PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Napieralski z córkami kupuje zeszyty.

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Napieralski z córkami kupuje zeszyty.

Postautor: Optymista » 31 sierpnia 2011, 19:19

Pan Napieralski chciał zabłysnąć no i wyszło.... tragicznie.
Córki mu powiedziały, co myślą o wykorzystywaniu rodziny do kampanii wyborczej.
Wstyd jak nic. Jak na razie politykom nie wychodzą takie sztuczne happenigi.

Żródło: tvn24.pl

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 31 sierpnia 2011, 19:49

Ale że co?
Kupował dzieciakom zeszyty? Tragedia. Jakiś link byś szefie zapodał jak już coś komentujesz, bo trochę nie rozumiem. Miał goryla z dzieciakami wysłać?
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 31 sierpnia 2011, 21:09

Kliknij w link, który tam widnieje.
Nie zauważyłeś :)

Żródło: tvn24.pl

Awatar użytkownika
exiled
Wójt
Wójt

Postautor: exiled » 31 sierpnia 2011, 21:36

Żałosna hupca w stylu "Kaczyński idzie do sklepu" - szkoda gadać. Z uśmiechem córeczkom kredki kupuje. Choć w przeciwieństwie do szefa PiS-u osobiście wybiera towary...

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 31 sierpnia 2011, 21:39

Optymista - O, wybacz mi. Nawet nie skojarzyłem, jak nie widzę www i tak dalej :)

Awatar użytkownika
Kamiloxi
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Kamiloxi » 31 sierpnia 2011, 22:43

Wiadomo, wszystko kupować z najwyższej półki i wtedy wyjdzie końcowa suma pieniężna za te przybory szkolne ;) ahh gdyby ludzie żyli myślami awangardy ;D To cały komentarz.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 01 września 2011, 06:42

Kamiloxi pisze:Wiadomo, wszystko kupować z najwyższej półki i wtedy wyjdzie końcowa suma pieniężna za te przybory szkolne ;) ahh gdyby ludzie żyli myślami awangardy ;D To cały komentarz.

To akurat nie problem, że zapłacił dużo itp.
On po prostu wykorzystał córki, a one nie miały na to najmniejszej ochoty. Na moje oko zrozumiał swój błąd już w czasie zakupów i ciężko mu było wybrnąć.

To już wolę P. Kaczyńskiego robiącego zakupy w lokalnym sklepie. On przynajmniej poszedł "sam", a nie np. z mamą :)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 01 września 2011, 07:01

Optymista pisze:To już wolę P. Kaczyńskiego robiącego zakupy w lokalnym sklepie. On przynajmniej poszedł "sam", a nie np. z mamą

Wytłumacz mi tylko po co gnał przez całe miasto do tego sklepu? Na Żoliborzu okazały się za tanie i trzeba było znaleźć taki "pośrodkuniczego"? Taka sama cienka propaganda jak u Napieralskiego.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 01 września 2011, 07:04

Worek pisze:
Optymista pisze:To już wolę P. Kaczyńskiego robiącego zakupy w lokalnym sklepie. On przynajmniej poszedł "sam", a nie np. z mamą

Wytłumacz mi tylko po co gnał przez całe miasto do tego sklepu? Na Żoliborzu okazały się za tanie i trzeba było znaleźć taki "pośrodkuniczego"? Taka sama cienka propaganda jak u Napieralskiego.

Nie no pewnie, że to propaganda i to propaganda. Zresztą tak samo słabe. Różnica jest jednak taka, że p. Kaczyński poszedł z partyjnymi kolegami i koleżankami i było śmiesznie - przynajmniej dla mnie. W przypadku p. Napieralskiego się nie uśmiałem, bo mi to wyglądało na znęcanie się nad dziećmi :-)

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 01 września 2011, 09:03

Nad dziećmi to się Radzio znęca, bo nie znają liczby krajów UE. :smile:
Jezu, jaki ten Napieralski jest śmieszny. "Oj drogo, drogo...", "Ale panie pośle, dlaczego więc wybrał pan najdroższy sklep w okolicy?", "aaa,eeee, bo ja tu pracuję i mieszkam niedaleko".
Stać buca, to niech sobie chodzi po piórnikowych butikach gdzie kredki zamawia się na tydzień przed. W każdym kraju, niezależnie od sytuacji, ludzie kręcą się po różnych sklepach szukając tańszych okazji. No ale skąd biedny Grześ ma o tym wiedzieć? Ostatnio z motłochem widział się jak rozdawał kanapeczki pod zakładem.

Awatar użytkownika
exiled
Wójt
Wójt

Postautor: exiled » 01 września 2011, 10:03

Poseł Mucha kupiła synom wyprawkę za 2000 zł - "ceny się zbytnio nie zmieniły, różnica tylko 100 zł"

Optymista pisze:W przypadku p. Napieralskiego się nie uśmiałem, bo mi to wyglądało na znęcanie się nad dziećmi :-)

Nie spodziewał się, chyba, że zostaną wręcz oblężeni kamerami. Kamerzyści i dziennikarze mogli tez wykazać się jakimś wyczuciem i nie otoczyć ich niczym stado wilków. Nauczka żeby nie robić ustawek z dziećmi.

MatiZ pisze:Jezu, jaki ten Napieralski jest śmieszny.

Dobrze, że ten kretyn nie będzie nigdy u władzy (odpukać).

Awatar użytkownika
chomiczos
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: chomiczos » 01 września 2011, 10:16

No rzeczywiście Napieralski się nie popisał, a później to jednie próbował wyjść z twarzą, ale mu to nie wyszło ... Nie wiem jak wy, ale ja sobie nie wyobrażam takiego (wice)premiera ... Z dwojga złego to już wolę lewicowego Palikota, niż "buraka" i "obciachowca" Zapaterskiego ...

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 01 września 2011, 10:26

exiled pisze:Nie spodziewał się, chyba, że zostaną wręcz oblężeni kamerami. Kamerzyści i dziennikarze mogli tez wykazać się jakimś wyczuciem i nie otoczyć ich niczym stado wilków. Nauczka żeby nie robić ustawek z dziećmi.

No jak się nie spodziewał?

Awatar użytkownika
chomiczos
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: chomiczos » 01 września 2011, 10:32

MatiZ pisze:
exiled pisze:Nie spodziewał się, chyba, że zostaną wręcz oblężeni kamerami. Kamerzyści i dziennikarze mogli tez wykazać się jakimś wyczuciem i nie otoczyć ich niczym stado wilków. Nauczka żeby nie robić ustawek z dziećmi.

No jak się nie spodziewał?

a ja myślę, że o to mu właśnie chodziło ... żeby jak najwięcej zdjęć było, jak najwięcej relacji w tv i skrótów w wieczornych wydaniach serwisów informacyjnych ... co gorsze to chyba nie przewidział za bardzo reakcji swoich córek ...
ciekawe czy mu potem żona w domu ... sieki nie zrobiła za to wszystko ;P

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 01 września 2011, 14:06

A jednak własne dzieci? I to małe? Dla mnie są granice których się nie powinno przekraczać.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”