PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Szykuje się film o ONR

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 20 stycznia 2015, 23:13

Nie musisz wierzyć, ja wiem swoje. Nikt normalny nie umawia się z pedałami żeby im potem otłuc ryja za pedalstwo. Nikt normalny nie wszczyna burd stadionowych. Nikt normalny nie demoluje "obcej" kultury.
No chyba, że należy do ONR gdzie można za to same pochwały zebrać. Trochę generalizuję, ale większość osób z ONR taka już po prostu jest, reszta trafiła tam przez przypadek nie wiedząc do końca z czym się to je. Na ten przykład RN to już inna bajka, więcej normalnych osób można tam znaleźć.
Co do KNP. Nie musisz ściemniać, wiadoma sprawa że zwykli działacze nie wiedzą co i jak chcą realizować. Wierzą krulowi w to co powiem, a że krul raz mówi tak a raz siak, to łatwo sami siebie zaganiają w kozi róg.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 20 stycznia 2015, 23:23

mateuszjkl pisze:Nie musisz wierzyć, ja wiem swoje. Nikt normalny nie umawia się z pedałami żeby im potem otłuc ryja za pedalstwo. Nikt normalny nie wszczyna burd stadionowych. Nikt normalny nie demoluje "obcej" kultury.
No chyba, że należy do ONR gdzie można za to same pochwały zebrać. Trochę generalizuję, ale większość osób z ONR taka już po prostu jest,

Zapomniałeś napisać jeszcze, że podkładają bomby. :lol:
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 21 stycznia 2015, 14:56

Zapomniałeś napisać jeszcze, że podkładają bomby. :lol:

To akurat nie, ale te 3 rzeczy które wymieniłem są praktykowane przez działaczy ONR. Tutaj nawet nie chodzi o istotę ONR, bo jakby nie byli w ONR to robiliby to samo :).

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 21 stycznia 2015, 18:55

mateuszjkl pisze:To akurat nie, ale te 3 rzeczy które wymieniłem są praktykowane przez działaczy ONR. Tutaj nawet nie chodzi o istotę ONR, bo jakby nie byli w ONR to robiliby to samo .

Oczywiście, że nie są praktykowane, a już na pewno nie przez wszystkich i nie za przyzwoleniem władz organizacji. Wiem bo jestem członkiem Brygady Górnośląskiej ONR.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 21 stycznia 2015, 23:29

gazda, czym właściwie dzisiaj się zajmują takie organizacje jak onr?
oprócz organizowania manifestacji?

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 21 stycznia 2015, 23:40

Miałem tego nie robić, no ale trzeba otworzyć Wam oczy może w końcu zaczniecie wywalać tych zjebów z ONR :

Tomek Tomeczek : "Pedały do pieca"
Tomasz Matulinski : "Dobrze zrobili" - wiadomość dotycząca wyrzucenia z dachów geja
Michał Drąg : J.W
Sebastian Kulczycki : " "Tfu!
Jeb** pedalstwo i tych co to tolerują."
Paweł Madej : "To szmata i zdrajca" - odnośnie ewy kopacz
Justina En : "Ty kurwo!!" - j.w
"Dumny Husarz " : "Szmata" - j.w
Piotr Staniszewski: Ze ta kurwa jeszcze zyje - j.w
Cris Rock : " Jak już napisałem na demotach:jebać wszystkich ukraińców i pseudogórników z zarządów kopalń w białych kołnierzykach"
Mariola Piechowska : To jeszcze nie koniec przeciez Zydzi rzadza w Polsce.Robia to celowo maja jeden cel zniszczyc Polske.Malymi kroczkami.

Teraz taki wymowny obrazek działacza ONR :
Obrazek

4 minuty w stosunkowo mało komentowanej stronie i tyle postów które są takie NARODOWE :).
Jak mi się będzie chciało to ja ci całą listę sporządzę - jeśli jesteś w ONR i podasz listę wyżej żeby takie osoby zostały wyjebane za brak RiGCz. Zgoda ?

[ Dodano: Sro 21 Sty, 2015 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 22 stycznia 2015, 11:33

mateuszjkl pisze:Miałem tego nie robić, no ale trzeba otworzyć Wam oczy może w końcu zaczniecie wywalać tych zjebów z ONR :

Tomek Tomeczek : "Pedały do pieca"
Tomasz Matulinski : "Dobrze zrobili" - wiadomość dotycząca wyrzucenia z dachów geja
Michał Drąg : J.W
Sebastian Kulczycki : " "Tfu!
Jeb** pedalstwo i tych co to tolerują."
Paweł Madej : "To szmata i zdrajca" - odnośnie ewy kopacz
Justina En : "Ty kurwo!!" - j.w
"Dumny Husarz " : "Szmata" - j.w
Piotr Staniszewski: Ze ta kurwa jeszcze zyje - j.w
Cris Rock : " Jak już napisałem na demotach:jebać wszystkich ukraińców i pseudogórników z zarządów kopalń w białych kołnierzykach"
Mariola Piechowska : To jeszcze nie koniec przeciez Zydzi rzadza w Polsce.Robia to celowo maja jeden cel zniszczyc Polske.Malymi kroczkami.

Teraz taki wymowny obrazek działacza ONR :
Obrazek

4 minuty w stosunkowo mało komentowanej stronie i tyle postów które są takie NARODOWE :).
Jak mi się będzie chciało to ja ci całą listę sporządzę - jeśli jesteś w ONR i podasz listę wyżej żeby takie osoby zostały wyjebane za brak RiGCz. Zgoda ?

[ Dodano: Sro 21 Sty, 2015 ]
Obrazek

Co to ma być?

[ Dodano: Czw 22 Sty, 2015 ]
Clint Eastwood pisze:gazda, czym właściwie dzisiaj się zajmują takie organizacje jak onr?
oprócz organizowania manifestacji?

Jesteśmy organizacją edukacyjno-wychowawczą, która jest ruchem społecznym skupiającym młodych Polaków. Obszar naszych działań jest bardzo szeroki. Jak już wspomniałeś organizujemy rocznie bardzo dużo manifestacji, w tym razem z MW największą obecnie w Polsce manifestację Marsz Niepodległości, której liberalno-postkomunistyczne elity nie potrafią przełknąć. Współpracujemy ze środowiskami kombatantów, organizujemy wykłady, prowadzimy działalność charytatywną (krwiodawstwo, dary dla Domów Dziecka i osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej) oraz propagujemy ideę narodową.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 22 stycznia 2015, 11:56

wszyscy wiedzą co propagujecie...
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 22 stycznia 2015, 13:00

ONR to raczej taka wybuchowa mieszanka. Część jest wykształcona kulturalna i w miare racjonalna, a część to jakieś matoły po podstawówce niepotrafiące się wysłowić, ale za to z pięści dobre. Jak ONR coś robi oficjalnie to raczej stara się pokazać tych pierwszych, żeby nie psuć wizerunku.

W tzw środowisku kibiców zapewne jest jeszcze gorzej...

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 22 stycznia 2015, 20:46

Co to ma być?

No jak to co ? Wypowiedzi ONR-owców.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 22 stycznia 2015, 21:24

mateuszjkl pisze:No jak to co ? Wypowiedzi ONR-owców.

Nie wiem co to jest.

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”