PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Agnieszka Pomaska(PO) i nienawiść do narodowej flagi Polski

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Marek K.
Poseł
Poseł

Re: Agnieszka Pomaska(PO) i nienawiść do narodowej flagi Polski

Postautor: Marek K. » 12 listopada 2017, 22:48

Ty jesteś jakiś ułomny chłopie. Czy komuś stanie się krzywda jak będzie miał rewizję osobistą ? Jeszcze 20 lat temu każdy Polak przekraczający granicę miał taką.

Czytasz czasami, co tu komentujesz??? Jaka rewizja??? Nie o to mi chodzi. Oczywiscie "ciapatego" nie zauwazyles?

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 13 listopada 2017, 01:08

Skąd jednak Polacy wzięli słowo popularne "ciapaci"? Otóż"ciapaci" pochodzi od ćapati - chleba popularnego w Indiach, Bangladeszu, Pakistanie i Sri Lance.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 13 listopada 2017, 07:51

Czytasz czasami, co tu komentujesz??? Jaka rewizja??? Nie o to mi chodzi. Oczywiscie "ciapatego" nie zauwazyles?

A co jest złego w słowie ciapaty.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 14 listopada 2017, 01:19

Ciapati jest dobre. Mi smakowało.
A do ciapatych jak się mówi o hindusach i pakistańczykach nic nie mam. W końcu szef Microsoftu jest jak to mawiają - ciapatym.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 14 listopada 2017, 15:39

Ciapati jest dobre. Mi smakowało.

Na mnie w Hiszpani mówili czalczicza. Czyli kiełbasa.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”