PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Szykuje się film o ONR

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 10 lipca 2012, 00:01

btw gazieta wybiorcza jest moim zdaniem dziennikiem bardzo konserwatywnym i salonowym, radykałowie i antysystemowa lewica to wcale nie jest ich target. wiem jak jest, bo znam kilku ludzi, którzy bardzo poważnie traktują ten podział nawet w prywatnych kontaktach i nie potrafią poruszyć żadnego tematu bez deklaracji czy się jest z prawa czy z lewa - oni akurat uważają się za prawicowców. aczkolwiek z drugiej strony też mi się dostało i nawet na tym forum mnie nieraz mi się od "socjalistów" i "lewaków", i "korwinowców", i "prawiczków", i "fanów ojca rydzyka" - więc nie jest to wcale przypisane do jednej ze stron barykady.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 10 lipca 2012, 09:03

Nie napisałem o Gazecie wyborczej nic. Co do TVNu - jest to stacja taniej sensacji, na siłę chcą robić tanią sensacje, pokazują jakieś wyrywki kiboli, jakis nazistów i mówią że w Polsce jest rasizm,szowinizm i ch wie co jeszcze. Pamiętam jak kiedyś napisali że ONR chce śmierci dla narodu ... bo mieli transparent "Życie i śmierć dla Narodu" :mrgreen:

I nie mówię że TVN jest stronniczy, tylko chodzi mi o sam sposób przekazywania informacji. Powiedzmy sobie szczerze gdyby nie takie media to gwarantuje wam że nie było by tych obrońców krzyża, tego całego piepszenia o zamachu... to oni to wszystko rozdmuchali.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Karzeł Reakcji
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Karzeł Reakcji » 12 lipca 2012, 14:57

Anioł pisze:Że niby jesteśmy na poziomie takim samym jak Nigeria, Afganistam czy też Etiopia? Za kolorowo może i w kraju nie jest, ale z pewnością żyjemy o wiele wiele lepiej niż ludzie w krajach 3 świata.

I z tego dobrobytu uciekłeś z kraju?

ElDario pisze:Co do TVNu - jest to stacja taniej sensacji, na siłę chcą robić tanią sensacje, pokazują jakieś wyrywki kiboli, jakis nazistów i mówią że w Polsce jest rasizm,szowinizm i ch wie co jeszcze. Pamiętam jak kiedyś napisali że ONR chce śmierci dla narodu ... bo mieli transparent "Życie i śmierć dla Narodu" :mrgreen:

Serio tak zrobili? :smile:

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 12 lipca 2012, 15:05

I z tego dobrobytu uciekłeś z kraju?

O następny prawicowy troll, który musi mi wytknąć że wyjechałem z kraju, aż tak was to boli?

Awatar użytkownika
Karzeł Reakcji
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Karzeł Reakcji » 12 lipca 2012, 15:12

Anioł pisze:O następny prawicowy troll, który musi mi wytknąć że wyjechałem z kraju, aż tak was to boli?

Nie, mnie to akurat jest na rękę, że tacy ludzie jak Ty wyjeżdżają, szkoda tylko, że macie prawo do głosowania.
„należałem do komunistów w sześćdziesiątych latach. Uważałem, że komunistyczna Polska to moja Polska. Środowiskiem z którego pochodzę jest liberalna żydokomuna.'' Adam Michnik („Powściągliwość i Praca” nr 6 z 1988r.)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 12 lipca 2012, 15:17

żal, że wyjechał. byłby jeden więcej mądry człowiek w kraju.

a takie Trolle jak Ty uznają za Polaka tylko tego Polaka, który jest Trollem jak Ty.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Karzeł Reakcji
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Karzeł Reakcji » 12 lipca 2012, 15:33

Nazgul pisze:żal, że wyjechał. byłby jeden więcej mądry człowiek w kraju.

a takie Trolle jak Ty uznają za Polaka tylko tego Polaka, który jest Trollem jak Ty.

Tak w ogóle to mój post nie był do ciebie. Dobrze, że wyjechał bo będzie mógł zobaczyć jakie głębokie i szkodliwe zmiany w zachodnich społeczeństwach dokonało lewactwo i neostaliniści. I jeszcze jest szansa, że wróci mu rozum.
„należałem do komunistów w sześćdziesiątych latach. Uważałem, że komunistyczna Polska to moja Polska. Środowiskiem z którego pochodzę jest liberalna żydokomuna.'' Adam Michnik („Powściągliwość i Praca” nr 6 z 1988r.)

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 12 lipca 2012, 15:48

ElDario pisze:Lepsze takie organizacje niż jakieś antify, kolorowe niepodległe, krytyki polityczne.

Oczywiście, że lepsze. Nie ma nawet co porównywać.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 12 lipca 2012, 16:12

Dobrze, że wyjechał bo będzie mógł zobaczyć jakie głębokie i szkodliwe zmiany w zachodnich społeczeństwach dokonało lewactwo i neostaliniści.

Masz całkowitą rację, te przebrzydłe komuchy niszczą piękny kraj, który staram się odwiedzać w miarę regularnie. Zmiany w Polsce są tak straszliwe że w przeciągu 4 lat na moim osiedlu powstało 40 nowych domów i dojazd do nowej strefy ekonomicznej. Jest tak źle że miasto wyremontowało 3/4 wszystkich dróg w mieście. Ludziom żyje się tak źle i ubogo że większość z nich z tej biedoty zaczęła remontować swoje domy, a ludzie mieszkający w blokach i wieżowcach zaczęli je sobie ocieplać.

Nie myślcie sobie że na zachodzie jest lepiej, tam to Sodoma i Gomora, lewaki gwałcą palą i niszczą cokolwiek im stanie na drodze.

Ciekawy kiedy nasz prawicowy ideał zorientuje się że "Neusalz an der Oder" to miasto w Polsce.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 12 lipca 2012, 16:40

Karzeł Reakcji pisze:Dobrze, że wyjechał bo będzie mógł zobaczyć jakie głębokie i szkodliwe zmiany w zachodnich społeczeństwach dokonało lewactwo i neostaliniści.

A jakieś konkretne przykłady ?
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
Karzeł Reakcji
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Karzeł Reakcji » 12 lipca 2012, 18:57

Anioł pisze:Zmiany w Polsce są tak straszliwe że w przeciągu 4 lat na moim osiedlu powstało 40 nowych domów i dojazd do nowej strefy ekonomicznej. Jest tak źle że miasto wyremontowało 3/4 wszystkich dróg w mieście. Ludziom żyje się tak źle i ubogo że większość z nich z tej biedoty zaczęła remontować swoje domy, a ludzie mieszkający w blokach i wieżowcach zaczęli je sobie ocieplać.

Nie do wiary to niemal cud gospodarczy jak nam wmawiał Tusk.

A to już fakty:

Przybywa rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W nędzy żyje ponad 2,6 mln Polaków

Praca coraz częściej bez płacy. Firmy lekceważą zatrudnionych

Firmy bankrutują na potęgę

Jak widzisz kolorowo nie jest. Ale żeby to wiedzieć trzeba mieszkać w Polsce.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 12 lipca 2012, 19:20

Jak widzisz kolorowo nie jest.

No co ty? A o czym ja wcześniej pisałem? (Pierwszy mój post w tym temacie)

Ale żeby to wiedzieć trzeba mieszkać w Polsce.

A po co? Wystarczy mieć internet, no chyba że sam jeździsz po całym kraju i wypytujesz się wszystkich o ich sytuację materialną.

Pozdrawiam z Neusalz an der Oder!

Awatar użytkownika
Karzeł Reakcji
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Karzeł Reakcji » 12 lipca 2012, 20:01

Anioł pisze:No co ty? A o czym ja wcześniej pisałem? (Pierwszy mój post w tym temacie)

Za to z twojego przedostatniego postu wynika, że Polska jest rajem.

Anioł pisze:A po co? Wystarczy mieć internet, no chyba że sam jeździsz po całym kraju i wypytujesz się wszystkich o ich sytuację materialną.

Wystarczy, że widzę jak ludzie w koło mnie biednieją.

Anioł pisze:Pozdrawiam z Neusalz an der Oder!

Heh kolejny folksdojcz i tani prowokator na forum.

Radzę powściągnąć język. Więcej ostrzeżeń nie będzie

Marchewa
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2012, 22:30 przez Karzeł Reakcji, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 12 lipca 2012, 20:08

Za to z twojego przedostatniego postu wynika, że Polska jest rajem.

Nie jest rajem, nigdy tak nie napisałem, po prostu obalam stwierdzenie zwolennika ONR że Polska ekonomicznie jest na poziomie 3 świata.

Wystarczy, że widzę jak ludzie w koło mnie biednieją.

A to wokół Ciebie to cała Polska? Bo np. wokół mnie się budują i nie jest im aż tak źle.

Heh kolejny folksdojcz i tani prowokator na forum.

Nie, po prostu cały czas śmieje się z Twojej głupoty i lenistwa.

Neusalz an der Oder

Awatar użytkownika
Karzeł Reakcji
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Karzeł Reakcji » 12 lipca 2012, 20:35

Anioł pisze:Nie jest rajem, nigdy tak nie napisałem, po prostu obalam stwierdzenie zwolennika ONR że Polska ekonomicznie jest na poziomie 3 świata.

Raczej tak jak Tusk próbujesz udowodnić, że Polska przeżywa cud gospodarczy i jest zieloną wyspą.

Anioł pisze:A to wokół Ciebie to cała Polska? Bo np. wokół mnie się budują i nie jest im aż tak źle.

To pewnie żyjemy w dwóch różnych państwach.

Anioł pisze:Nie, po prostu cały czas śmieje się z Twojej głupoty i lenistwa.
Neusalz an der Oder

Przedwcześnie. Nazwałem Cię folksdojczem bo zamiast napisać Nowa Sól napisałeś Neusalz. Tak nowa sól nazywała się za Hitlera i wcześniej. A pisząc, że wyjechałeś miałem na myśli Anglię. Teraz kapujesz?

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”