PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

SLD-UP

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 lutego 2011, 13:36

Bilu1939 pisze:Są tutaj ludzie nietykalni, i mają prawo używać różnego języka i nikt od nich nie wymaga aby go poprawili.

I to upoważnia Cię do tego aby używać takiego samego języka. Mnie wuzetka tutaj wyzywa od najgorszych i wisi mi to zwiędłym kalafiorem. To ona ma problem nie ja. Jak już zdążyłeś mnie poznać również nie stronię od przekleństw ale nie na ogólnym forum. Trzymaj fason chłopie i nie daj się utopić w rynsztoku.
To sprawa moderatora, który nie ma obowiązku być ani sprawiedliwym ani nie ma obowiązku tłumaczyć się ze swoich decyzji.

Bilu1939 pisze:Nazgul może kląć, lobo wyzywać od pojebów.

Nazgul - oj ty, oj ty, niedobry Nazgul, sprowadzasz nam młodzież na złą drogę.

Bilu1939 pisze:Ja nie mogę od kretynów?

Nie możesz. Jeśli uważasz, że jeśli kogoś kto Cię obraża wyzwiesz od gorszych niż on Ciebie to będziesz górą to się mylisz.

Myślisz, że dlaczego wuzetka jest taka cięta na mnie? Nigdy nie dałem jej się wciągnąć do szamba, w którym sama pływa.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 10 lutego 2011, 13:41

Worek pisze:Jak już zdążyłeś mnie poznać również nie stronię od przekleństw ale nie na ogólnym forum.

Nigdy nie przenoszę rozmów prywatnych na forum. Nie w moim stylu. Nie użył bym także argumentu, który poznałem w prywatnej rozmowie. Jako człowieka Cie bardzo lubię, choć i tak mało się znamy. A to bardzo dużo. Ale politycznie to różnica bardzo duża i nie da się jej zniwelować. Wtedy właśnie dyskusja się zaostrza.

Worek pisze:Nazgul - oj ty, oj ty, niedobry Nazgul, sprowadzasz nam młodzież na złą drogę.

Schodzisz z tematu. Ja mówię tutaj o konkretnej niesprawiedliwości. Moje słowa jakkolwiek by je analizować, na różne sposoby są bardzo delikatne. Idiotka i kretyn rzuciłem w stronę tego lisq'a. A to nic w porównaniu z innymi odzywami innych userów.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 lutego 2011, 13:45

Ale politycznie to różnica bardzo duża i nie da się jej zniwelować. Wtedy właśnie dyskusja się zaostrza.

Ważne aby nawet tak różniący się ludzie potrafili dyskutować na poziomie. Bez ubliżania sobie.

Bilu1939 pisze:Schodzisz z tematu.

Nie. To było do Nazgula. Nie widziałem aby nazwał kogoś p...m więc na ten temat nie mam nic do powiedzenia.

Bilu1939 pisze:Ja mówię tutaj o konkretnej niesprawiedliwości.

Szkoła życia.

Bilu1939 pisze:Moje słowa jakkolwiek by je analizować, na różne sposoby są bardzo delikatne. Idiotka i kretyn rzuciłem w stronę tego lisq'a.

To są obraźliwe epitety.

Bilu1939 pisze:A to nic w porównaniu z innymi odzywami innych userów.

I co z tego? Równaj do lepszych a nie utożsamiasz się z gorszymi od siebie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 10 lutego 2011, 13:48

Worek pisze:Ważne aby nawet tak różniący się ludzie potrafili dyskutować na poziomie. Bez ubliżania sobie.

Wiem, wiem. Tylko nie dość dokładnie popatrzyliście na moją dyskujsę z tym lisq'iem. Czy zaatakowałem go pierwszy? Po prostu dałem się wciągnąć w uliczną bijatykę, zamiast boksować. I tyle. Ale strasznym osobnikiem chyba nie jestem. Tyle bo burdel robimy an forum.

Worek pisze:To było do Nazgula. Nie widziałem aby nazwał kogoś p...m więc na ten temat nie mam nic do powiedzenia.

Mówiłem o lobo. Nazgul rzucał czym innym.

Worek pisze:To są obraźliwe epitety.

Z najniższej pułki, knajackiego słownika. Ale w odpowiedzi na gorsze.

Skończmy już, bo na prawdę znowu bardzo paćkamy - może będę na gg to pogadamy
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 10 lutego 2011, 13:49

Ja tak z nieśmiałą uwagą że sobie przenieście te połajanki do hyde parku :!: :twisted: :!: :!:
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 10 lutego 2011, 13:50

Jeszcze raz sorry, po raz kolejny za siebie i innych - jesli mogę.

Awatar użytkownika
Mrkozak12
Wójt
Wójt

Postautor: Mrkozak12 » 10 lutego 2011, 14:34

Wróćmy do tematu. Nie wie ktoś może, czemu UP się raz a dobrze nie zjednoczy z SLD? Przeciez i tak prawie zawsze startują razem. Czyżby była jakaś duża różnica w ich programie?

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 10 lutego 2011, 14:48

Pewnie działaczom z UP nie podoba się komunistyczny rodowód tych SLD.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 10 lutego 2011, 14:53

A tam.
Gdyby się połączyli z SLD pozycja ludzi UP gwałtownie osłabła.

Awatar użytkownika
Mrkozak12
Wójt
Wójt

Postautor: Mrkozak12 » 10 lutego 2011, 14:54

Myślisz Maribot, że teraz mają zadowalającą pozycję?

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 10 lutego 2011, 15:11

Mrkozak12 pisze:Wróćmy do tematu. Nie wie ktoś może, czemu UP się raz a dobrze nie zjednoczy z SLD?

To pytanie nasuwało mi się cały czas, od kiedy stworzyłem ten temat. Może za dużo chcą w zarządzie Sojuszu?

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 10 lutego 2011, 15:19

Myślisz Maribot, że teraz mają zadowalającą pozycję?

Lepszą niż gdyby się połączyli. Łatwiej im będzie się ubiegać o wysokie miejsca na listach. Gdyby się połączyli z SLD to sojusz praktycznie narzucał by im decyzję.

Awatar użytkownika
Mrkozak12
Wójt
Wójt

Postautor: Mrkozak12 » 10 lutego 2011, 15:21

Hmm tak właściwie to co SLD zyskuje na takim połączeniu? Przecież UP to mała partyjka co raczej sama by nic nie zdziałała.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 10 lutego 2011, 15:24

Zwyczajnie chcą zachapać garstkę wyborców UP. A progu 8% się nie boją bo sondaże dają im nawet dwa razy tyle.

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 10 lutego 2011, 15:27

Hmm tak właściwie to co SLD zyskuje na takim połączeniu? Przecież UP to mała partyjka co raczej sama by nic nie zdziałała.

Zyskują trochę głosów, trochę głośnych nazwisk, gwarancję. UP to małą partyjka ale gdyby część jej działaczy wystartowała z list innych komitetów to SLD miało by problem.

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”