PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Monsz stanu Bredzisław Kompromitowski

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Re: Monsz stanu Bredzisław Kompromitowski

Postautor: marcinsz » 30 kwietnia 2015, 17:11

Dobre! Haha

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 30 kwietnia 2015, 18:08

Adi pisze:Czyli we Wrocławiu młodzi za m2 zapłąca 4000 rocznie a starsi co to mają domki jednorodzinne i ledwo je utrzymują to 10.000

Gdyby takei coś weszło to elementarną sprawiedliwością byłby stryczek.

To nie wejdzie od razu . W 2016 roku zaplanowane jest obowiązkowe ubezpieczenie wszystkich budynków od ich rynkowej wartości .

Domek jednorodzinny wart milion złotych ????. Jeżeli obecnie nawet są takie domki to ich wartość po wprowadzeniu katastru spadnie przynajmniej o połowę .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 30 kwietnia 2015, 18:31

Skąd wiesz kiedy wejdzie jak nie ma tego nawet złożonego w sejmie?

jesteś typowym Trollem siejącym propagandę.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 30 kwietnia 2015, 18:39

Tymczasem , za górami za lasami,czyli w empiku rządzi banda PIS-u?
http://www.empik.com/bestsellery/ksiazki
Nijaki Sumliński robi zły piar.
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 30 kwietnia 2015, 19:36

"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 30 kwietnia 2015, 20:21

Bilu1939 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=PmijWrhO5vc :lol:

No co zgoda i bezpieczeństwo :D Tutaj jest całe:

https://www.youtube.com/watch?v=smUmf85 ... e=youtu.be

"Zgoda i bezpieczeństwo" polega na dzieleniu społeczeństwa na 2 obozy i ciągłym wyzywaniu i obrażaniu elektoratu, który nie kocha wielkiego Bronisława i nie chce mu w dupę włazić. Już nawet Kwach po pijaku był lepszy niż Komorowski. Jak takie zero mogło zostać prezydentem i ciągle liderować w sondażach.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 30 kwietnia 2015, 20:37

Z każdego z poprzedników i obecnych kandydatów zrobiono by debila już dziesięć razy, jakby opowiadał takie dyrdymały i wrzeszczał wykrzykując frazesy o zgodzie w tonie "najmojszej racji" z Dnia Świra. Filipiny, żądanie badań lekarskich też pewnie byłyby grane. Ale wujo cała kadencja w kokonie. Dobra nie podpalam Polski, bo mnie czeka 4 tygodnie psychuszki, jak tego gościa od krzesła. Hohoho, jeden jest poważny kandydat. To mówiłem ja.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 30 kwietnia 2015, 20:49

,,Kury z mazur'' póki co niosą się po całej Polsce bestseller we wszystkich księgarniach.

Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 30 kwietnia 2015, 20:50

ponad pisze:

,,Kury z mazur''-Sumliński, póki co niosą się po całej Polsce, bestseller we wszystkich księgarniach.Polecam.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 30 kwietnia 2015, 21:13

https://www.youtube.com/watch?v=3f7Y47Y-vhI

W każdym mieście chyba to samo.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 30 kwietnia 2015, 21:43

ponad pisze:
ponad pisze:

,,Kury z mazur''-Sumliński, póki co niosą się po całej Polsce, bestseller we wszystkich księgarniach.Polecam.

Właśnie czytam . Jestem na 203 stronie . Porywająca lektura .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 01 maja 2015, 11:13

Bilu1939 pisze:Z każdego z poprzedników i obecnych kandydatów zrobiono by debila już dziesięć razy, jakby opowiadał takie dyrdymały i wrzeszczał wykrzykując frazesy o zgodzie w tonie "najmojszej racji" z Dnia Świra. Filipiny, żądanie badań lekarskich też pewnie byłyby grane. Ale wujo cała kadencja w kokonie. Dobra nie podpalam Polski, bo mnie czeka 4 tygodnie psychuszki, jak tego gościa od krzesła. Hohoho, jeden jest poważny kandydat. To mówiłem ja.

Ty tak poważnie? Wierz mi że akcje "inicjatywy 3/4" to była bułka z masłem w porównaniu z PiSowską chamówą jaka jest regularnie robiona na wiecach Komorowskiego. Ale skoro uważasz że Duduś jest samodzielnym politykiem a nie marmozetą Prezesa to przecież głosowanie na Bronka nie jest obowiązkiem.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 01 maja 2015, 11:23

Z premedytacją powtarzasz przekaz Platformy o pisowcach na wiecach. Smutne. Jeszcze jeden cytat z pana Bronisława ze Stargardu: "Musimy ich zepchnąć na kompletny margines". Spoko, co? Nie uważasz oczywiście, że jakby to powiedział JK to miałbyś ogólnonarodową histerię, nie?

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 01 maja 2015, 12:23

Do usunięcia.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2015, 08:35 przez MatiZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 01 maja 2015, 14:17

Marchewa pisze:
Bilu1939 pisze:Z każdego z poprzedników i obecnych kandydatów zrobiono by debila już dziesięć razy, jakby opowiadał takie dyrdymały i wrzeszczał wykrzykując frazesy o zgodzie w tonie "najmojszej racji" z Dnia Świra. Filipiny, żądanie badań lekarskich też pewnie byłyby grane. Ale wujo cała kadencja w kokonie. Dobra nie podpalam Polski, bo mnie czeka 4 tygodnie psychuszki, jak tego gościa od krzesła. Hohoho, jeden jest poważny kandydat. To mówiłem ja.

Ty tak poważnie? Wierz mi że akcje "inicjatywy 3/4" to była bułka z masłem w porównaniu z PiSowską chamówą jaka jest regularnie robiona na wiecach Komorowskiego. Ale skoro uważasz że Duduś jest samodzielnym politykiem a nie marmozetą Prezesa to przecież głosowanie na Bronka nie jest obowiązkiem.

Marchewa, uważasz, ze tam byli sami PiSowcy ? Myślę, że wiecej z RN, KORWiNa i KNP, czyli tych co są za realną zmianą. Większość to młodzi, niezadowoleni z rządów prezydenta, który nic nie dla nich nie zrobił i który ośmiesza Polskę na arenie międzynarodowej.
Komitet poparcia Bronka to pewnie urzędnicy, pracownicy ze spółek państwowych, którzy pewnie dostali premie za pójście na plac z chorągiewkami poparcia i skandowaniu "Bronek, Bronek".

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”