PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Napieralski nowym szefem SLD

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 11 października 2011, 22:01

A sam szef i jego świetny wynik , mistrzostwo świata , mój typ to Rysiek , wszystkie Ryśki to fajne chłopaki , a jako aktor jest 1000 razy lepszy od Napieralskiego , jak sobie przypomnę grzybobranie jeszcze mnie szlak trafia.
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Vojthas
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Vojthas » 12 października 2011, 20:20

Myślę, że gdyby Arłukowicz nie odszedł do PO byłby bardzo prawdopodobnym kandydatem. Walkę o przywództwo stoczą pewnie Wojciech Olejniczak, Ryszard Kalisz i pomijany chyba w mediach Jerzy Wenderlich.

Włóczykij
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Włóczykij » 13 października 2011, 15:08

jest oczywiste,że sama zmiana rządzącego bez zmian programowo wizerunkowych SLD będzie bezsensowna.
a zamiast tej trójki postawilbym na Siwca

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 14 października 2011, 08:14

Vojthas pisze:Myślę, że gdyby Arłukowicz nie odszedł do PO byłby bardzo prawdopodobnym kandydatem.

Myślę, że niełatwo zostać przewodniczącym partii, której nie jest się członkiem.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 14 października 2011, 10:10

Oj jak mnie ucieszył wynik SLD. A Grzesio "Tektura" NaBieralski ze swoim wygłoszonym łamiącym głosem "Byliśmy atakowani ze wszystkich stron" spowodował że mleko poszło mi nosem, chociaż nie piłem mleka od dwóch tygodni ;)
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 14 października 2011, 13:30

A mnie to w sumie wisi kto będzie tym szefem , nie żal mi nikogo z tej partii . Nie sprzedali swoich pomysłów na rządzenie , dobrze że sprzedali swoją siedzibę . Niech ich wszystkich zlicytują, będzie mniej oszustów do wykarmienia . Tak powinno być z każdą partią w Polsce.

pennywise
Stażysta
Stażysta

Postautor: pennywise » 20 października 2011, 09:09

[usunięto przez moderatora]
Ostatnio zmieniony 20 października 2011, 11:22 przez pennywise, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 20 października 2011, 10:49

.pennywise . Piszesz o młodych ludziach że trzeba . . Zdecydowanie trzeba po nich sięgnąć i wykorzystywać w tych ciężkich dla partii czasach. Masz 29 lat też jesteś młodym człowiekiem
Właśnie partie dosłownie WYKORZYSTUJĄ młodych ludzi . Młodzi ludzie nie powinni pracować na rzecz partii tylko dla siebie , jesteście oszukiwani przez pracodawców ( umowy śmieciowe) , a to partie pozwoliły na to , a ty namawiasz młodych do pracy na rzecz tych partii . To dlatego przeszło 20 lat nic się nie zmienia w naszym kraju .

Nie dajcie się WYKORZYSTYWAĆ . Ruch OBURZONYCH w nim widzę nadzieje dla młodych ludzi , a partie OKRADNĄ was ze wszystkiego , przekonasz się o tym za 20 lat . Pomyśl o tym .

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 20 października 2011, 12:47

NRohirrim88 pisze:Zarówno Miller jak i Kalisz byli działaczami PZPR. To mi już wystarcza, aby skreślać ich jako polityków.

Ale ty ich nie wybierasz.

Ja nie odrzucam możliwości powrotu Millera do gry. Już poza Sejmem pracował na to, choćby udzielając inteligentnych wypowiedzi analizując politykę krajową. Dla mnie jest cynikiem (mała literka c), bardzo rozsądnie teraz poruszającym się w polityce. A Kalisz? Wesołek, rozsądny politycznie teraz (nie to co kiedyś, gdy sprawiał kłopoty Kwaśniewskiemu swoimi wypowiedziami-słowami typu: "bojówki AWS"). Czy jego konik prawniczy pomoże mu w dalszej karierze, czy przeszkodzi? Pytam, bo jego częste odwoływanie sie do prawa - wykazywanie się profesjonalną znajomością, może go zaszufladkować jako niemal eksperta, i uciąć dalszą karierę polityczna w strukturach partii - ze względu na konkurenta. No właśnie, czy Miller odbudował swoja pozycję w partii?

Co do pozostałych kandydatur (ewentualnych) przejęcia schedy po Napieralskim:
- Oleksy - poza sejmem, i porażka związana z nagraniami jego wynurzeń,
- Olejniczak - nadal dziwię się, że był liderem partii,
- Wenderlich - nie widzę go na tym stanowisku; jego zachowanie łączę raczej z rodzajem "spiskowania". Z kim i przeciw komu by spiskował wewnątrz partii, gdyby był jej liderem?
- Siwiec - mógłby...

Wcześniej widziałem w tej roli Szymanek-Deresz...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 października 2011, 14:04

Mnie dziwi wycofanie się z walki o szefa SLD Kalisza.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Vojthas
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Vojthas » 20 października 2011, 15:29

NRohirrim88 pisze:Zarówno Miller jak i Kalisz byli działaczami PZPR. To mi już wystarcza, aby skreślać ich jako polityków.

A Joseph Ratzinger był w Luftwaffenhelfer (Służby Pomocnicze Sił Powietrznych z czasów III Rzeszy).

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 października 2011, 15:41

Dla Ciebie N88, nie dla aparatu i wyborców SLD a to ich opinia się liczy...
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 20 października 2011, 16:58

Joseph Ratzinger był w Luftwaffenhelfer (Służby Pomocnicze Sił Powietrznych z czasów III Rzeszy)

Flakhelfer scislej mowiac :)

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 20 października 2011, 19:35

!Nazgul to na kogo stawiasz , Miller też mówił że nie będzie kandydował , tylko czy to dlatego że został szefem klubu , a może teraz zmieni zdanie jak Rysio się wycofał.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 20 października 2011, 20:48

kaminiak33 pisze:Miller też mówił że nie będzie kandydował

Raczej nie mówił że nie będzie, albo będzie.

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”