PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Piechociński

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Rejzor
Stażysta
Stażysta

Piechociński

Postautor: Rejzor » 14 listopada 2011, 15:50

W mojej szkole odbywa się spotkanie z przedstawicielem PSLu, a dokładniej z kandydatem na Ministra infrastruktury. Moim zadaniem jest zebranie pare pytań na majace sie odbyć spotkanie. Czy moglibyście mi pomoc z wymyśleniem paru pytań, a może macie jakieś pytania które byście z chęcią zadali poslowi PSLu. Jeśli tak to gwarantuję, że odpowiedź na pewno przekarzę. Mam nadzeje ze pomorzecie ;) Z góry dzięki!

P.S: Mile widziane pytania dotyczące gospodarki ;)

P.S2 : Pytania jak najbardziej mogą być mocne ;D

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 14 listopada 2011, 15:53

Nic Cię osobiście nie ciekawi odnośnie ministra infrastruktury ;> ?
Vivat et res publica et qui, illam regit

Rejzor
Stażysta
Stażysta

Piechociński

Postautor: Rejzor » 14 listopada 2011, 16:13

Ogólnie polityka się w miarę interesuję ;) Nie znam się za to za bardzo na dzisiejszym PSLu. Nie znam tez Krusu jego realiów oraz potrzeb reformacji. Gospodarka także nie jest moją najmocniejszą stroną. Będąc uczniem mam sporo innych zajęć ,a stworzenie dobrych konkretnych a wręcz nawet uszczypliwych pytań zajęło by troszkę czasu. Dlatego liczę na wasze pytania które na pewno macie już dawno sformułowane w głowach ;)
MinistreOgólnie polityka się w miarę interesuję ;) Nie znam się za to za bardzo na dzisiejszym PSLu. Nie znam tez Krusu jego realiów oraz potrzeb reformacji. Gospodarka także nie jest moją najmocniejszą stroną. Będąc uczniem mam sporo innych zajęć ,a stworzenie dobrych konkretnych a wręcz nawet uszczypliwych pytań zajęło by troszkę czasu. Dlatego liczę na wasze pytania które na pewno macie już dawno sformułowane w głowach ;) Z góry dzięki!

Ps: Ministrem infrastruktury na 99,9% nie będzie ;D

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 14 listopada 2011, 16:21

http://www.polskieradio.pl/7/968/Artyku ... dowie-drog

1. Zapytaj go, co jest jego zdaniem odpowiedzialne za liczne opóźnienia. I czy problem leży w rządzie czy jest bardziej rozsiany :wink:

Myślę że to takie dość oczywiste pytanie odnośnie stanu wielu inwestycji. Powinien mieć własne zdanie na ten temat skoro się ubiega o stanowisko.

2. Kiedy odpowie to można zapytać czy ma jakąś koncepcje radzenia sobie z tego typu problemami.

3. Można też zapytać w czym jest lepszy od innych kandydatów i dlaczego jego zdaniem on powinien zostać wybrany.

Wróć do „PSL (Polskie Stronnictwo Ludowe)”