PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Tusk wydał na naukę języka 100 tys. zł

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 15 grudnia 2014, 23:51

Moim zdaniem cała ta chucpa z Tuskiem ma coś wspólnego z Frantzem Kafką . Jest to idiotyzm ogólnoeuropejski . Stawia się na czele Unii idiotę nieznającego języków a który zasłynął tylko tym że jest uległy wobec Niemiec i Rosji . Cameron poparł kandydaturę Tuska ze względu na swój interes.

W niedalekiej przyszłości Polska znajdzie się w centrum idiotyzmu . To dopiero będa jaja jak berety . :lol:
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 16 grudnia 2014, 01:26

Piskorz pisze
W niedalekiej przyszłości Polska znajdzie się w centrum idiotyzmu . To dopiero będa jaja jak beret
Kaczyński wygrywa wybory Macierewicz zostaje szefem MSZ !! Europa ma kabaret za darmo.. Pytanie co nam Polakom po takim kabarecie by zostało??
Pisze jak Jest...!!

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 16 grudnia 2014, 03:27

Kaczyński wygrywa wybory Macierewicz zostaje szefem MSZ !! Europa ma kabaret za darmo.. Pytanie co nam Polakom po takim kabarecie by zostało??[/q

No wiesz, zawsze ktos w Europie by sie usmial :)

bytrek
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: bytrek » 16 grudnia 2014, 05:50

kajzer pisze:Piskorz pisze
W niedalekiej przyszłości Polska znajdzie się w centrum idiotyzmu . To dopiero będa jaja jak beret
Kaczyński wygrywa wybory Macierewicz zostaje szefem MSZ !! Europa ma kabaret za darmo.. Pytanie co nam Polakom po takim kabarecie by zostało??

Ooo i p to chodzi większość obecnych wyborców PO. Mi też. Bo ja glosuje na PO z powodu braku alternatyw. Bo jedni to komuchy, drudzy legalizują marihuanę, trzeci chcą anarchii, a czwarci wierzą w zielone ludziki, sztuczne mgły i takie tam. Gdyby jednak Kaczyński oddał władze w PiSie, a Macierewicz usuną się w cień. To ta partia staje sie rzeczywista alternatywą dla PO i ja bym na taki PiS głosował.

Mam wrażenie że wielu myśli tak samo, a gdyby nie Macierewicz i Kaczyński to PiS były wstanie sam konstytucje zmienić.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 17 grudnia 2014, 11:57

kajzer pisze:Piskorz pisze

Jak narazie to mamy kabaret z Tuska . Unia Europejska rechocze ze śmiechu po opublikowaniu przez Tuska pierwszego dokumentu . tusk zamiast polityką powinien zajmować się charataniem w gałę .

Na rorum UE Tusk zrobił z siebie idiotę .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 17 grudnia 2014, 11:59

Piskorz pisze:Na rorum UE Tusk zrobił z siebie idiotę .

Kiedy?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 17 grudnia 2014, 12:05

Worek pisze:
Piskorz pisze:Na rorum UE Tusk zrobił z siebie idiotę .

Kiedy?

Jak to kiedy ?. Wydał pierwszy oficjalny dokument z którego dyplomacja unijna rży ze śmiechu .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 17 grudnia 2014, 14:56

Piskorz pisze:Jak to kiedy ?. Wydał pierwszy oficjalny dokument z którego dyplomacja unijna rży ze śmiechu .

No to już go dyskwalifikuje całkowicie. Odwołać i powołać Fotygę. Wtedy dopiero będzie zabawnie.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 17 grudnia 2014, 22:15

Marchewa pisze:No to już go dyskwalifikuje całkowicie.
- nie dyskwalifikuje, ale pokazuje brak kontaktu z rzeczywistością tej garstki komentatorów (nawet w tym temacie), której koronnym argumentem w każdej dyskusji jest to, że "po przynajmniej nie robi kabaretu".

aczkolwiek kabaret nie jest tutaj dobrym określeniem, bo nic śmiesznego się nie wydarzyło.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 17 grudnia 2014, 22:48

Marchewa pisze:
Piskorz pisze:Jak to kiedy ?. Wydał pierwszy oficjalny dokument z którego dyplomacja unijna rży ze śmiechu .

No to już go dyskwalifikuje całkowicie. Odwołać i powołać Fotygę. Wtedy dopiero będzie zabawnie.

Człowieku , czy Ty masz obsesję na Fotygę ??. Ja matomiast widział bym na miejscu Tuska Waszczykowskiego . Jest to wykształcony i mądry gość .

Tusk będzie pośmiewiskiem . A może Merklowa i Cameron specjalnie wybrali "łosia" aby skompromitować Polskę ??. Jest to tylko moja hipoteza a czy sprawdzi się ....zobaczymy .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 18 grudnia 2014, 00:14

Człowieku , czy Ty masz obsesję na Fotygę ??.

Po prostu paru polityków PiS poznałem osobiście. A Pani Fotyga jest hmm... niesamowita. Do dziś nie mogę uwierzyć że ktoś wpadł na pomysł dania jest MSZu. Skala lęków społecznych tej Pani wskazuje że konieczna była by tu raczej terapia niż awans. A traktowanie ongi członków PiS jak wrogów i myślenie spiskowe na pograniczu paranoi. To trzeba zobaczyć żeby uwierzyć.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 18 grudnia 2014, 09:37

Marchewa pisze:
Człowieku , czy Ty masz obsesję na Fotygę ??.

Po prostu paru polityków PiS poznałem osobiście. A Pani Fotyga jest hmm... niesamowita. Do dziś nie mogę uwierzyć że ktoś wpadł na pomysł dania jest MSZu. Skala lęków społecznych tej Pani wskazuje że konieczna była by tu raczej terapia niż awans. A traktowanie ongi członków PiS jak wrogów i myślenie spiskowe na pograniczu paranoi. To trzeba zobaczyć żeby uwierzyć.

A ja uważam że znacznie bardziej ciekawą będzie "kariera" Tuska . Jeżeli będzie uprawiał taką politykę w Brukseli jaką robił przez 7 lat w Polsce to tamtejsza opinia publiczna , dziennikarze przerobią go na miazgę .
Start ma fatalny . Zobaczymy co będzie dalej .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 18 grudnia 2014, 10:14

Piskorz pisze:Start ma fatalny . Zobaczymy co będzie dalej .

Jeszcze nie wystartował, ale Piskorz już wie, że start ma fatalny :D
"Today's gonna be a good day :)

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 18 grudnia 2014, 12:20

Optymista pisze:
Piskorz pisze:Start ma fatalny . Zobaczymy co będzie dalej .

Jeszcze nie wystartował, ale Piskorz już wie, że start ma fatalny :D

Mam wątpliwości czy ktoś kto przez ostatnie 7 lat był nałogowym łgarzem stanie się w innych warunkach uczciwym człowiekiem .

Są jeszcze zaszłości Tuska z Putinem . Sprawa smoleńska kładzie się cieniem na ewentualnej karierze Tuska w Brukseli . Jeśli Tusk wychyli się za daleko to Putin mając wszystkie argumenty w ręku może Tuska uciszyć raz na zawsze .

Chodzi mi o to że Tusk w stosunku do Putina i Rosjan zachował sie jak smarkaty dzieciak który nie ma bladego pojęcia o Rosji i jej polityce .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 18 grudnia 2014, 12:51

Piskorz pisze:
Są jeszcze zaszłości Tuska z Putinem . Sprawa smoleńska kładzie się cieniem na ewentualnej karierze Tuska w Brukseli . Jeśli Tusk wychyli się za daleko to Putin mając wszystkie argumenty w ręku może Tuska uciszyć raz na zawsze .

Ty jesteś z KGB że znasz szczegóły, a może co nieco uchylisz rąbka tajemnicy co takiego ma Putin na Tuska.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”