PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Budżet hipermarketowy - czyli pierwsza liga PO w akcji..

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

wrem
Senator
Senator
Posty: 2586
Rejestracja: 11 listopada 2004, 21:30

Budżet hipermarketowy - czyli pierwsza liga PO w akcji..

Postautor: wrem » 09 grudnia 2004, 20:59

Jakis czas temu w watku :

http://www.polityka.org.pl/viewtopic.ph ... sc&start=0

opisalem jak to "Pierwsza liga PO" wspierala Kulczyka - no nie jest on jakos specjalnie wyrozniony - innym tez sie dostaje..

http://www.obywatel.org.pl/index.php?menu=23&msgid=1278

"O prawie 16 milionów złotych mniej władze Poznania planują wydać w roku 2005 na oświatę w porównaniu z rokiem bieżącym. O 3,5 miliona mniej wydadzą na kulturę i ochronę zabytków. Prawie milion mniej wydany będzie na bezpieczeństwo.

Wzrosną natomiast wydatki na biurokrację – administracja samorządowa pochłonie o ponad 1,6 miliona złotych więcej niż w bieżącym roku. Ale największym beneficjentem ma być... francuski kapitał. Na Marcelinie powstać ma centrum handlowe o wielkości 100 tys. metrów kwadratowych. Łączne prace związane z przygotowaniem inwestycji mają kosztować 56 milionów złotych – chodzi o infrastrukturę (uzbrojenie terenu, drogi dojazdowe, przebudowa układu komunikacyjnego). Miasto zobowiązało się pokryć ok. 2/3 tej kwoty, czyli wyłożyć 35 milionów złotych, z czego w roku 2005 będzie to 28 milionów. Tymczasem to samo miasto nie potrafi zagwarantować środków np. na dokończenie budowanego od 20 lat szpitala, na co potrzeba 13 milionów złotych."

W Poznaniu rzadzi cicha koalicja - oficjalnie PO ale z przykalskiem SLD :D
Wladza lokalna to w koncu rozgrzewka przed faktyczna...

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości