PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

74 rocznica ataku sowietów na Polskę

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 września 2013, 20:43

dejpanspokój pisze:Pamiętam stan wojenny i nikt nikogo ot tak nie zabijał. No ale Ty wtedy w tetrze leżałeś

O ile swój wiek poprawnie podałeś, to w stanie wojennym na chleb mówiłeś beb a na gówno papu.
Wiem, zniżyłem się do zabawy w Twoje piłeczki. Przepraszam.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 14 września 2013, 20:55

Worek pisze:
dejpanspokój pisze:Pamiętam stan wojenny i nikt nikogo ot tak nie zabijał. No ale Ty wtedy w tetrze leżałeś

O ile swój wiek poprawnie podałeś, to w stanie wojennym na chleb mówiłeś beb a na gówno papu.
Wiem, zniżyłem się do zabawy w Twoje piłeczki. Przepraszam.

Obawiam się, że nie wiesz kiedy był stan wojenny :shock:
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 września 2013, 20:58

dejpanspokój pisze:Obawiam się, że nie wiesz kiedy był stan wojenny

Zdaje się, że nie wiem kiedy był ten Twój. he he
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 14 września 2013, 21:03

Worek pisze:
dejpanspokój pisze:Obawiam się, że nie wiesz kiedy był stan wojenny

Zdaje się, że nie wiem kiedy był ten Twój. he he

Jeśli Ty w wieku 6 lat wołałeś na gówno papu to faktycznie mamy różne spojrzenie na świat :lol:
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 14 września 2013, 21:08

Wystarczy napisać w prawicowych szmatławcach, że obecny rząd jest pro rosyjski i motłoch wierzy w te bzdury. Co z tego, że wystarczy obserwować, co z tego, że fakty są inne. Prawicowi guru tak mówią więc MUSI TO BYĆ PRAWDA. Wystarczy nakleić sobie na czoło etykietę NIEPOKORNY i już ciemny lud idzie za takim jak baran na rzeź.

Czyż to nie szanowni admini wmawiali mi , że Korwin jest pro rosyjski ?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 września 2013, 21:20

Jeśli Ty w wieku 6 lat wołałeś na gówno papu to faktycznie mamy różne spojrzenie na świat

Domyślam się Panie Piłka Po Twojej Stronie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 14 września 2013, 21:43

narodowcy są prorosyjcy w Polsce. ale nie otwarcie.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 14 września 2013, 22:02

narodowcy są prorosyjcy w Polsce. ale nie otwarcie.

??

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 14 września 2013, 22:11

pisałem - zawsze i wszędzie po lini polityki zagranicznej Rosji- patrz Kosowo, Libia, Syria.
jest to zresztą trend ogólnoeuropejski
dla przykładu
http://www.nacjonalista.pl/2013/06/07/g ... est-rosja/
polecam komentarz pod tekstem i dyskusje. nikt nic złego w tym nie widzi.

i takie fajne poparcie dla zjadliwego antysemityzmu....

skąd to się bierze? otóż partie nacjonalistyczne są antyunijne. więc za pewne Rosja chętnie transferuje im pieniążki. i stąd taka a nie inna linia polityczna.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 15 września 2013, 16:13

No Nazgul, teraz to mnie oświeciłeś, anty-UE znaczy pro-rosyjskość. Tyle rzeczy można się na tym forum dowiedzieć, o czym nigdy się nie wiedziało... Dejpanspokój - czemu wypisujesz rzeczy w stylu "nikt tak ot nie zabijał" - jaki to ma cel ? Czy chcesz przez to powiedzieć, że nie było żadnych politycznych morderstw, czy po prostu chcesz powiedzieć, że ludzi pokornych, niezaangażowanych w politykę nie spotykały represje ? Daje ci zadanie - oświeć mnie, o co ci chodzi ?
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 15 września 2013, 18:15

Twoja_stara pisze:Dejpanspokój - czemu wypisujesz rzeczy w stylu "nikt tak ot nie zabijał" - jaki to ma cel ? Czy chcesz przez to powiedzieć, że nie było żadnych politycznych morderstw, czy po prostu chcesz powiedzieć, że ludzi pokornych, niezaangażowanych w politykę nie spotykały represje ?

Jak zauważyłeś mały Worek przeżył jedząc papu i nazywając je gównem. Także nie taki diabeł straszny jak go malują :lol:
Nazgul jedząc to samo i wołając to samo nazywa to zbrodniczym komunistycznym systemem. A prawda jest taka, że nikogo nikt nie zabijał bez powodu. Domyślam się, że potrafisz wymienić tą rzeszę opozycjonistów wymordowanych bestialsko w tym okresie? Oczywiście nie potrafisz bo nic takiego nie miało miejsca. To, że kilkanaście osób zginęło w zamieszkach to nie te przypadki. Porównaj ile ludzi wymordowano w ZSRR, Chinach, Kambodży. W Polsce co najwyżej siedzieli w "internatach" albo jak Niesiołowski, który 2 tygodnie szedł do Poronina, żeby dać z liścia Leninowi :shock: Żyje? Żyje.
W dniu stanu wojennego byłem w podróży samochodem. Przechodziliśmy kontrolę drogową przez wojsko. Myślisz, że do nas strzelano? Nie, wszystko było życzliwie i w zgodzie. Przybiliśmy "piątki" i dalej w drogę. Pamiętam też godzinę policyjną - nic nigdy nikomu się nie stało. Trzeba trochę znać fakty, a nie tylko propagandę.
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 września 2013, 18:51

No Nazgul, teraz to mnie oświeciłeś, anty-UE znaczy pro-rosyjskość.
niczego takiego nie napisałem. wyssałeś to z palca.
dokonałem za to spostrzeżenia iż partie narodowe są zdumiewająco prorosyjskie.
dla przykładu
http://prawica.net/34899
Ostatnio zmieniony 15 września 2013, 18:59 przez Nazgul, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 15 września 2013, 18:55

Nazgul pisze:dokonałem za to spostrzeżenia iż partie narodowe są zdumiewająco prorosyjskie.
Partie narodowe nie są prorosyjskie. Po prostu ostatnimi czasy poglądy Rosji na niektóre sprawy są zdecydowanie bardziej trzeźwe niż UE czy w szczególności USA. Widać to najlepiej na przykładzie Syrii - dzięki Rosji nie ma obecnie kolejnego amerykańskiego westernu na żywo.

A co do tematu wątku - faktycznie idiotyczny pomysł, żeby organizować protesty pod konsulatami. Tak jak pisał Nazgul, chyba chcemy mieć jeszcze droższy gaz.
Long live Europe!

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 września 2013, 19:01

są. napisałem dlaczego. dałem linki. uważam, że coś jest na rzeczy. nie udało mi się znaleźć jakiegokolwiek protestu przeciwko Rosji natomiast wiele pochwał. no i jazda po lini polityki zagranicznej Rosji.

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 15 września 2013, 19:05

No ale z tego Twojego linku nie wynika, że partie narodowe są prorosyjskie, tylko że jakaś partia z Węgier pozytywnie wypowiada się o współpracy z Rosją, a do tego jest antyamerykańska. To od razu jest prorosyjskość ?
Long live Europe!

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”