PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Uzyskanie Rekomendacji przez członków partii.

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Świstak1993
Stażysta
Stażysta

Uzyskanie Rekomendacji przez członków partii.

Postautor: Świstak1993 » 19 września 2011, 23:20

Witam...mam zamiar ubiegać się do partii SLD, PPP lub PD ponieważ moje poglądy sprawdzają się z tym co propagują wymienione przeze mnie partie oraz mają dosyć ciekawy program. Tutaj pojawia się moje pytanie. Aby dołączyć do SLD lub PD trzeba uzyskać rekomendację co najmniej 2wóch członków wprowadzających(w przypadku PD) lub jednego( w przypadku PSL)....czy aby taką rekomendacje uzyskać trzeba mieć już jakieś znajomości wewnątrz partyjne lub u osób "wpływowych"?, czy można taktową rekomendacje uzyskać w inny sposób?.
Dziękuję za Odpowiedź i Pozdrawiam.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 19 września 2011, 23:24

Jak we władzach miasta Łodzi są takie osoby, albo jest tam biuro partyjne, to idź tam bądź grzeczny i poproś o tą rekomendację.

Najlepiej przygotuj jakieś ładne oświadczenie, o rekomendacji tego i tego co się nazywa tak i tak - bo wtedy tylko podpiszą ewentualnie stempel jakiś i powiedz "że ty nie wiesz ale przygotowałeś coś takiego i ten" :lol: I że "ty już rozmawiałeś tylko to Ci kazali uregulować jeszcze"

Tylko musisz być reprezentatywny i bez zarzutu. Znaj też nazwisko faceta który kazał Ci iść po rekomendację - a jeśli nie znasz go to idź do niego do biura partii wcześniej jakbyś nie wiedział że trzeba rekomendacje. A potem powiedz że "już rozmawiałem z panem te-te-te-te"

:wink:
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 19 września 2011, 23:29

Lolek00 pisze:Najlepiej przygotuj jakieś ładne oświadczenie, o rekomendacji tego i tego co się nazywa tak i tak - bo wtedy tylko podpiszą ewentualnie stempel jakiś.

Gorzej jak będą potrzebne podpisy osób rekomendujących. :smile:
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 19 września 2011, 23:30

No oto chodzi żeby oni to podpisali, tych dwóch członków partii.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 20 września 2011, 07:50

Zasadniczo zależy od lokalnego koła partyjnego, czy reprezentuje zamknięta strukturę czy raczej jest otwarte na nowy narybek. W większości partii potrzebny jest także staż kandydacki.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 20 września 2011, 07:53

Niech się zapisze po wyborach - tak to będzie dmuchał balony i ulotki roznosił :wink:

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 20 września 2011, 07:56

Ale jak partia wygra to jest szansa na posadę.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 20 września 2011, 08:06

Ma 18 lat ciężkawo tam już kolejka ustawiona pewnie od dawna po posady.

Świstak1993
Stażysta
Stażysta

Postautor: Świstak1993 » 20 września 2011, 08:41

Właściwie .Lolek00 ma rację co do posady, na którą w najbliższym czasie liczyć nie można...choć mi osobiście nie przeszkadza rozdawanie ulotek na samym początku byle to nie trwało długo;p. Dzisiaj mam zamiar złożyć wizytę w Biurze Rady Wojewódzkiej, zobaczymy czy tam uda mi się coś załatwić.
!Marchewa pisał coś o stażu kandydackim...czy to oznacza że zanim wstąpię w szeregi danej partii muszę odbyć "staż" czy działa to inaczej, i się mylę?

[ Dodano: Wto 20 Wrz, 2011 ]
Na początku zaproponowano mi przystąpienie do FMS...(Federacja Młodych Socjaldemokratów)..czy to dobre wyjście?...ponieważ chyba jako osoby młode nie mają na nic wpływu jeśli chodzi o życie partii?...mogę się mylić dlatego zwracam się do was.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 20 września 2011, 20:57

No właśnie młodzieżówka. O ile mi wiadomo młodzieżówki to taka darmowa siła robocza. Przynieś,wynieś,pozamiataj. Ale warto tam chyba być, zobaczyć jak wszystko wygląda od środka,jak się organizuje kampanię wyborczą itp.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”