PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

74 rocznica ataku sowietów na Polskę

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 września 2013, 15:57

ps. przagapiłem
I ty jesteś historykiem? Nasze środowisko NSZ było najbardziej radykalną i najwiekszą formacją antykomunistyczną, która podczas wojny przelała najwięcej krwi w walkach z komunizmem i zadała im największe straty. Więc nie pleć bzdur.
mówię oczywiście o okresie po. mówię o czasach kiedy szef ONR Falanga tworzył PAX a Giertych wchodził do WRON.
mówię o was a nie o ludziach 1939. to chyba oczywiste skoro mówimy o kuroniu. no ale to bie wygodnie chyba z brakiem zdolności czytania.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 17 września 2013, 18:25

Nazgul pisze:a dlaczego nie? to świetna broń którą stosują od dawna na Ukrainie i Białorusi.

I co mają zakrecony gaz?

Nazgul pisze:oczywiście bzdura. i chyba jesteś jedynym gościem, który podejrzewa Kuronia seniora o bogactwo. :D . jak by nie było, Kuroń więcej dal tej Polski zrobił niż wy kiedykolwiek zrobicie. bo to nie było krzyczenie na ulicy i bójki a rzeczywiście można było dostać kulkę w łeb w lesie.

Z tego co wiem to kuroń nie był biedny. Synusiowi nawet załatwił pracę w tv. Gospodarka była niewydolna, system padał więc komuniści musieli podzielić się władzą. Woleli więc się podzielić ze swoją agenturą w solidarności. Koncesjonowana opozycja nie dostawała kulki w łeb.

Nazgul pisze:moje. jesteś analfabetą wtórnym? bo ja nie zauważyłem tutaj ani słowa o tym, że powinniśmy być pokorni wobec Rosji.

Wojujesz bronią od której sam robisz sobie krzywdę. A to co ? To chyba twoje słowa?

mamy tak drogi gaz jaki mamy bo właśnie WSZYSTKIE rządy są niepokorne wobec Rosji. gdybyśmy byli pokorni jak Litwini

Nazgul pisze:to jest bliski wschód to raz. dwa Szyici i sunici nie czują się jednym narodem i czuć nie będą. to region gdzie przynależność religijna zastępuje narodową.
po za tym alawici mieli własne państwo przed wojną a do Syrii zostali wcieleni 1946roku.

Partia Bass to panarabscy narodowi socjaliści Nazgul, a Syria to świeckie państwo.

Nazgul pisze:przepraszam ale co się obchodzą w PL darzenia izraelskich nacjonalistów do posiadania swojego państwa na terenach ich historycznej kolebki? dlaczego nie popierasz tego nacjonalizmu? bo tym własnie jest syjonizm. Żydowskim nacjonalizmem.

Syjonizm to szowinizm a nie nacjonalizm. Oni własne państwo już mają ale dążą do tego żeby mieć wszedzie wpływy i mieć cały świat u stup.

Nazgul pisze:mówię oczywiście o okresie po. mówię o czasach kiedy szef ONR Falanga tworzył PAX a Giertych wchodził do WRON.
mówię o was a nie o ludziach 1939. to chyba oczywiste skoro mówimy o kuroniu. no ale to bie wygodnie chyba z brakiem zdolności czytania.

Nie istniał taki twór jak ONR Falanga. :smile: Istniała natomiast RNR Falanga która była marginalną organizacją. Piasecki nie stanowił całego ruchu a będąc w PAXie uratował życie tysiącom ludzi z podziemia. Sam walczył na froncie i w partyzantce z nazistami i komunistami. Poza tym jak by cię dopadło NKWD to też szybko byś podjął współpracę.

Nazgul pisze:mówię o was a nie o ludziach 1939. to chyba oczywiste skoro mówimy o kuroniu.

Sorry, ale kuroń gdyby żył byłby 4x starszy.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 17 września 2013, 20:04

A wracając do tematu - był ktoś na tych śmiesznych manifestacjach ?
Long live Europe!

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 września 2013, 21:24

I co mają zakrecony gaz?
nie mają.Ruscy zakręcają im w zimie. mają za to jeszcze sprzedane pół przemysłu w ręce "przyjaznych" biznesmenów.

Z tego co wiem to kuroń nie był biedny. Synusiowi nawet załatwił pracę w tv.
jak synuś pracował tv to miał już swoją restaurację a nawet kilka. :)

mamy tak drogi gaz jaki mamy bo właśnie WSZYSTKIE rządy są niepokorne wobec Rosji. gdybyśmy byli pokorni jak Litwini
ty naprawdę masz niezwykle złą wolę, nie wiem dlaczego :D tak, gdybyśmy byli pokorni to mielibyśmy tani gaz. nie jesteśmy, mamy drogi. gdzie tu widzisz nawoływanie do pokory? ja widzę stwierdzenie faktu. tym bardziej, że akurat w tym temacie broniłem rządu, który wybrałem w wyborach a który jest niepokorny.
Syjonizm to szowinizm a nie nacjonalizm. Oni własne państwo już mają ale dążą do tego żeby mieć wszedzie wpływy i mieć cały świat u stup.
e, gdzie tam. taki sam nacjonalizm jak każdy inny. syjonizm powstał po to aby powstało państwo Żydowskie. a powstać miało po to aby inne narody nie gnębiły Żydów. cel zrealizowany.
w protkoły mędrców to ja nie wierzę. :)

Nie istniał taki twór jak ONR Falanga
oczywiście. ale tak był powszechnie określany i jest w każdej książce do historii. nic dziwnego to byli rozłamowcy z ONR.

Piasecki nie stanowił całego ruchu a będąc w PAXie uratował życie tysiącom ludzi z podziemia. Sam walczył na froncie i w partyzantce z nazistami i komunistami. Poza tym jak by cię dopadło NKWD to też szybko byś podjął współpracę
oczywiście. ja jestem wyrozumiały. To wy nazywacie zdrajcami każdego, kto nie z waszej bajki mimo, że się akurat nie złamał.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 17 września 2013, 22:15

Nazgul pisze:nie mają.Ruscy zakręcają im w zimie. mają za to jeszcze sprzedane pół przemysłu w ręce "przyjaznych" biznesmenów.

I Rosjanom już nie bardzo się to opłaca robić bo Ukraińcy kupują gaz gdzie indziej i Rosjanie maja straty. A my przemysłu wcale nie mamy bo musieliśmy się go pozbyć wchodząc do uni. Co skutkuje dziura w budżecie polskim.

Nazgul pisze:jak synuś pracował tv to miał już swoją restaurację a nawet kilka. :)

Ciekawe skąd je miał? Ale programu nie miał.

Nazgul pisze:ty naprawdę masz niezwykle złą wolę, nie wiem dlaczego :D tak, gdybyśmy byli pokorni to mielibyśmy tani gaz. nie jesteśmy, mamy drogi. gdzie tu widzisz nawoływanie do pokory? ja widzę stwierdzenie faktu. tym bardziej, że akurat w tym temacie broniłem rządu, który wybrałem w wyborach a który jest niepokorny.

Ty nie nawołujesz do pokory,po prostu masz poglądy prorosyjskie.

Nazgul pisze:e, gdzie tam. taki sam nacjonalizm jak każdy inny. syjonizm powstał po to aby powstało państwo Żydowskie. a powstać miało po to aby inne narody nie gnębiły Żydów.

Nie odróżniasz nacjonalizmu od szowinizmu.

Nazgul pisze:oczywiście. ale tak był powszechnie określany i jest w każdej książce do historii. nic dziwnego to byli rozłamowcy z ONR.

Powszechnie określany to był jako RNR Falanga lub potocznie jako''bepiści''od imienia Bolesława Piaseckiego.

Nazgul pisze:oczywiście. ja jestem wyrozumiały. To wy nazywacie zdrajcami każdego, kto nie z waszej bajki mimo, że się akurat nie złamał.

Dla Piaseckiego można być wyrozumiałym ale nie dla komucha Kuronia który był bardziej komunistyczny od komunistów i który przed uczelnią po wojnie gonił z laską profesorów. :lol:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 września 2013, 22:20

I Rosjanom już nie bardzo się to opłaca robić bo Ukraińcy kupują gaz gdzie indziej i Rosjanie maja straty. A my przemysłu wcale nie mamy bo musieliśmy się go pozbyć wchodząc do uni. Co skutkuje dziura w budżecie polskim.
a skąd kupują? jakieś wielkie złoża mają? 4 lata temu cała Ukraina trzęsła się pół zimy bo ogrzewania nie było. do spółki ze Słowakami i Węgrami zresztą.

no tak, jak ktoś ma restauracje to skądś je ma. :)

Ty nie nawołujesz do pokory,po prostu masz poglądy prorosyjskie.
a ty swoje opinie o moich poglądach wyssiesz chętnie z palca. :)

Nie odróżniasz nacjonalizmu od szowinizmu.
odróżniam. bo naprawdę wiem co to jest syjonizm, jak powstał i po co.

Dla Piaseckiego można być wyrozumiałym ale nie dla komucha Kuronia który był bardziej komunistyczny od komunistów i który przed uczelnią po wojnie gonił z laską profesorów
Kuroń nie zrobił swoim trockizmem nikomu niczego złego. wręcz przeciwnie. i nie skalał się kolaborację za to walczył o wolną Polskę. co mam mu wybaczać? ja mu mogę tylko dziękować, że porzucił komunizm na stacji wolność i demokracja.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 17 września 2013, 22:40

Nazgul pisze:a skąd kupują? jakieś wielkie złoża mają? 4 lata temu cała Ukraina trzęsła się pół zimy bo ogrzewania nie było. do spółki ze Słowakami i Węgrami zresztą.

no tak, jak ktoś ma restauracje to skądś je ma. :)

Myślisz, że nie mam co robić tylko przed kompem siedzieć? Kupują od Niemiec.

Nazgul pisze:a ty swoje opinie o moich poglądach wyssiesz chętnie z palca. :)

Piszesz prorosyjskie posty, ględzisz o pokorze i potem się dziwisz.

Nazgul pisze:odróżniam. bo naprawdę wiem co to jest syjonizm, jak powstał i po co.

Ale dzisiaj to jest inny syjonizm. To co było kiedyś to było bardzo dawno.

Nazgul pisze:Kuroń nie zrobił swoim trockizmem nikomu niczego złego. wręcz przeciwnie. i nie skalał się kolaborację za to walczył o wolną Polskę. co mam mu wybaczać? ja mu mogę tylko dziękować, że porzucił komunizm na stacji wolność i demokracja.

Wolna Polskę? Przecież my jesteśmy bardziej w dupie niż 25 lat temu. A w 89 kto z komuchami kolaborował jak nie Kuroń.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 17 września 2013, 23:21

gazda pisze:Wolna Polskę? Przecież my jesteśmy bardziej w dupie niż 25 lat temu. A w 89 kto z komuchami kolaborował jak nie Kuroń.

Może Gacek ?
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 18 września 2013, 09:12

Blitzwing pisze:A wracając do tematu - był ktoś na tych śmiesznych manifestacjach ?

No coś Ty, przecież trzeba najpierw udowodnić, że Kuroń to szmata :shock:
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 września 2013, 21:42

Myślisz, że nie mam co robić tylko przed kompem siedzieć? Kupują od Niemiec.
aha. wiesz, te rurociągi nie mają "powrotu"... >? no nie wiesz....

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 22 września 2013, 23:10

kolejny krok metajęzyka po judesceptycyzmie? przepraszam ale co się obchodzą w PL darzenia izraelskich nacjonalistów do posiadania swojego państwa na terenach ich historycznej kolebki? dlaczego nie popierasz tego nacjonalizmu? bo tym własnie jest syjonizm. Żydowskim nacjonalizmem.
Syjonizm na własnej ziemi każde państwo ma prawo zwalczać, tak jak każdy inny nacjonalizm, który nie jest jego własnym, a działa w jego granicach. I nic mnie to nie obchodzi, czy będzie niemiecki, rosyjski, żydowski czy chiński.
Long live Europe!

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 23 września 2013, 01:27

Nazgul pisze:aha. wiesz, te rurociągi nie mają "powrotu"... >? no nie wiesz....

No, mało wiesz.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 września 2013, 06:50

No, mało wiesz.

Kolejna pułapka niemerytoryczności? Nazgul tym razem Cię sprowokował?
buahahahahaha
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”