PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Afera samochodowa w PO

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 12 grudnia 2014, 19:18

o jeny, jak ja współczuję tym sędziom

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 12 grudnia 2014, 20:16

Bezczelni i tyle. Może niech Panowie sędziowe przypomną zwykłym szarym obywatelom, jak wylicza się im emeryturę.
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 13 grudnia 2014, 00:15

Tyle że sędzia to nie jest zwykły Kowalski ani tez górnik na przodku. Jeżeli państwo z jakichś względów (np. antykorupcyjnych) chce sędziów rotować to powinno im zapewnić rekompensatę. Inaczej mogę sobie wyobrazić sytuacje że lokalny polityk załatwi pracę żonie sędziego a ten zasądzi odpowiednio.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 13 grudnia 2014, 08:06

Ja tylko przypomnę że każdy rozliczający przejazdy musiał wypełniać dokument podobny do tego jaki był prezentowany w przypadku tych trzech z Madrytu. Dziwicie się że nikt nie chce się tym bronić? Ja się nie dziwię. Wysadzilo by to być może sejm.

Dziś polityk się tłumaczy że to normalne, że nie pamięta gdzie jeździł rok wcześniej, nie pamięta bo
nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji. Ci sami politycy uznali jednak że Kowalski musi pamiętać gdzie jeździł, lub kto i kiedy jeździł jego samochodem nawet osobowym przez okres pięciu lat pod groźbą kary administracyjnej w wysokości 5 tys złotych. (przypadek ITD i podróży np. z kempingiem)

Większego gówna jeszcze w życiu nie widziałem.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 14 grudnia 2014, 23:29

Jak dla mnie mogą mieć bilet klasą vip czy business, z hostessami, masażem, litrami wódki i toną koki - on jest w pracy t.j. Leci tak jak mu każe firma. Za bilet płaci kancelaria i nie ma pobierania gotówki do rączki. Nie ma dymanka na plaży w Barcelonie, jest spotkanie rady europy, żony swoje czy kokegów zostawiamy w domu, a jak pan H chce pokazać żonie kolegi Barcelonę to proszę prywatną wycieczkę poza godzinami pracy. Jak dla mnie może mieć nawet wyczarterowany samolot i limuzynę z pełnym bakiem na koszt sejmu, ale nie ma mowy o tym by były takie numery jak u Hofmana. Ten to nobla z fizyki powinien dostać, pewnie opanował teleportację, być w Pl wcześniej niź się wymeldował w hotelu nie mówiąc o przekroczeniu granicy .... Teraz się broni źe niby Kopacz i Sikorski go wrobiłi - na złodzieju czapka gore.

Pomyślcie, Kowalski i,e by dostał przymiaru z US za coś takiego, a po Hofmanie to spłynie.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 15 grudnia 2014, 13:51

Cynik pisze:Jak dla mnie mogą mieć bilet klasą vip czy business, z hostessami, masażem, litrami wódki i toną koki - on jest w pracy t.j. Leci tak jak mu każe firma. Za bilet płaci kancelaria i nie ma pobierania gotówki do rączki. Nie ma dymanka na plaży w Barcelonie, jest spotkanie rady europy, żony swoje czy kokegów zostawiamy w domu, a jak pan H chce pokazać żonie kolegi Barcelonę to proszę prywatną wycieczkę poza godzinami pracy. Jak dla mnie może mieć nawet wyczarterowany samolot i limuzynę z pełnym bakiem na koszt sejmu, ale nie ma mowy o tym by były takie numery jak u Hofmana. Ten to nobla z fizyki powinien dostać, pewnie opanował teleportację, być w Pl wcześniej niź się wymeldował w hotelu nie mówiąc o przekroczeniu granicy .... Teraz się broni źe niby Kopacz i Sikorski go wrobiłi - na złodzieju czapka gore.

Pomyślcie, Kowalski i,e by dostał przymiaru z US za coś takiego, a po Hofmanie to spłynie.

Jednym zdaniem, można robić wałki jeśli tylko nie jest się z PiS-u.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 16 grudnia 2014, 07:02

Oj aleś przewrażliwiony. PiS ma pecha do członków, jakoś te najdłuższe i najcwańsze kantują najlepiej ;)
Kolor sztandaru i ideologoa nie mają znaczenia, złodziej to złodziej.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 17 grudnia 2014, 18:53

Cynik pisze:PiS ma pecha do członków

Jeśli pis ma pecha do członków to co powiedzieć o SLD, albo PO
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 17 grudnia 2014, 20:17

gazda pisze:
Cynik pisze:PiS ma pecha do członków

Jeśli pis ma pecha do członków to co powiedzieć o SLD, albo PO

Gazda, naprawdę nie widzisz, że Ci panowie i panie nie różnią się od siebie za bardzo? Mnie najbardziej wkurza ta nieprawdopodobna hipokryzja polityków. Z ust piękne słowa, uczciwość i moralność, a jak kamera gaśnie, to mamy pijaków, kombinatorów, piratów drogowych itp. itd. Oczywiście PO można zarzucać więcej niż innym, ale moim zdaniem tylko dlatego, że PO od 7 lat ma większą część koryta, a reszta musi się zadowolić "ochłapami". Opozycja nie ma dostępu do spółek skarbu państwa itp. i dlatego muszą kombinować na dietach. Przecież chyba wszyscy pamiętamy przypadek Hofmana i jego żony w KGHM.

Zacznijmy jako obywatele przeciwstawiać się np. temu, że masowo pakuje się na stołki ważnych spółek państwowych totalnych ignorantów, którzy nie mają pojęcia o biznesie i danej branży, liczy się tylko posłuszność i partyjna plakietka.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 17 grudnia 2014, 21:18

Optymista pisze:Gazda, naprawdę nie widzisz, że Ci panowie i panie nie różnią się od siebie za bardzo?

No, właśnie to widzi i o tym mówi.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 17 grudnia 2014, 21:20

Raczej wyszedł z założenia, jakie widzimy u polityków tj. ale wy ukradliście więcej, ale wy byliście gorsi.

polityk80
Stażysta
Stażysta

Postautor: polityk80 » 17 grudnia 2014, 23:14

To jest nie do pomyślenia co się dzieje z tymi kilometrówkami posłów i ministrów, dla zwykłego Kowalskiego kwoty jakie tam padają są jakby z innego świata, liczy się uczciwość' cała klasa polityczna śię skompromitowała
polityk

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 19 grudnia 2014, 18:59

I co z tą aferą? Trójka z PiS chce zwrócić wyprowadzoną kasę, by mieć szansę pozostania przy żłopie. Nie chcę ich w Sejmie :evil:

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 19 grudnia 2014, 19:06

Paw, przez cały czas pytanie było tylko jedno - czy podpisując ten papier na podróż samochodem mieli już w kieszeniach bilety, czy nie. Okazało się, że mieli, tak więc jak dla mnie sprawa jest jasna (jeśli chodzi o tę trójkę) i moim zdaniem PiS ich do siebie nie przyjmie.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 19 grudnia 2014, 19:10

Paw pisze:Trójka z PiS chce zwrócić, by pozostać przy żłopie. Nie chcę ich w Sejmie

Tobie i Cynikowi pomyliły się tematy.

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”