PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kongres Nowej Prawicy

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Klamot88
Wójt
Wójt

Postautor: Klamot88 » 06 listopada 2014, 21:50

Wsparcie dla gwałciciela, pogarda dla pobitego
http://wyszlo.com/wsparcie-dla-gwalcici ... -pobitego/

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 listopada 2014, 21:57

Pod nocnym klubem pobito posła. Pal licho, że poseł – to w zasadzie bez znaczenia. Ot, pobito człowieka. Na nagraniu dokładnie widać bestialską interwencję jakiegoś babska,
po tym rzygu wiadomo, że autor to idiota i nie ma sensu czytać dalej.

Panowie - już wiadomo o co chodzi! otóż o to, że Pani Premier Kopacz nie zajeła się tym, iż najebany Poseł Wipler rok temu zrobił burutę z Policją. "niedopełniła obowiązków" co jest KARALNE z KK.
LOL.

Panowie, tu nie chodzi o to czy Policja przesadziła czy nie (bo nieco przesadziła) tylko żeby Poseł "jestem najebany" Wipler zdobył kilka procent w wybor4ach...
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 06 listopada 2014, 22:12

Nazgul pisze:Wipler rok temu zrobił burutę z Policją

Porutę, nie borutę ;)
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 06 listopada 2014, 22:12

Co raz bardziej mnie Nazgul szokujesz.

Nie wiem kto napisał ten tekst na wyszlo.com, mało mnie to interesuje ale gdybyś potrafił przeczytać ten tekst ze zrozumieniem dostrzegł byś właśnie że największy problem jest z tłumaczeniem wszelkiej maści patologii... że faktycznie jesteśmy krajem najwyraźniej idiotów którzy nie potrafią się skupić na sprawie bo zawsze ważniejsze jest kogo ona tyczy.

Nazgul - nie potrafisz, tak samo jak wielu innych i polityków i dziennikarzy mieć w dupie kogo tyczy dana sprawa, dla Ciebie ważne jest tylko kogo tyczy. Co potwierdziłes powyższym wpisem.

Skup się że sprawa tyczy miedzy innymi kłamstw jakich dopuściła się policja, a nie słupków wyborczych.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 listopada 2014, 22:57

Co Cię to???!!
tak co mnie to obchodzi. tak samo jak to co bredzi Wipler. piszę o tym co widzę na nagraniu? masz z tym problem, bo wolisz pisać o tym co rok temu mówił ktoś? trudno. z zasady w takich sprawach są dwa punkty widzenia, które zwykle się diametralnie różnią. ot tego będzie sąd.
przyzwyczaiłem się, ze zadymiarze są zawsze niewinni niczym nastolatka na pikniku z kucykami we włosach a gliniarze zawsze prawi, skuteczni i kompetentni.

Co raz bardziej mnie Nazgul szokujesz.
Proszę bardzo polecam się na przyszłość do jakbyś mnie potrzebował wyrabiania sobie zdania o moich poglądach na temat nieistniejących komentarzy do wydarzeń, które nie zaszły.

akurat dałeś koncertowo ciała bo sprawie Nigeryjczyka trzymałem raczej stronę Policji.

odsyłam do moich punktów kilka postów wyżej. nie ma już o czym gadać.

z zasady nie mam czasu do stracenia na kolejnego blogera, który pisze jak rozhisteryzowana Monika Olejnik. :) a jeszcze bardziej nie mam czasu na coś co nie ma grama poczucia obiektywizmu.

Za chwilę się dowiem, że jesteśmy w kraju totalitarnym a to ubeckie metody (ukłon dla Matiza ;) ). w totalitarnym USA gość miał by giwerę przed twarzą w 3s. a jak nie to tamtejsze zwierzaki zwane Policją pokazały by mu co to jest pobicie. w Francji czy WB gość po przyjeździe nieumundurowanych by leżał i kwiczał.i dlatego mundurowi w WB mogą sobie chodzić tylko z latareczką.

wiec nie przesadzajcie.

bo za dużo spiny w temacie
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wobec.html
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 07 listopada 2014, 07:34

Ja jebię, aż mi wstyd że staję po stronie obitego przez policję, tak Nazgul elokwentnie przedstawił swoje argumenty... A ten ukłon względem mnie odnośnie ubeckich metod, no tak, głupi ja - UB to by pewnie zabiła, a taka policja w USA dopiero, ho ho, to już w ogóle podziurawiony kulami.
Skończ waść, wstydu oszczędź. Tak jak już napisał Marcin, gdyby to był cygan czy muslim to darłbyś buzię głośniej niż ustawa przewiduje i taka jest prawda. Dobra, z mojej strony koniec udziału w dyskusji, przedstawiłem jak do sprawy podchodzę i wystarczy, teraz nie chce mi się z koniem kopać.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 07 listopada 2014, 08:05

Nie sądzę aby prawidłowe działanie służb mundurowych polegało na użycie gazu, palalizatora, broni w w trzeciej sekundzie interwencji. Nie sądzę aby prawidłowe działanie to dążenie pooicjanta do kontaktu fizycznego z kimkolwiek.

Nie sądzę że uprawnione jest nazywanie każdego podchmielonego lumpem czy żulem, nie sądzę że każdy w tym stanie jest wybitnie nie bezpieczny na tyle że pierwsze co się robi to używa wobec takowego siły.

Prawda jest taka że przy takim postępowaniu służb, każdy podchmielony idący chodnikiem może byc zagrozony, nie na odwrót.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 07 listopada 2014, 08:55

To jeszcze na deser, felieton Stanowskiego o Kajdanowiczu. Ostro i dosadnie:
http://wyszlo.com/kajdanowicza-smierc-z ... nym-dniem/

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 07 listopada 2014, 09:32

MatiZ pisze:Ostro i dosadnie

I bez sensu.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 07 listopada 2014, 10:08

Dla kogoś kto jak pelikan łyka wszystko, co mu podsuną polskie media i "autorytety" to faktycznie, może i bez sensu.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 07 listopada 2014, 10:39

MatiZ pisze:Dla kogoś kto jak pelikan łyka wszystko, co mu podsuną polskie media i "autorytety" to faktycznie, może i bez sensu.

No i po co ten sarkazm?
Ja z tego co przeczytałem w tym kretyńskim tekście zapamiętałem nawoływania do bojkotu TVN a najlepiej jak by TVN malowniczo zbankrutował. Porównanie Przemka do małej Madzi zwaliło mnie z nóg siłą tego argumentu. Starczy?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 listopada 2014, 13:37

Ubeckich metod nie ma - jest Przemysław "Mała Madzia" Wipler - wzrost powyżej 1.90....

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 07 listopada 2014, 15:09

Nazgul pisze:Ubeckich metod nie ma - jest Przemysław "Mała Madzia" Wipler - wzrost powyżej 1.90....

Wyobraź sobie że jednak ta sprawa nie dotyczy posła... za trudne?

Skoro łatwe to po jaką cholerę taki komentarz? Jaki on ma związek z samym zdarzeniem?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 listopada 2014, 15:29

dopóki nie skumasz jednego, że kiedy-
1. Policjant każe ci się położyć na chodniku - nie wykonujesz.
2. używa siły fizycznej abyś się położył. - opierasz się czynnie (szarpiesz, wyrywasz, kopiesz)
3. używa kolejnego środka przymusu - pałki, gazu, paralizatora, do czasu kiedy wykonasz polecenie (na tym etapie zostaniesz także skuty)

to jest to zgodne z prawem i normalne.

to w zasadzie nie mamy o czym rozmawiać.

jeśli to ty byś był w sytuacji zagrożenia to raczej nie oczekiwałbyś, żeby Policja błagała gościa na kolanach aby się łaskawie położył i dał skuć.

wyobrażę sobie siebie w tej sytuacji...

Policja zatrzymuje mojego kupla - podchodzę i łagodzę sytuację. nie dotykam Policjanta, nie podnoszę głosu, nie bluzgam, nie macham łapami. mówię Proszę Pana lub Panie władzo.
każe mi się odsunąć - odsuwam się.
chcą mnie skuć i wsadzić do radiowozu? właściwie nie ma zaco i pewnie tego nie zrobi.
ale nie szarpię się, nie uderzam Policjanta. wsiadam.

Dlaczego? bo nie jestem najebanym durniem P.W i wiem, że każdy opór i tak zostanie złamany a im większy tym gorzej dostanę po dupie - i od Policji i od sądu. czynny opór wykluczy również jakiekolwiek możliwości skarżenia Policji za jej przekroczenia w czasie jego trwania. a i później gdyby ktoś mi coś zrobił w życiu nie udowodnię, że to nie stało się w czasie tego oporu.
gliny mnie biją i ciągają po chodniku bez powodu? trudno. przetrwam, i pójdę na obdukcję, do prokuratury, gazet itp. i zrobię wszystko by wylecieli z roboty.

dumę i kozaczenie można sobie wsadzić dupsko w tej sytuacji a trzeba używać MÓZGU

Gdyby P. Wipler zrobił choć część tych rzeczy to policja miała by przesrane a on nie był obity,

Są naprawdę ciężkie przypadki nadużyć, szczególnie na komendach i nimi się można zajmować a nie Przemysławem "najebanym męczennikiem" Wiplerem.

który zresztą dostanie wyrok karny za swoje czynny i zapewne zakończy swój polityczny żywot.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 07 listopada 2014, 15:39

Akurat cała sytuacja mnie cieszy. Bo z łatwością mógłbym sobie wyobrazić sytuację (normalną za naszą wschodnią granicą) że zdrowo przestraszeni policjanci posła by grzecznie podnieśli i nie zważając na to że czule wyraża się o prowadzeniu ich matek zaproponowali odwiezienie do mieszkania tudzież hotelu poselskiego. A tu pił i awanturował się i został obezwładniony. Akurat uważam że funkcjonariuszowi publicznemu wolno mniej a nie więcej.

Nie będę twierdził że na zachodzie taka awantura skończyła by karierę posła bo to jednak jest hipokryzja a poza tym z partii z której startował i tak go już wyrzucili. Ale łzy nie uronię. A policjantów zostawiłbym w spokoju a nawet dałbym nagrody. Po to żeby kolejni posłowie (albo ich żony) byli traktowanie przez policję jak normalni ludzie a nie jak nietykalne VIPy.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”