PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Piast

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

opti245
Radny gminny
Radny gminny

Piast

Postautor: opti245 » 15 lutego 2009, 21:52

Czy Piast może wygrać na wsi z PSL?
Formalnie Piast to Stowarzyszenie Piast.
Po prostu konserwa.

Awatar użytkownika
samael86
Poseł
Poseł
Kontaktowanie:

Postautor: samael86 » 16 lutego 2009, 11:16

a ja już myślałem że odnalazł się jakiś cudem zapomniany potomek Piastów i chce tronu :P zaraz bym leciał po szablę dziadka
http://cesarstworivii.phorum.pl/index.php ------> Wirtualne Cesarstwo Rivii zaprasza

Przywróćmy Monarchię w Polsce!

"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność." -- Benjamin Franklin

1234
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: 1234 » 17 lutego 2009, 17:15

No bez jaj. Że Zdzichu się obraził, bo młodego w Lublinie PSL nie wystawił na czoło listy i założył nową kanapę? Podczepił się do PiS, ale teraz PiS ma swoich kandydatów do Brukseli i PiS jest be. Więc patriota Zdzichu postanowił podczepić się do biznesmena z Irlandii, który chce wprawdzie min. wyboru prezydenta UE (czyli pełniejszego zjednoczenia), z czym Zdzichowi nie po drodze, ale za to może sypnąć dużą kasą-z czym Zdzichowi po drodze jak najbardziej.
PS. Kuźmiuk robił sondy a propo powrotu, generalnie Mazowsze się zgodziło, ale pod jednym warunkiem: zaczyna od zwykłego członka, podczas kampanii wieszającego plakaty. :mrgreen:

Awatar użytkownika
camelionn
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: camelionn » 17 lutego 2009, 19:39

Myślałem, że PIS już dawno wchłonął PSL-Piast. Chyba nigdy nie przebiją się bardziej niż PSL. Pawlak zostawił im zbyt małe poletko i ma swoich ludzi w remizach i kołkach gospodyń wiejskich. Zresztą wieś się zmienia i myślę, że zbliża się koniec partii chłopskich?? Może dlatego PSL robi się na partie inteligentów, doktorów, ekspertów z ekonomi i gospodarki. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak dla mnie to śmieszne trochę.
A kto was się najbardziej podoba a kto nie podoba z PSLu? Ja mogę powiedzieć o drugiej sytuacji - Eugeniusz Kłopotek. Taki żartowniś ciągle uśmiechnięty i rzucający dowcipami. Nie trawie gościa.

Wróć do „PSL (Polskie Stronnictwo Ludowe)”