PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Co z Lewicą???

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 08 lutego 2011, 12:12

Jakiekolwiek rejestrowane związki ludzi tej samej płci to złamanie Konstytucji.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 08 lutego 2011, 12:14

Jakiekolwiek rejestrowane związki ludzi tej samej płci to złamanie Konstytucji.

Ee, w którym miejscu?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 lutego 2011, 12:25

Tak jak napisał Bilu, małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. A homoseksualiści nie powinni żądać żadnych dodatkowych przywilejów.
bo? Istnieją. Mają problemy, prowadzą wspólne gospodarstwa. wejście do szpitala czy możliwość dziedziczenia wspólnie wypracowanego mieszkania to przywilej? :shock:
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Mrkozak12
Wójt
Wójt

Postautor: Mrkozak12 » 08 lutego 2011, 13:19

Jeśli coś takiego jest zarezerwowane dla małżeństw, a oni nimi nie są, to tak byłyby to dla nich przywileje.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 08 lutego 2011, 13:19

To początek. Jest to furtka do dalszych przywilejów.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 08 lutego 2011, 14:01

Bilu1939 pisze:bo? Istnieją. Mają problemy, prowadzą wspólne gospodarstwa. wejście do szpitala czy możliwość dziedziczenia wspólnie wypracowanego mieszkania to przywilej? :shock:

Dla niektórych fakt posiadania konta to przywilej.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 08 lutego 2011, 14:02

Marchewa pisze:Bilu1939 napisał/a:

To nie ja to napisałem, włożyłeś mi słowa Nazgula (blee) w moje usta. Zaczyna się od tego a skończy na rejestracji związków partnerskich.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 08 lutego 2011, 14:05

Bilu1939 pisze:To nie ja to napisałem, włożyłeś mi słowa Nazgula (blee) w moje usta. Zaczyna się od tego a skończy na rejestracji związków partnerskich.

Sorry jakiś bug w szybkim cytowaniu
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 08 lutego 2011, 14:06

Nic się nie stało.

Awatar użytkownika
German
Starosta
Starosta

Postautor: German » 08 lutego 2011, 15:06

Zaczyna się od tego a skończy na rejestracji związków partnerskich.

I bardzo dobrze... mają takie same prawa jak osoby heteroseksualne, gdyż zwyczajnie są takimi samymi obywatelami tego kraju.
Doprawdy dziwi mnie nie raz ludzka tendencja do wywyższania się nad innymi...

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 08 lutego 2011, 15:24

Ja się nie wywyższam. Niech się leczą :cool:

Awatar użytkownika
German
Starosta
Starosta

Postautor: German » 09 lutego 2011, 00:22

Niech się leczą

Leczyć to co najwyżej powinni się ludzie twojego pokroju - z poglądów.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 09 lutego 2011, 08:29

Jestem nietolerancyjny. I nie muszę grać scenek jak to się cieszę że mamy odmieńców. Facio rucha facia i są bardzo fajni i szczęśliwi, potem mają dzidziusia który jak dorośnie jest pośmiewiskiem. Nie można powiedzieć gej, trzeba mówić homoseksualista. Leczyć się nie muszę, mam takie zdanie a co najważniejsze religię. I wszystko w tym temacie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 lutego 2011, 08:42

pośmiewiskiem jest bo są tacy jak Ty. Trzeba was wyeliminować. ;)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 09 lutego 2011, 09:30

Zróbmy z tego kraju jeszcze większy burdel. Związek małżeński to kobieta i mężczyzna. Koniec kropka. Zapisz się do stowarzyszenia kleji i linijek, znaczy gejów i lesbijek przepraszam za to oszczerstwo..

Trzeba was wyeliminować. ;)

Nie ty o tym będziesz decydować. Tolerancyjni i pożyteczni.

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”