PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz(PO) współpracuje z fundamentalistami islamskimi

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9020
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz(PO) współpracuje z fundamentalistami islamskimi

Postautor: Adi » 04 listopada 2017, 13:48

Cynik pisze:w nowoczesnych systemach władzy nie ma miejsca na tak konserwatywne wartości jak wahhabizm i im podobne. Są wyparte z nurtu przez edukację. Tam gdzie jest silny wpływ świeckich uniwersytetów i daleko posuniętych teorii naukowych, konserwatyzm praktycznie nie istnieje.


Tak? To dlaczego w tych "nowoczesnych systemach władzy" praktycznie nigdzie nie można dla przykładu chodzić na golasa po ulicy czy uprawiać publicznie seksu?


Cynik pisze: I w tym z wyznawcami wahhabizmu masz bardzo wiele wspólnego.


Ale konkrety podaj.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł
Posty: 1879
Rejestracja: 07 marca 2011, 03:52
Lokalizacja: podziemia

Re: Prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz(PO) współpracuje z fundamentalistami islamskimi

Postautor: Anubis » 04 listopada 2017, 14:14

Cynik pisze:A wy matoły durne jesteście. Mekka czyli święte miejsce islamu jest w Arabii Saudyjskiej, która rości sobie prawo do kultywowania tej religii. Tam też powstał nurt konserwatywny, a swoje meczety stawiają na całym świecie.

Braki w edukacji widzisz wpływają na świadomość ludzi, dając takim organizacjom wyznawców i członków którym została tylko religia. Możesz zderzyć tutaj racjonalny i światły światopogląd w porównaniu do choćby lewicowego ideologicznego czy prawicowego, konserwatywnego, odpowiedzialnego właśnie za powstawanie takich organizacji. Przykład islamu i wahhabizmu właśnie demonstruje jak szkodliwy jest konserwatyzm.


Tylko nawet najgorsze religijne oszołomy chrześcijańskie nie każą mordować, ani się wysadzać. I nie jest kulturowo obca. To jest istota różnica jeśli chodzi o konserwatyzm.

A do tych meczetów - po prostu chodzi o islamizację świata i na to idzie z Arabii Saudyjskiej gruba kasa.

Cynik pisze:w nowoczesnych systemach władzy nie ma miejsca na tak konserwatywne wartości jak wahhabizm i im podobne. Są wyparte z nurtu przez edukację. Tam gdzie jest silny wpływ świeckich uniwersytetów i daleko posuniętych teorii naukowych, konserwatyzm praktycznie nie istnieje. Dalej uważasz to za manipulację? Bo ja widzę hołd uwstecznienia. I w tym z wyznawcami wahhabizmu masz bardzo wiele wspólnego.


I te nowoczesne systemy władzy ściagaja hurtem ludzi o świadomości niewiele wyższe niz jaskiniowca, za to mnoży sie kilka razy szybciej niż ludność rdzenna. Poza tym, jest niby wiedza, a mnoża się ruchy płaskoziemców, kreacjonistów czy antyszczepionkowców. Uwstecznienie jest możliwe, w historii po światłych epokach następowały bardziej prymitywne, a Rzym padł pod naporem barbarzyńców.


Wróć do „PO (Platforma Obywatelska)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość