PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Monsz stanu Bredzisław Kompromitowski

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

dziki00
Wójt
Wójt

Re: Monsz stanu Bredzisław Kompromitowski

Postautor: dziki00 » 22 kwietnia 2015, 18:11

Nie czuję się osobą ogarniętą propoagandą.
na tym polega działanie propagandy ;)
I tu się częściowo zgodzę, bo Komorowski jest co najwyżej poprawny, a na pewno przeciętny. ALe jak sam pośrednio w tej wypowiedzi napisałeś, nie jest taki tragiczny, na jaki go prawicowe media malują.
jak dla mnie na tyle przecięty, że prawie każdy z obecnych kandydatów byłby od niego lepszy.
Pokazywać wpadki to powiedzmy ok, choć dla mnie dość śmieszne jest prowadzenie takiej kampani. Ale już podawanie kłamliwych informacji jak np. niby wyproszenie z restauracji przez Amaro, to już nic innego jak lizodupstwo i robienie ze swoich czytelników idiotów.
szczerze powiedziawszy to o tym akurat nie słyszałem nawet, ale z tego co widzę w wyszukiwarce to bardziej plotkarskie portale o tym pisały także tego...
Heh, a możesz mi pokazać to krzesło, po którym niby chodził? Bardzo CIebie proszę. Bo przeciwnicy polityczni i ich media trąbiły o tym przez tydzień, ale jakoś nikt krzesła tam nie potrafił pokazać. Ja też trochę czasu spędziłem i jakoś nie udało mi się znaleźć tam krzesła. No ale ja pewnie jestem ogarnięty propagandą, a Ty sam zobaczyłeś tam krzesło
https://www.youtube.com/watch?v=QqesEboXNJk jeśli to było normalne zachowanie to skąd taka reakcjo otoczenia Prezydenta ? :)
A co do propagandy - nie znoszę jej i jak już wcześniej mówiłem, gdyby mi jakiś polityk podczas kampanii miał wcisnąć jabłko na ulicy, to bym mu chyba dał w mordę. Przy wyborach sobie przypinają, że trzeba wyjść do ludzi. Żenada.
czyli szopkę z autostradą też potępiasz bo do tego się nie odniosłeś akurat?
I jeszcze jedno, co potwierdza dokładnie to, o czym mówię. Sprawdź proszę kiedy został ten temat założony i zalewany materiałami z niezaleznej, a od kiedy Komorowski jest prezydentem. Nie wydaje Ci się to dość wymowne?
hehe tu akurat się nie dziwię, wcześniej przez małą aktywność rzadko coś można było mu wytknąć, ale kiedy już zaczął się pojawiać to wpadki pojawiały się lawinowo ;)
GW - nie czytam, TVN -nie oglądam, na PO nie głosuję

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 22 kwietnia 2015, 19:13

http://www.wykop.pl/ramka/2508273/komor ... woj-wykop/

To jest piękne. Bareja byłby zachwycony. Fasadowe państwo.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 22 kwietnia 2015, 20:16

dziki00 pisze:
Nie czuję się osobą ogarniętą propoagandą.
na tym polega działanie propagandy ;)

To prawda :lol:

dziki00 pisze: jak dla mnie na tyle przecięty, że prawie każdy z obecnych kandydatów byłby od niego lepszy.

A z tym się nie zgodzę. Komorowski jest przewidywalny i wiemy, czego się po nim spodziewać. Cała reszta to wielka niewiadoma.

dziki00 pisze:szczerze powiedziawszy to o tym akurat nie słyszałem nawet, ale z tego co widzę w wyszukiwarce to bardziej plotkarskie portale o tym pisały także tego...

wp.pl to raczej dość popularny portal. Do tego fakt, SE i możnaby dalej wymieniać. Powielane są kłamliwe informacje beż żadnej weryfikacji. Ja takie zachwoanie zdecydowanie krytykuje - niezależnie kogo dotyczą.

dziki00 pisze:
Heh, a możesz mi pokazać to krzesło, po którym niby chodził? Bardzo CIebie proszę. Bo przeciwnicy polityczni i ich media trąbiły o tym przez tydzień, ale jakoś nikt krzesła tam nie potrafił pokazać. Ja też trochę czasu spędziłem i jakoś nie udało mi się znaleźć tam krzesła. No ale ja pewnie jestem ogarnięty propagandą, a Ty sam zobaczyłeś tam krzesło
https://www.youtube.com/watch?v=QqesEboXNJk jeśli to było normalne zachowanie to skąd taka reakcjo otoczenia Prezydenta ? :)

Zachowanie nie było trafne, już o tym wcześniej pisaliśmy. Ale tam nie ma żadnego krzesła, jest to wymysł tych, w których interesie było pisanie i ciągnięcie tego tematu przez tydzień. Ty też tam krzesła nie zobaczysz, a mimo wszystko powielasz info, że wszedł na krzesło. Tak to działa dziki.

dziki00 pisze:
A co do propagandy - nie znoszę jej i jak już wcześniej mówiłem, gdyby mi jakiś polityk podczas kampanii miał wcisnąć jabłko na ulicy, to bym mu chyba dał w mordę. Przy wyborach sobie przypinają, że trzeba wyjść do ludzi. Żenada.
czyli szopkę z autostradą też potępiasz bo do tego się nie odniosłeś akurat?

Tej informacji jeszcze dobrze nie znam, więc póki nie zweryfikuję nie będę tłumaczył. Dość już widziałem informacji typu wyproszenie z restauracji. Ale oczywiśćie jeśli to była tylko szopka, to Komorowski sam sobie winien i masz jak w banku, że potępię 8)

dziki00 pisze:
I jeszcze jedno, co potwierdza dokładnie to, o czym mówię. Sprawdź proszę kiedy został ten temat założony i zalewany materiałami z niezaleznej, a od kiedy Komorowski jest prezydentem. Nie wydaje Ci się to dość wymowne?
hehe tu akurat się nie dziwię, wcześniej przez małą aktywność rzadko coś można było mu wytknąć, ale kiedy już zaczął się pojawiać to wpadki pojawiały się lawinowo ;)

Nadinterpretujesz. Pojawiła się potrzeba osłabienia dobrego wizerunku, więc zaczęła się praca u podstaw - masowa produkcja filmików, artykułów, memów itp itd.
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2015, 20:18 przez Optymista, łącznie zmieniany 1 raz.
"Today's gonna be a good day :)

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 22 kwietnia 2015, 20:17

notkin pisze:http://www.wykop.pl/ramka/2508273/komorowski-odwiedzil-udawana-budowe-obwodnicy-wideo-zdjecia-i-swoj-wykop/

Za Gierka też tak było . Gdy jechał na Mazury to przy drodze wycinali pas zboża aby postawić kopce zbóż i aby sekretarz centralny widzial że żniwa trwają .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 22 kwietnia 2015, 20:27

W Onecie poparcie dla Komorowskiego wynosi 17% a dla Dudy ponad 36% .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 22 kwietnia 2015, 20:29

Nie wiem jak przeżyjesz kiedy Komorowski wygra. przecież sonda na onecie nie mogła się mylić...

Widzę pamięć krótka Panowie. Już zapomnieliście jak Kropiwnicki dla JK ulicę w Łodzi przez 1 dzień remontował? :mrgreen:
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 22 kwietnia 2015, 20:35

Nazgul pisze:Nie wiem jak przeżyjesz kiedy Komorowski wygra. przecież sonda na onecie nie mogła się mylić...

Widzę pamięć krótka Panowie. Już zapomnieliście jak Kropiwnicki dla JK ulicę w Łodzi przez 1 dzień remontował? :mrgreen:

Powiem Tobie szczerą partyjną prawdę . Komorowski już przegrał i to niezależnie od wyborów . Gdyby facet miał klasę to zrezygnowałby z wyborów . Ale on klasy nie ma i czeka na klęskę .

I klęskę będzie miał .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 22 kwietnia 2015, 20:45

Nawiązując do tematu tej obwodnicy w Inowrocławiu szybko zweryfikowałem kilka informacji i ponownie widzę, że cała sytuacja to taka półprawda.
Po pierwsze w listopadzie 2014 roku został podpisany kontrakt między GDDKiA a wykonawcą na te prace.
Źródło: http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/14760/Bud ... owroclawia
http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=19904&nr=1

W marcu, jeśli wierzyć lokalnym mediom, trwały prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycje (wycinka drzew, budowa dróg dojazdowych itp.
Żródło: http://nowosci.com.pl/329600,Za-chwile- ... JECIA.html

A zatem mamy do czynienia z sytuacją taką, że faktycznie doprowadzono wszystkie formalne kwestie do końca i budowa obwodnicy Inowrocławia jest w początkowej fazie prac drogowych. I to ok. Gdyby Komorowski przyjechał i powiedział, że udało się to zrobić i lada chwila ruszają już prace pełną parą, to bym nie miał się czego przyczepić. Jednak sztab Komorowskiego postanowił podkolorować rzeczywistość i trochę przyspieszyć swoją wizytę. I tu już mogę powiedzieć, że całkowicie niepotrzebnie. Bo te ciężarówki jeżdżące w tle to dość śmieszny widok. Ktoś przekombinował na potrzeby kampani - to prawda, ale daleko krzywdzące jest stwierdzenie, że ta cała budowa to wielka mistyfikacja, czy jak to napisała GP udawana obwodnica.

Tak więc jak widać prawda leży po środku.
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 22 kwietnia 2015, 21:23

Piskorz pisze:W Onecie poparcie dla Komorowskiego wynosi 17% a dla Dudy ponad 36% .

A w naszej ankiecie Duda przegrywa z Kukizem. I co?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 23 kwietnia 2015, 07:33

Zawsze twierdziłem że Komorowski powinien robić w kabarecie i tak się stało . A było to na niby budującej się obwodnicy Inowrocławia . Takiego show jeszcze nie było . Zastanawiam się co robił na tym etapie budowy walec drogowy który poruszał się do przodu i tyłu . A oto ciekawy materiał :

http://vod.gazetapolska.pl/9870-komorow ... -obwodnice

T. Jasudowicz

dziki00
Wójt
Wójt

Postautor: dziki00 » 23 kwietnia 2015, 10:04

A z tym się nie zgodzę. Komorowski jest przewidywalny i wiemy, czego się po nim spodziewać. Cała reszta to wielka niewiadoma.
no i właśnie mi ta jego "przewidywalność" nie odpowiada, ale to moje zdanie.
wp.pl to raczej dość popularny portal. Do tego fakt, SE i możnaby dalej wymieniać. Powielane są kłamliwe informacje beż żadnej weryfikacji. Ja takie zachwoanie zdecydowanie krytykuje - niezależnie kogo dotyczą.
ale to nie są prawicowe pisma, a wspominałeś że one się tym zachłysnęły, po za tym to jakieś plotkarskie newsy którymi normalnie myślący człowiek nawet nie zawraca sobie głowy.
Zachowanie nie było trafne, już o tym wcześniej pisaliśmy. Ale tam nie ma żadnego krzesła, jest to wymysł tych, w których interesie było pisanie i ciągnięcie tego tematu przez tydzień. Ty też tam krzesła nie zobaczysz, a mimo wszystko powielasz info, że wszedł na krzesło. Tak to działa dziki.
krzesło czy podest nie ma znaczenia chodzi o samo obycie naszego prezydenta ;)
Nadinterpretujesz. Pojawiła się potrzeba osłabienia dobrego wizerunku, więc zaczęła się praca u podstaw - masowa produkcja filmików, artykułów, memów itp itd.
osłabienia dobrego wizerunku? trzeba sobie zadać pytanie kto ten "dobry" wizerunek wykreował. Jeśli chodzi o memy czy filmiki to niestety tak obecny cyber świat działa, jakoś nie zauważyłem żebyś się oburzał na memy związane z np. z Kaczyńskim czy powiedzmy Rydzykiem.
Tak więc jak widać prawda leży po środku.
no nie do końca bym się zgodził to że zatwierdzono budowę tej drogi nie oznacza że już ją budują a już całkiem oddzielną kwestią jest to po ilu strajkach zdecydowano się ludziom pójść na rękę i zatwierdzić budowę tej obwodnicy. Nie można też mówić że sztabowcy tak pomyśleli, to co Komorowski nie ma własnego rozumu i nie wiedział że to zwykła hucpa ? Jak dla mnie to zwykłe oszustwo a jak ktoś w takich sprawach naciąga rzeczywistość to na pewno nie dostanie mojego głosu.
GW - nie czytam, TVN -nie oglądam, na PO nie głosuję

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 23 kwietnia 2015, 10:24

Nazgul pisze:Nie wiem jak przeżyjesz kiedy Komorowski wygra.

To jest akurat proste. Po pierwszej przegranej turze PiSuarki stwierdzą, że głosy na innych kandydatów dużo im zabrały. Po ostatecznej przegranej w drugiej turze okaże się, że jednak za słabo pilnowali, OBWE było przekupione i Komorowski znowu wygrał bo Tusk sfałszował. Następnym razem jeszcze NATO i szef FBI będą dodatkowo pilnować. O ile oczywiście Komorowski drugą turę wygra. Po tym jak w ostatnich dniach perfekcyjnie robi z siebie kompletnego idiotę zaczynam w to wątpić. Przecież przy nim prymityw Tymiński wyglądał jak mąż stanu.
Nawet wiem co powie leśny dziadek Miller po osiągnięciu 2% przez Ogórek - mieliśmy mało pieniędzy, pani O. nie była wcześniej rozpoznawalna, społeczeństwo nie dorosło...
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 26 kwietnia 2015, 09:20

Podaję link do fragmentu książki Wojciecha Sumlińskiego NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO .
We fragmencie tym jest o WSI ale osobą kluczową w tym fragmencie jest Komorowski .
Horror to jest nic w porównaniu z tym o czym tam przeczytamy .

http://www.fronda.pl/a/sumlinski-lepiej ... 50542.html

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 26 kwietnia 2015, 10:16

Strumień świadomości wariata i niedoszłego samobójcy jak widzę. Prawicowy "Ulisses" się szykuje.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 26 kwietnia 2015, 11:17

Marchewa pisze:Strumień świadomości wariata i niedoszłego samobójcy jak widzę. Prawicowy "Ulisses" się szykuje.

Można chyba powiedzieć że Bronek to postać tragikomiczna bo z jednej strony zaplątany w tragedię z WSI a za drugiej strony komizm postaci jest ewidentny . W wyniku podróży Komorowskiego do Japonii powstał hit CHODŹ SZOGUNIE . Oto on :

https://www.youtube.com/watch?v=7aSfvLQeSAU

T. Jasudowicz

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”