól, od najbogatszych do najbiedniejszych, to ja już dawno przestałem wierzyć.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 30 grudnia 2015, 18:28

Bawcie się tak dalej
Obrazek
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 30 grudnia 2015, 18:31

Widzisz Bilu, ile emocji, nienawiści i zawiści jest w ludziach. Nie będę cytował Kukiza.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 30 grudnia 2015, 22:01

Tylko my różnimy się poziomem sadyzmu. Ja chętnie pooglądam jak Jarek przeora kolejne to grupy dawnego interesu (Lisów, Michników, Rymanowskich), nawet jeśli będzie to oznaczało stworzenie kolejnych. Bo wiem, że ja najprawdopodobniej nie stracę za wiele, bo jestem klasą robotnicza w sumie. A w spływanie pieniądza z góry na dól, od najbogatszych do najbiedniejszych, to ja już dawno przestałem wierzyć.
Bolszewia Notkin, Bolszewia.

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 30 grudnia 2015, 23:58

Kretynów jest wszędzie pełno.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 31 grudnia 2015, 09:01

notkin pisze:Tylko my różnimy się poziomem sadyzmu. Ja chętnie pooglądam jak Jarek przeora kolejne to grupy dawnego interesu (Lisów, Michników, Rymanowskich), nawet jeśli będzie to oznaczało stworzenie kolejnych. Bo wiem, że ja najprawdopodobniej nie stracę za wiele, bo jestem klasą robotnicza w sumie. A w spływanie pieniądza z góry na dól, od najbogatszych do najbiedniejszych, to ja już dawno przestałem wierzyć.

Znaczy się przestałeś wierzyć matematyce :?:

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 08 stycznia 2016, 23:57

Dla mnie zastanawiające jest to dlaczego ludzie Tuska doszli do takiej omnipotencji że wystarczy straszyć Polaków PiS-em i Kaczyńskim aby wygrać wybory . Jest to z pewnością działka socjologów ale trzeba mimo wszystko zadać sobie pytanie : do jakiej skrajnej głupoty prowadzi zbytnia pewność siebie .

Tusk i jego koledzy " od charatania w gałę " uważali że PiS nigdy nie będzie miała większości parlamentarnej i mogą sobie robić co tylko chcą . Zuchwałość ich doprowadziła do tego że rozkradli ogromne pieniądze .

Przyszedł , niespodziewanie dla nich , dzień rozliczeń .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 stycznia 2016, 00:12

Dla mnie zastanawiające jest to dlaczego ludzie Tuska doszli do takiej omnipotencji że wystarczy straszyć Polaków PiS-em i Kaczyńskim aby wygrać wybory .
Wystarczy samodzielnie myśleć i popatrzeć na ostatni miesiąc. PIS całe lata musiał okłamywać wyborców, że po wygranej nie stanie się to co się dzieje, że PIsowcy się zmienili. i patrz łgarstwo w końcu chwyciło.

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”