PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

PAWLAK honorowym obywatelem Powidza.

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

kubag86
Radny powiatowy
Radny powiatowy

PAWLAK honorowym obywatelem Powidza.

Postautor: kubag86 » 23 marca 2005, 15:48

Ostatnio w mojej miejscowości dużo się dzieje(budowa kanalizy, spory w radzie, komornik zajmuje 550 tys. gminnych funduszy). Działo się też w ostanią sobotę - 10 lecie reaktywacji gminy. Wiadomo dużo gości itp., wśród nich Waldemar Pawlak, który przy końcu swych rządów jako premier, 1995 podpisał decyzję o ponownym powsataniu gminy Powidz.
Za te zasługi otrzymał podczas wspomnainej uroczystości honorowe obywatelstwo naszej gminy (na szczęście nie mam komunikacji gminnej, a więc nie zbytnio na tym nie stracimy :D ).

Chodzi mi o ocenę pana premiera Pawlaka, czy był on ważnym elementem III RP, czy może ,,lekkiem na wszytsko zło" dla SLD, które dzięki niemu mogło stworzyć rząd? Czy prezes Pawlak jest w stanie odbudować wizerunek PSL, silnej, stabilnej partii o stałym elektoracie chłopskim? Samoobrona ,zmienia powoli wziernuek staje się partią lewicowo - narodową (jeśli takie coś może istnieć?), a więc PSL może widzi w tym swoją szansę.

Co na ten temat myślcie.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 23 marca 2005, 23:51

Sam jeden nie odbuduje, pod względem inicjatywy jest...no każdy widzi jaki jest.
I chyba takie stało się właśnie PSL...nijakie.
W III RP praktycznie nie był żadnym elementem,poprostu sobie był.
Polityczne "placebo" :D

A odnośnie komunikacji to chyba będzie mógł za darmo przejechać sie wozem konnym,albo ktoś go weźmie na "bagażnik" rowerowy... :wink:

Wróć do „PSL (Polskie Stronnictwo Ludowe)”