PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Idzie mlodosc?

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Na kogo powinno postawić SLD ???

na Marka Dyducha
1
4%
na Grzegorza Napieralskiego
7
28%
na Wojciecha Olejniczaka
16
64%
na Jacka Piechotę
1
4%

Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Idzie mlodosc?

Postautor: XXviX » 25 maja 2005, 15:06

Na WP pojawil sie taki oto artykul

Co sadzicie o kandydatach? Ja naprawde nie widze tutaj idealnego rozwiazania. Gdyby ktos postawil mnie pod murem to wskazalbym Dyducha. Za antyklerykalnosc. W innych przypadkach Nie widze tutaj nikogo kto by podolal (Olejniczak jest lewicowy tylko z nazwy, za to mlody i kompetentny. Piechota w ogole dla mnie jest jakis nijaki...)
Ostatnio zmieniony 26 maja 2005, 23:54 przez XXviX, łącznie zmieniany 1 raz.
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 25 maja 2005, 15:21

O jakim Wojciechowskim mówisz??? :)

Wojtek Olejniczak albo Grzegorz Napieralski mogą zmienic wizerunek partii, jeśli chodzi jednak o kierowanie to najmocniejszy jest Dyduch, ale czy to będzie zmiana wizerunku ??? Wątpię. Oby wybrano "nową" siłe!
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

andrzej1
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: andrzej1 » 25 maja 2005, 15:29

jas nie widzę żadnego kandydata, wszyscy to są tylko po to aby po władzę, a dalej niech się wali co chce

dealer_dil
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: dealer_dil » 25 maja 2005, 15:36

Może powiem tak: Póki SLD ma władzę niech rządzi w nim Olejniczak, a po oddaniu władzy niech przyjdzie Dyduch, bo wtedy ta partia juz nigdy się nie podniesie. :twisted:
Wbijcie to sobie do głów, bo dwa razy powtarzał nie będę!!!:]
Dealer

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 25 maja 2005, 16:30

Hmm... zastanówmy się...
Liczę na Marka Dyducha, bowiem wiem, że po nim nie będzie już nic, lewą stronę wymiecie na długo ;-). Ale tak jak napisał dealer_dil, że dopóki są u władzy lepiej Dyducha nie dopuszczać do stołka bo i przy okazji Polska ucierpieć może ;-). Ale potem to czemu nie, trzymam więc kciuki za pana Marka :-). A Olejniczak to fakycznie mógłby wyprowadzić SLD na prostą a to by mi na rekę do końca nie było :].

Chociaż w sumie SLD nie jest wg. mnie takie złe, bowiem bardziej od nich nie lubię SDPL (zdrada, tchórzostwo i brak honoru ze strony liderów, hipokryzja), UP czy UL (zbieraniana wszelkiej maści frustratów z których każdy w swoją stronę ciągnie i nikt nigdzie nie zaciągnie :twisted: ), Zielonych (bez komentarza :lol:) czy innych Demokratów.pl (nie wiem co ten Frasunkiuk w sobie ma ale mam na niego uczulenie :P. Może po prostu nie lubię hipokryzji?). Tak więc z całej lewicy właśnie SLD życzę zwycięstwa i aby faktycznie stało się tak, że zostanie po wyborach najsilniejszą partią na lewicy (a żeby SDPL nie weszło do parlamentu w ogóle, hehe :P). Tak wiec po namyśle jednak chyba Olejniczak, SLD mniejszym złem od wyżej wymienionych. Głos na Olejniczaka :D. Jednak mimo wszystko myślę, że starzy towarzysze się wygryść nie dadzą i Dyduch stołka nie odda a "młodego" pogoni gdzie zboże rośnie... czyli dalej będzie ministrem rolnictwa :roll:. Jestem za Olejniczakiem ale szefem będzie chyba Dyduch...
Ostatnio zmieniony 25 maja 2005, 16:33 przez Animavilis, łącznie zmieniany 1 raz.
Wierzę w racjonalne ujęcie konserwatyzmu oraz jego pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Konserwatywny Liberał :).

lwieserce
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: lwieserce » 25 maja 2005, 16:31

Nigdy w życiu - Piechota.
To jest facecik, któty jak tylko wszedł na salony, zaraz zapomniał o przyjaciołach. Szczecin stał sie dla niego prowincją. Potrzeby naszego miasta i okolic a także województwa zeszły na marguines potrzeb. Zresztą nie wiadomo, co on nawywijał o czym jeszcze nie wiemy. Przecież pertraktowal ze stoczniowcami w Szczecinie jako ministerr za panowania byłego Wojewody Tałasiewicza.

Nigdy Piechota.

Władzę powinien objąć, ktoś nie umoczony w afery. Młody i silny psychicznie człowiek. Posiadający umiejętności do kierowania partią i autorytet u członków partii.
Takiego nie ma w żadnej partii.

ZDZIWIONA
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: ZDZIWIONA » 25 maja 2005, 18:02

Dla mnie SLD wogóle nie powinno wystawiać swojego kandydata na prezydenta, ewentualnie na pośmiewisko jeśli już tak bardzo chcą. Zdelegalizujmy SLD !!!

Marek Nowak
Starosta
Starosta

Postautor: Marek Nowak » 25 maja 2005, 21:27

Nie delegalizować SLD. Zdelegalizujmy LPR, PiS i PO.
Pogromca wszechpolaków - obrońca demokracji

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 25 maja 2005, 22:09

A wasze posty powyzsze sa cholernie na temat.
Sami sie zdelegalizujcie w tym watku albo piszcie na temat.

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 26 maja 2005, 23:53

Łukasz Naczas pisze:O jakim Wojciechowskim mówisz??? :)

Looool :) Palec szybszy od mysli :P Juz poprawilem :>

Czemu w ankiecie nie ma "naprawde nie wiem"? ;>
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Awatar użytkownika
baba Jaga
Starosta
Starosta

Postautor: baba Jaga » 27 maja 2005, 08:07

Łukasz Naczas pisze:Oby wybrano "nową" siłe!

Czy "nowa siła" nie mogłaby wybudować czegoś nowego, swojego, na zdrowych fundamentach i bez kompromitujacego bagażu?
Czy warto tak podpierać te przegniłe mury?

Awatar użytkownika
PTRqwerty
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: PTRqwerty » 27 maja 2005, 09:39

Dostałem e-mail od admina bym głosował kogo SLD ma wybrać teraz.
A jakie to ma znaczenie?
SLD jest jak gwiazda, która już dawno zmieniła się w super nową, która jednak jeszcze będzie świeciła przez czas jakiś na firnamencie nieba. Blask jeszcze jakiś czas będzie widoczny tej dawno umarłej gwiazdy.

regni1star
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: regni1star » 27 maja 2005, 22:41

SLD?
Implozja + ruchy robaczkowe jelit ( znaczy: perystaltyka).
Dwa lekarstwa: albo pavulon (= kostnica ?), albo coś b. silnego na przeczyszczenie.
Ankietowa lista to outsiderzy.
Trzeba innych.
Stawiam na kobiecość, koniecznie z widocznym cellulitis.
Tej partii trzeba liftingu, młodzi niech jeszcze poczekają.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 27 maja 2005, 23:03

"Tej partii trzeba liftingu, młodzi niech jeszcze poczekają."

Znaczy się Oleksy niech schudnie, a Dyduch ubierze się w dres?
A może szpachel i olejna? :D

regni1star
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: regni1star » 28 maja 2005, 02:22

A kto w tej partii ma jeszcze jaja? Jajnik?
Wątpie.
Skoro tak, wolę panie.
Najlepiej - bez napięć przedmiesiączkowych i innych jajnikowych sensacji.

PS. Lifting - konieczny.
Młodym? A po co?
I to jeszcze: faceci są "z natury" za babami.
No i dodam: lifting - jak tatuaz - albo sie robi, albo robić sie daje :D.:
i żeby nie było - młodzi - ze nie podpowiadałem :D .

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”