PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Tusk wydał na naukę języka 100 tys. zł

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 18 grudnia 2014, 14:34

Jojo pisze:
Piskorz pisze:
Są jeszcze zaszłości Tuska z Putinem . Sprawa smoleńska kładzie się cieniem na ewentualnej karierze Tuska w Brukseli . Jeśli Tusk wychyli się za daleko to Putin mając wszystkie argumenty w ręku może Tuska uciszyć raz na zawsze .

Ty jesteś z KGB że znasz szczegóły, a może co nieco uchylisz rąbka tajemnicy co takiego ma Putin na Tuska.

Putin trzyma Tuska za grdykę jak nie przymierzając właściciel knajpy pijanego łachudrę który próbuje zdemolować mu przybytek .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 18 grudnia 2014, 14:56

Sam wymyślasz te rzeczy czy ktoś Ci podpowiada? Poważnie pytam, bo takie teksty jak ten powyżej zakrawają o majaczenie po prostu. Rozumiem że nie lubisz Tuska, sam uważam go za szkodnika, ale po co pleść takie oderwane od rzeczywistości rzeczy...
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 19 grudnia 2014, 19:41

MatiZ pisze:Sam wymyślasz te rzeczy czy ktoś Ci podpowiada? Poważnie pytam, bo takie teksty jak ten powyżej zakrawają o majaczenie po prostu. Rozumiem że nie lubisz Tuska, sam uważam go za szkodnika, ale po co pleść takie oderwane od rzeczywistości rzeczy...

Ostatnio w Brukseli Merklowa pytala się Tuska jak długo zamierza prowadzić obrady aby pilotom powiedzieć kiedy odlatuje . Dla Polski to raczej zdrowy objaw . Zobaczymy co z tego wyniknie .

Poroszenko , który Polskę dotychczas miał w d....ie naraz przyleciał do W-wy bo nie został zaproszony do Brukseli przez Tuska .

Co z tego wyniknie zobaczymy , Ja jestem sceptyczny jeżeli chodzi o Tuska .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 19 grudnia 2014, 19:47

Piskorz pisze:Ja jestem sceptyczny jeżeli chodzi o Tuska .

Poważnie? Nie zauważyłem ;)
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 19 grudnia 2014, 19:51

Optymista pisze:Poważnie? Nie zauważyłem

Jakiś mało spotrzegawczy jesteś. ;)
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 19 grudnia 2014, 20:52

Optymista pisze:
Piskorz pisze:Ja jestem sceptyczny jeżeli chodzi o Tuska .

Poważnie? Nie zauważyłem ;)

To Twój błąd a nie mój . Dla mnie Tusk jet szkodnikiem Polski . Ten facet jest i rosyjskim dupolizem .

T. Jasudowicz

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 19 grudnia 2014, 21:58

Nazgul pisze:od kiedy MĄŻ STANU mówi, że jego kraj to półkolonia?

Polska jest kolonią i owijanie gówna w koronkę za pieniądze okupanta trzeba odpowiednio nazwać. Oczywiście dla Ciebie to jest obelga. Zmień obywatelstwo.
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 19 grudnia 2014, 22:02

Piskorz pisze:To Twój błąd a nie mój . Dla mnie Tusk jet szkodnikiem Polski . Ten facet jest i rosyjskim dupolizem .

Przy tej definicji ciekawe kim jest dla ciebie Orban (przecie to już nieomal rosyjska kurtyzana) czy Zeman.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 19 grudnia 2014, 22:10

Orban jest patriotą. Dla wielu to słowo jest obce.
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 19 grudnia 2014, 22:36

Marchewa pisze:Przy tej definicji ciekawe kim jest dla ciebie Orban (przecie to już nieomal rosyjska kurtyzana) czy Zeman.

Abstrahując od waszej wymiany zdań, przestrzegałbym przed tym co (wyprowadź mnie z błędu jeśli nie to miałeś na myśli) widzę w Twoim poście Marchewa: a mianowicie, oceniania postawy Orbana przez pryzmat polskiej racji stanu. Perspektywa polska to jedno, a interes węgierski (tak czy siak w dłuższej perspektywie wątpliwy) - drugie.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 19 grudnia 2014, 22:59

to w interesie Węgier jest skonfliktować się z UE w pełni uzależniając się gospodarczo od Rosji?
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 19 grudnia 2014, 23:14

Stąd moja adnotacja o jego wątpliwości (choć pewnie na Węgrzech widać też szereg argumentów za). Natomiast skonfliktowania z Unią nie widzę (to byłby dopiero żart, gdyby najwięksi unijni gracze obrażali się na VO za interesy z FR). Nie było go, gdy Bruksela wrzała ze złości na wieść o kolejnych jego reformach i nie ma teraz. No chyba, że przegapiłem wyizolowanie Orbana i otoczenie jego kraju kordonem sanitarnym.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 grudnia 2014, 00:34

bo trzeba się przyjrzeć. Austrii też za Haidera nikt płotem nie grodził.

Na razie z tego co widać polityka Orbana zagnała go w róg i musi ratować budżet wyprzedając się ruskim.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 20 grudnia 2014, 00:47

Nazgul pisze:bo trzeba się przyjrzeć. Austrii też za Haidera nikt płotem nie grodził.

A ileż ten Hajder rządził?

Nazgul pisze:Na razie z tego co widać polityka Orbana zagnała go w róg i musi ratować budżet wyprzedając się ruskim.

Boli, że gość chce robić dobrze swoim, zamiast obcym.
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 20 grudnia 2014, 07:03

dejpanspokój pisze:Boli, że gość chce robić dobrze swoim, zamiast obcym.

Rosja to swoi?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”