PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Tusk wydał na naukę języka 100 tys. zł

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 22 grudnia 2014, 10:57

gazda pisze:Nic, jeśli robi to za swoje. Ja jak się uczyłem języków to państwo mi nie dopłacało.

Pracodawca. Tak jest ściślej i mnie to wcale nie dziwi.
gazda pisze:ak na liberała to jesteś dość rozrzutny. Różnica jest spora co za pewne wiesz.

No właśnie nie. Stawka jak najbardziej rynkowa.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 22 grudnia 2014, 10:59

Pan prezes za swoje nie jest ochraniany. za państwowe.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”