PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Leszek Miller nowym szefem SLD

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy Leszek Miller będzie dobrym szefem SLD

Tak, to doświadczony i poważny polityk
5
23%
Nie, to leśny dziadek
16
73%
Wolałem Ryszarda
1
5%

Liczba głosów: 22

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 18 lutego 2014, 13:13

Aimar pisze:
NRohirrim pisze:lepiej zneutralizować w ten czy inny sposób 1000 komunistów, niż oni mieli zlikwidować 100 tysięcy ludzi.

Albo zabić 1000 nacjonalistów, 1000 faszystów, 1000 narodowców, 1000 homoniepewnych i 1000 leworęcznych. Dlaczego leworęcznych? Bo akurat ktoś tak mądry jak ty tak postanowi. Tok rozumowania dziesięciolatka.

Jak zwykle brak wiedzy. W całej Ameryce Płd. był wtedy ogromne zagrożenie komunizmem. Jeżeli nie zna się kontekstu - to gada się bzdury. Gdyby nie Pinochet Chile by wyglądała w najlepszym wypadku jak Wenezuala - w najgorszym jak Korea Płn.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 18 lutego 2014, 14:32

W dalszym ciągu czekam kiedy zaczniesz chwalić Adolfa.
Twoja wiedza jest powalająca a tok rozumowania na poziomie pięciolatka. Nie martw się. Zauważyłem pewną zależność - nie jesteś jedyny. Prawie wszyscy ludzie o twoich poglądach tak mają. Na szczęście.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 lutego 2014, 14:44

Aimar pisze:W dalszym ciągu czekam kiedy zaczniesz chwalić Adolfa.
Twoja wiedza jest powalająca a tok rozumowania na poziomie pięciolatka. Nie martw się. Zauważyłem pewną zależność - nie jesteś jedyny. Prawie wszyscy ludzie o twoich poglądach tak mają. Na szczęście.

Zauważyłem że jesteś na tyle tchórzliwy że boisz się nawet zadeklarować własne poglądy, bo wiesz że nie masz szans ich obronić, ponieważ nie jesteś zdolny do jednego merytorycznego postu· Z drugiej strony nie zdziwiłbym się gdybyś żadnych poglądów na nic nie miał.

W zamian za to próbujesz obszczekiwać ad personam prawicę, więc obstawiam że po prostu dostałeś kiedyś od kogoś z prawicy po zębach stad trauma i próba wielkiej zemsty Aimara na forum internetowym.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 18 lutego 2014, 16:32

Adi gimbusie - nie obszczekuję prawiczków tylko się z nich naśmiewam. Jakoś tak dziwnie się składa, że w tym towarzystwie zalęgło się najwięcej oszołomów, przygłupów i prostaczków nie znających faktów i nie umiejących z niczego wyciągnąć wniosków. To już nie moja wina.
Wszystkie prawiczkowe posty to ten sam bełkot. Zero konkretów, ewentualnie zmiana tematu. Bardzo mnie bawią ludzie tacy jak ty. Jeszcze bardziej bawi mnie podpuszczanie wiecznie przegranych frustratów więc pisz dalej wymyślone przez siebie historie. Mnie to poprawia nastrój i z tego powodu nie jesteś w ignorowanych. Bawmy się dalej. Uwierz mi - jest git.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 lutego 2014, 16:44

Aimar pisze:Adi gimbusie - nie obszczekuję prawiczków tylko się z nich naśmiewam. Jakoś tak dziwnie się składa, że w tym towarzystwie zalęgło się najwięcej oszołomów, przygłupów i prostaczków nie znających faktów i nie umiejących z niczego wyciągnąć wniosków. To już nie moja wina.
Wszystkie prawiczkowe posty to ten sam bełkot. Zero konkretów, ewentualnie zmiana tematu. Bardzo mnie bawią ludzie tacy jak ty. Jeszcze bardziej bawi mnie podpuszczanie wiecznie przegranych frustratów więc pisz dalej wymyślone przez siebie historie. Mnie to poprawia nastrój i z tego powodu nie jesteś w ignorowanych. Bawmy się dalej. Uwierz mi - jest git.

Czyli tym samym dokładnie potwierdzasz to co napisałem wcześniej.
Więcej pytań nie mam.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 18 lutego 2014, 16:51

Aimar pisze:Adi gimbusie - nie obszczekuję prawiczków tylko się z nich naśmiewam. Jakoś tak dziwnie się składa, że w tym towarzystwie zalęgło się najwięcej oszołomów, przygłupów i prostaczków nie znających faktów i nie umiejących z niczego wyciągnąć wniosków. To już nie moja wina.

Przeczytaj swój post - po za inwektywami i bełkotem nie ma w nim nic. I tak jest z każdym twoim postem.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 18 lutego 2014, 18:44

A ja dalej mam ubaw z nieogarniętych frustratów :mrgreen:
Oczywiście na temat Millera prawiczki nie mają nic do powiedzenia. Komuch Korwin niczego nie podpowie? Przecież wywodzi się z tego samego, zakochanego w ZSRR towarzystwa.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 lutego 2014, 18:51

Jak zwykle brak wiedzy. W całej Ameryce Płd. był wtedy ogromne zagrożenie komunizmem. Jeżeli nie zna się kontekstu - to gada się bzdury.
wiec lekiem było mordowanie wszystkiego co się sprzeciwiało albo nie pasowało.
a myślał by kto głupi, żeby się może dało zapobiec komunizmowi bez torturowania 10-latków i gwałcenia kobiet w ciąży pałką elektryczną.

ale może w światopoglądzie naszej skrajnej prawicy się tak nie da... tym lepiej trzymać ją daleko od władzy.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 18 lutego 2014, 18:53

A ja dalej mam ubaw z nieogarniętych frustratów :mrgreen:

Z tego co widać to na pewno ty masz problem z ogarnianiem wiedzy.

Wróć do „SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej)”