PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polityka SLD-UP wobec Rosji

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
exiled
Wójt
Wójt

Postautor: exiled » 13 kwietnia 2011, 18:25

Może na tym kierunku, co studiujesz, jest to poprawne. Ale u mnie zaczynanie pracy od wstępu jest błędem metodologicznym - wtedy niejako dostosowujesz resztę pracy do wstępu, a powinno być na odwrót. A plan pracy nie zawiera dokładnie wszystko, co w tej pracy jest zawarte - jak napisałaś, to są tylko ogólniki.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 13 kwietnia 2011, 18:34

Ja jeszcze metodologii pisania prac nie mam, ale ta uwaga na pewno mi się przyda. Dzięki.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 14 kwietnia 2011, 14:20

biddkrrr pisze:Mnie uczą najpierw na kartce na brudno napisać wszystko, co jest zawarte w temacie takimi ogólnikami, więc jak pisze wstęp już "na czysto", to wiem, co będzie moja praca zawierała.
OK. To jest dobre. Ostatnie (ostateczne) poprawki (i rozwinięcia) wnosi się do podsumowania i wstępu. Tak radzę :grin:.

Awatar użytkownika
biddkrrr
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: biddkrrr » 14 kwietnia 2011, 14:34

exiled Studia zacznę od października, więc nie znam ze studiów taktyki pisania wstępu na końcu. na maturze napiszę tak, jak mnie uczyli 3 lata.

kalamagwi
Stażysta
Stażysta

Postautor: kalamagwi » 14 kwietnia 2011, 16:44

Przeraża mnie to w jaki sposób działa system edukacji w tym kraju czyli "uczymy ludzi jak mają myśleć, jeśli myślą inaczej są w błędzie". Pisanie wstępu na końcu jest po prostu najbardziej logicznym z możliwych rozwiązań. Mi nikt nie powiedział, że wstęp trzeba pisać na końcu ale uznałem to za oczywiste, po napisaniu całej pracy będę miał jeszcze lepszą wiedzę na temat problemu, którym się zajmuję przez co łatwiej będzie mi wszystko streścić.

Awatar użytkownika
exiled
Wójt
Wójt

Postautor: exiled » 14 kwietnia 2011, 21:00

biddkrrr pisze:exiled Studia zacznę od października, więc nie znam ze studiów taktyki pisania wstępu na końcu. na maturze napiszę tak, jak mnie uczyli 3 lata.

Nie martw się, na studiach będą cię o tym uczyć. Powodzenia na maturze ;)

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”