PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polska Partia Pracy

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Polska Partia Pracy

Postautor: mateuszjkl » 07 maja 2013, 22:50

https://www.youtube.com/watch?v=FTSJ2Ca_zjE

Słyszycie ? To wszystko wina liberałów !

:lol:

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 07 maja 2013, 23:33

Dla mnie wypowiedzi pana z KASE są mało obiektywne mimo wszystko. Nawet mimo to iż Ziętek się imo nie nadaje na więcej niż powiedzmy lewego posła.

Niektórzy liberałowie wypowiadają się tak, jakby ten "ustrój" gospodarki nie miał wad. Mikke uważa że trzeba cieszyć się z wyzysku...

Ja jako liberał - wyznaje inne podejście, bardziej naturalistyczne. Wg. niego każdy człowiek będzie umykał z pracy gdzie wyzysk jest większy do pracy gdzie jest mniejszy - w. powoduje dyskomfort mimo wszystko, więc ten wektor zachowań jest łatwy do pojęcia i uzasadnienia.

Wyzyskujcie mnie! Prywatna karetko! Przyjedź do mnie! (Jak pękną mi wrzody na żołądku!)

System gospodarczy nie eliminuje podstawowych wad ludzkich (mimo iż jeden system może degenerować bardziej, inny mniej... wiemy który degeneruje mniej)

Zarówno socjal i jak i kapitalizm jest formą poszukiwania bezpieczeństwa życiowego - bo chowanie dzieci i akumulacja kapitału bez bezpieczeństwa to trudna sprawa. Mikke który nie lubi rurkowców i "przezornych" (ale nosi przy sobie broń) - w swojej retoryce to pomija. I ten sam błysk widzę w tym panu z kucem.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 08 maja 2013, 09:37

Pan Chmielowski z KASE jest przede wszystko ekonomistą. Ja jako liberał uważam że nie ma systemu idealnego i nigdy nie będzie, ale system wolnorynkowy jest dobry dla ludzi, w myśl zasady " chcącemu nie dzieje się krzywda " . Nie wszystkim dogodzisz , bo wiadomo jacy są ludzie , ale dając swobodę to już od człowieka zależy kim będzie.

polar
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: polar » 08 maja 2013, 10:03

mateuszjkl pisze:Pan Chmielowski z KASE jest przede wszystko ekonomistą. Ja jako liberał uważam że nie ma systemu idealnego i nigdy nie będzie, ale system wolnorynkowy jest dobry dla ludzi, w myśl zasady " chcącemu nie dzieje się krzywda " . Nie wszystkim dogodzisz , bo wiadomo jacy są ludzie , ale dając swobodę to już od człowieka zależy kim będzie.

Dowcipnie pierdnąć że wszystkiemu są winni liberałowie ma podnieść co? Prestiż liberałów?
Zrobić z nich mędrców?
Ale zwalić winę na bliżej nieokreślonych ludzi to już jest ok.
Ja mam pytanie do liberałów: który z was tak naprawdę cierpiał za czasów PRL-u, że mu on tak kością w gardle? Bo stawiam dolary przeciwko orzechom, że ci którzy teraz tak drą mordy o wolnym rynku mieli cieplutkie gniazdko również w tym niby złym systemie.
A teraz chcą większej możliwości ucisku, wyzysku i legalizacji zagrabionego majątku który powinien być dobrem wszystkich Polaków. Niech ta pierdoła z KASE wyrzuci telefon i wizytownik, siądzie z gazetą przed ryjkiem, i znajdzie sobie pracę za którą będzie go stać na te prywatne karetki

P.S.
Ten arogant z KASE nadaję się tylko na liścia. Zwykły chamek wykształcony za pieniądze tatusia i mamusi.

Komentarz pod filmem:

pawelbrodnica 1 rok temu

ale "pojazd" po czerwonym skurwysynem :D

Kloaka w mózgu, kloaka w wypowiedziach. KASE.

A to są te udogodnienia które przyniósł robotnikom kapitalizm:

Obrazek

Kapitalistyczna stołówka pracownicza. :lol:

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 08 maja 2013, 10:27

Ale zwalić winę na bliżej nieokreślonych ludzi to już jest ok.

Jak bliżej nieokreślonych ludzi ? PO , PIS to nie są bliżej określeni ludzie ?

który z was tak naprawdę cierpiał za czasów PRL-u, że mu on tak kością w gardle? Bo stawiam dolary przeciwko orzechom, że ci którzy teraz tak drą mordy o wolnym rynku mieli cieplutkie gniazdko również w tym niby złym systemie.

Aj o czym ty bredzisz...Jak tak ci się komunizm podoba to sobie pojedź do Kuby czy do Korei Pół...Chodź to już całkowite degeneraty , to jakby komunizm był u nas cały czas to b. możliwe że pod taki poziom byśmy podchodzili..

PS...
Obrazek

A teraz chcą większej możliwości ucisku, wyzysku i legalizacji zagrabionego majątku który powinien być dobrem wszystkich Polaków.

Zagrabionego majątku powiadasz ? Prywatyzacja polega na tym że coś się sprzedaje , a nie na tym że ktoś to państwu zabiera.

Niech ta pierdoła z KASE wyrzuci telefon i wizytownik, siądzie z gazetą przed ryjkiem, i znajdzie sobie pracę za którą będzie go stać na te prywatne karetki

Prywatne karetki ? Nie słyszałem. Publiczne robią za dużą konkurencję.

Ten arogant z KASE nadaję się tylko na liścia. Zwykły chamek wykształcony za pieniądze tatusia i mamusi.

Arogantem to jesteś ty pieprząc takie bzdury. Chamem ta osoba nie jest , a że być może wykształcony za pieniądze rodziców to gówno ci do tego - jego pieniądze, jego sprawa , nie twoje pieniądze i nie twoja sprawa faszysto !
Nie lubię jak ktoś kogoś w taki sposób obraża , nawet nie znając danej osoby !
Ziętka nawet nie obraziłem chodź z chęcią pojechałbym mu ostro. Ale , że twój poziom ignorancji sięga takiego poziomu to sugeruję ci jedno : udać się do psychiatry - bo nie potrafisz w sposób cywilizowany wyrazić swojego zdania tylko oplatasz jakieś brednie. Można mieć inne zdanie i ja to jestem w stanie zrozumieć , zaakceptować , podebatować z taką osobą - ale z tobą się po prostu nie da i nawet koledzy o podobnych poglądach do Ciebie nie chcieli by dyskutować z człowiekiem chorym psychicznie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 maja 2013, 10:42

Mate - wniosek o ukaranie. uprzedzałem.

polar ma prawo do swoich poglądów, nawet jak Ci się nie podobają.

ps. a na marginesie wypowiedz szefa KASE była przykładem wyjątkowej arogancji i właśnie chamstwa w dyskursie publicznym.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

polar
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: polar » 08 maja 2013, 10:46

mateuszjkl pisze:i nawet koledzy o podobnych poglądach do Ciebie nie chcieli by dyskutować z człowiekiem chorym psychicznie.

Kolegów nie szukam.
Za chorego psychicznie również uważam ciebie.

Na tym gównie które w pełnej egzaltacji zamieściłeś twój guru chamsko obrażał Ziętka, który w sposób wyważony i spokojny próbował prowadzić dyskusję. Inwektywy ( ku uciesze gówniarzerki zgromadzonej w studio ) i przerywanie to wystarczający dowód na zwykłe chamstwo i prostactwo. A ten kto propaguje taki styl jest chamem i prostakiem do potęgi n-tej.
I z pełną premedytacją piszę tu o tobie, wiedząc że zaraz dostanę następną czerwoną kartkę.

P.S.
Nazgul mnie uprzedził.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2013, 10:49 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 maja 2013, 10:47

ok. chcesz to masz.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

polar
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: polar » 08 maja 2013, 10:49

Dzięki.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 08 maja 2013, 10:52

Mate - wniosek o ukaranie. uprzedzałem.

:lol: , dzięki - robiłem to w pełni świadom.

polar ma prawo do swoich poglądów, nawet jak Ci się nie podobają.

Nie toleruję ludzi którzy wtrącają się w czyjeś pieniądze. Mógł go nazwać chamem , arogantem , ale jak zaczął zaglądać do jego portfela to już nie mogłem przejść obojętnie.

Dobra koniec polar nie róbmy spiny - ze sobą już nie dyskutujemy. Tzn. ja z tobą nie będę dyskutował bo szkoda mi kartek - chyba że poza tym forum.

polar
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: polar » 08 maja 2013, 10:57

Nie toleruję ludzi którzy wtrącają się w czyjeś pieniądze. Mógł go nazwać chamem , arogantem , ale jak zaczął zaglądać do jego portfela to już nie mogłem przejść obojętnie.
.

Dlatego kocham Norwegię i jak tylko będzie mnie stać kupuje tam dom i wyprowadzam się.
Tam nie ma kombinatorków, którzy wstydzą się swojego portfela. Można tam zaglądać nawet do portfeli rodziny królewskiej i nikt nie robi z tego problemów.
Na TRANSPARENTNOŚĆ dochodów stać tylko uczciwych.

Game Over.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 08 maja 2013, 11:04

Zapomniałeś dodać że tylko ludzie uczciwi chodzą z gołą dupą po ulicy, reszta kombinatorków się wstydzi.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 maja 2013, 11:34

dzięki - robiłem to w pełni świadom.
cool następnym razem dostaniecie od razu bana.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 08 maja 2013, 11:58

polar[, i mateuszjkl, + 1 do kolekcji. Temat zamykam na tydzień bo przerodził się w pyskówkę.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”