PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Knajackie metody walki politycznej

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Knajackie metody walki politycznej

Postautor: Kowa1 » 06 stycznia 2017, 16:28

W 2007 PO ( Platforma obywatelska ) wdrożyła nowe metody walki politycznej - pozamereytoryczne ataki medialne i medialne blubry:
mochery, zabież babci dowód, brak konta bankowego, rozdeptane buty, niski wzrst, posiadanie kota, dożynanie watach, penisy i "małpki" w sejmie, prezydent nie sięgający klamki, kosmouch żoną

prezydenta ..... i

ciężkie piendrolenie otumaniające wyborców

zakończone bezprecedensowym "wypadkiem" samolotu w smoleńsku połączonym z hekatombą elit politycznych przeciwników.

Przypomnę że dwa dni wcześniej podczas wizyty premiera Donald Tuska na lotnisku w Smoleńsku był zamontowany nowoczesny system naprowadzania który przed wizytą prezydenta Lecha kaczyńskiego zdemontowano.

Admoderacja tego forum została dotknięta latami oddziaływania tych metod i inaczej już nie umi.

Przypomnę:

Rugowanie merytorycznych głosów - viewtopic.php?f=58&t=9447&p=273652#p273652
viewtopic.php?p=273661#p273661
viewtopic.php?p=273753#p273753

Domaganie się merytoryczności a po jej uzyskaniu rezygnacja i ucieczka ( marchewa zrejterowała z dalszej dyskusji ) - viewtopic.php?p=269335#p269335
viewtopic.php?p=275029#p275029

Unkianie merytorycznych i ważnych tematów - viewtopic.php?p=274995#p274995

Kowa1 pisze:Ale może ktoś by napisał jakąś odpowiedź na temat obszaru psucia państwa pruszony tutaj ( viewtopic.php?p=274967#p274967 ) ma to związek też z patriotyzmem - dbałością o wspólnotę = wpółobywateli.

Udawanie głupa korzystając ( z powodów zawodowych musiałem się nauczyć poprawnej pisowni korzystać i u żytkownik, zajęło mi to pięć lat - teraz mam na blachę ) z mojej dysleksji -

Kowa1 pisze:Dodatkowo wnoszę do administratora Worka o samoukaranie ( dodatkowo także ukaranie moderatora Cynika ) za złośliwe i uporczywe, pomimo wielu interwencji, przekręcani niku użytkownika Kowa1.

Przypominam że za żekome przekręcanie ników ( żekome ponieważ pisałem tak jak były wyświetlane na forum pod awatarami ) administrator Worek wraz z resztą komitetu wsparcia ukarał mnie półrocznym
zbanowaniem.

Ot taka dmuchana admoderacyjna demokracja forum obrońców demokracji.

Reakcja administracji na wniosek

Marchewa (Administrator) pisze:Kowa1 ja cię błagam, przestań traktować polską ortografię niczym tanią dziwkę.

Cóż mogę napisać ? Serdecznie dziękuję administratorowi Marchewa za poprawne napisanie mojego niku - bodajże poraz drugi w czasie mojej bytności na forum.

Ja rozumiem ( hekatomba, zrejterować ) jak twierdzi Nazgul "tego się czytać nie da" ( to jego forma informacji że nie może zrozumieć ) ale zróbcie wysiłek intelektualny ponad siły a nawet możliwości.

Ning i Benon już tu nie piszą, jak wielu innych, tylko głownie moderatorzy i administratorzy wrzucają zdania pojedyńczo niedorozwinięte. Gdyby nie chojnie rozdawane prawa admoderacyjne które można sobie wpisać w CV forum by zdechło jak wiele uprzednich jemu podobnych zaczynających się od, lub miejących w swojej treści nagłówkowej słowo Polityka.

Tera PO ( Platforma obywatelska ) wspięła się na kolejny szczebel knajactwa - okupuje sejmową salę obrad.

Proponuje admoderacji solidaryzacje z jej ulubioną frakcją polityczną i bezustanne online na forum - no może z przerwą na Portugalie.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Knajackie metody walki politycznej

Postautor: Marchewa » 06 stycznia 2017, 16:45

Kowa1 nie podoba ci się tutaj znajdziesz inne forum pełne akceptacji dla twoich poglądów, gwałtu na ortografii i posługiwaniu się "faktami". Ale kolejne wyskoki zakończą twoją karierę na tym forum.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 06 stycznia 2017, 17:31

Marchewa pisze:Kowa1 nie podoba ci się tutaj znajdziesz inne forum pełne akceptacji dla twoich poglądów, gwałtu na ortografii i posługiwaniu się "faktami". Ale kolejne wyskoki zakończą twoją karierę na tym forum.

To może napisz jakie to "wyskoki" mają mnie tym razem eliminować z forum? Czy mże jaednach to ortografia, lub inne tajne przewiny, spowoduje dożywotniego bana nadanego komisarycznie przez tajną grupę admoderatorów jak to było uprzednio.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 06 stycznia 2017, 17:36

Jest z czego wybierać ale w wypisie będziesz miał chroniczne łamanie zasad netykiety i dyskusje z administracją. Wystarczy?
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 06 stycznia 2017, 17:54

Pięknie przykrywasz temat oftopem - czytelnicy nie zapominajcie czytać głownego wątku - viewtopic.php?p=275061#p275061.

Marchewa pisze:Jest z czego wybierać ale w wypisie będziesz miał chroniczne łamanie zasad netykiety i dyskusje z administracją. Wystarczy?

To będzie jakiś wpis ? no rewelacja! A gdzie?
Jakież to zasady netykiety zostały złamane? Nie wybieraj napisz wszystko.
Co do dyskusji z administracją to zwracam uwagę że w tym wątku to administracja zaczęła ze mną dyskutować - zamiast odnieść się merytoreycznie do treści postu.

Podpowiem inny lepszy pretekst z innego forum które już upadło: "za brak szacunku do administracji" - lepsze nie?

PS
Biorąc pod uwagę że gro tutaj piszących to admoderacja strach rozpocząć dyskusje.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”