PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kodeks karny wg SLD

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 17 marca 2011, 19:17

Może pojedź do Wybrzeża Kości Słoniowej, albo Konga i sprawdź czy cię tam nie ma.

A ty sprawdź czy masz rozum na miejscu, bo ostatnio niezłe głupoty wygadujesz.

A dlaczego mieliby nie być chronieni? Żeby można było na nich pociskać ile wlezie?

TAK! Bo od tego jest wolność słowa, abym mógł powiedzieć na głos że Twoja religia jest be, bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Na tym polega wolność słowa

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 17 marca 2011, 19:29

A ktoś zabrania powiedzieć, że jest be? Nie. Ty natomiast chciałbyś, żeby móc bezkarnie obrażać i uwłaczać. Na tym polega, ale oszołomstwo i prowokatorstwo.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 17 marca 2011, 20:38

Wybacz, ale ustawa nie precyzuje w jaki sposób nie można obrażać uczuć religijnych innej osoby. Mogę powiedzieć że Boga nie ma, czy też że Jezus był chińczykiem i to już będzie wystarczający pretekst dla drugiej osoby, aby mnie pozwać za obrazę jego/jej uczuć religijnych.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 18 marca 2011, 00:38

Nie przesadzaj, bo doniczek zabraknie. I ciesz się, że nie żyjesz, a z dajmy na to 300 lat temu.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 18 marca 2011, 08:19

I ciesz się, że nie żyjesz, a z dajmy na to 300 lat temu.

No i cieszę się z tego, ale nie mam zamiaru stać i akceptować każdego jednego przepisu z którym się nie zgadzam. Mam również prawo mówić głośno że nie zgadzam się z tym prawem, a Tobie nic do tego.

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”