PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

MANIFESTACJA STOP GENDER 01.06-KRAKÓW

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 27 maja 2014, 20:45

Ja jedynie Ci łaskawie i po koleżeńsku tłumaczę, to czego samodzielnie nie jesteś w stanie zrozumieć :lol:
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 27 maja 2014, 20:53

Paw pisze:Młodym, podejmującym ważne wybory, wydaje się, że mają silną wolę... na całe życie.
- ja to rozumiem, ale to w sensie logicznym nie ma znaczenia. jestem sobie w stanie wyobrazić kolesia, który np. dostrzega u siebie cechy pedofila, próbuje to odrzucić, składa śluby, a potem pęka. i mieści się on w kategorii "d". ksiądz-heteryk, który przez jakiś czas jest wierny zasadom soboru trydenckiego, a po kilku latach zaczyna korzystać z usług prostytutek też jest w powyższym wywodzie ujęty (kategoria "b"). moim zdaniem to ma sens. jak ktoś myśli inaczej to proszę mi tutaj napisać gdzie się mylę.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 28 maja 2014, 17:06

Masz rację CE. Można na to spojrzeć od tej strony. Ja jednak chciałem zaakcentować małą świadomość siebie i swojego otoczenia młodych ludzi podejmujących życiowe decyzje.

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”