PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

MANIFESTACJA STOP GENDER 01.06-KRAKÓW

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Przymierze NWS
Stażysta
Stażysta
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2014, 13:24
Lokalizacja: Kraków

MANIFESTACJA STOP GENDER 01.06-KRAKÓW

Postautor: Przymierze NWS » 26 maja 2014, 13:27

Obrazek

Zapraszamy Patriotów, którym na sercu leży przyszłość NARODU - naszych wnuków i dzieci - na manifestację pt: STOP GENDER, która odbędzie się w Krakowie na Rynku Głównym w Dzień Dziecka dnia 01.06.2014r o godzinie 16:00.
Zabierzmy ze sobą dzieci i młodzież, bo przecież to ICH dotyczy. Obowiązkiem naszym jest uchronić je od deprawacji seksualnej, którą wprowadza ideologia ateistyczna GENDER, od przedszkola wzwyż. Demoralizację narodu wprowadzał każdy rząd totalitarny (Hitler, Stalin) w celu zniewolenia poprzez uzależnienie od zła. Obecnie już za pieniądze unijne ponad 86 przedszkoli i kilkanaście szkół w Polsce stosuje tę zabójczą ideologię, która niszczy tradycyjną rodzinę, promując homoseksualizm, zboczenia i inne dewiacje.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister
Posty: 3333
Rejestracja: 04 grudnia 2008, 12:36
Lokalizacja: k.

Postautor: Clint Eastwood » 26 maja 2014, 13:43

po co popularyzować jakieś ulotne, zachodnie mody w polsce?

Westwood
Poseł
Poseł
Posty: 1534
Rejestracja: 14 czerwca 2011, 17:05
Lokalizacja: Polska

Postautor: Westwood » 26 maja 2014, 14:49

Co to jest gender? Kto słyszał o tym lat temu 3, 4, 10? To kolejny wymyślony wróg Kościoła Watykańskiego, który aby żyć, musi mieć wroga. Wrogami kiedyś byli albo dzisiaj są heretycy, astronomowie, czarownice, komuniści, ateiści, liberałowie, lewacy, antyklerykałowie oraz Żydzi. Dzisiaj są nimi zwolennicy genderyzmu. "Promowanie zboczeń i innych dewiacji" to masło maślane - deviatio po łacinie to zboczenie (z drogi). Zboczenia i inne dewiacje to pleonazm typu "Artykuły AGD" czy "Numer NIP". Jeśli homoseksualizm to zboczenie, to dewiantami - czyli zboczeńcami - w znacznej części są księża i duchowni KRK. Narodowcy stawiają znak równości między pederastami a pedofilami. Ci ostatni są zboczeńcami - zgoda. Ale homoseksualiści nie są zboczeńcami. Pedofile są zarówno wśród homoseksualistów, jak też wśród heteroseksualistów. Nienormalna sytuacja księży, zmuszonych żyć w celibacie, jest sprzeczna z naturą. Ksiądz to mężczyzna i jeśli nie jest impotentem lub kastratem, ma potrzeby seksualne jak każdy zdrowy facet, ma coś między nogami i robi z tego użytek, uprawiając seks z kobietami lub innymi mężczyznami. A jeśli nie chce lub boi się uprawiać seks, ucieka się do masturbacji, czyli wali konia, trzepie kapucyna, bo musi w jakiś sposób rozładować nieludzkie napięcie seksualne, które go rozpiera i napełnia jego przyrodzenie krwią, doprowadzając go do stanu erekcji. Ksiądz to tylko człowiek i nic, co ludzkie, nie jest mu obce. To samo dotyczy sióstr zakonnych.

Przestańcie pieprzyć o tym genderze i postarajcie się zbadać ile dzieci spłodzonych przez bezżennych facetów w sutannach biega obecnie po świecie. A seminaria duchowne i klasztory żeńskie to kuźnie gejów i lesbijek.

Kiedyś za PRL-u był taki dowcip: "Jaka jest różnica między teatrem pantomimy wrocławskiej a rowerem? Odpowiedź: Różnica polega na tym, że rower ma tylko dwa pedały". Sądzę, że obecnie z powodzeniem można przerobić dowcip na potrzeby dzisiejszych czasów, zastępując w nim teatr pantomimy wrocławskiej seminarium duchownym.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier
Posty: 5059
Rejestracja: 17 marca 2011, 11:40
Lokalizacja: PL

Postautor: marcinsz » 26 maja 2014, 15:00

Oooooo! Odezwały się nasze "patriotyczne intelygenty" co nawet nie wiedzą co znaczy Gender no ale manifestacje trzeba organizować byle przeciw, byle wróg, wszak powód przecież nigdy nie był ważny :mrgreen: :mrgreen:

Najgorsze że zaraz wypłyną pseudo znawcy co wiedzą w tym temacie wszystko.
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.


NIE PREZYDENT!

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister
Posty: 3333
Rejestracja: 04 grudnia 2008, 12:36
Lokalizacja: k.

Postautor: Clint Eastwood » 26 maja 2014, 15:21

Westwood pisze:Co to jest gender? Kto słyszał o tym lat temu 3, 4, 10?
- ludzie ogarnięci znali to pojęcie ["gender studies"] już w latach 50. było ono przynależne do środowiska akademickiego i oznaczało takie badania, w ramach nauk społecznych i historycznych, które naświetlały dzieje człowieka z uwzględnieniem różnic płci i roli, jakie im przypisywano w danych epokach.

w historii było to coś korzystnego, ponieważ dotychczasowa historiografia koncentrowała się na historii politycznej, która zdominowana była przez mężczyzn. natomiast kobiety (poza pewnymi wyjątkami) pojawiły się w niej dopiero z nadejściem modernizmu historycznego (szkoła annales) czyli badaniami nad życiem codziennym, obyczajowością itd., stąd też wzięło się "gender studies".

pojęcie "gender studies" zostało zideologizowane w zachodniej europie w latach 60. podczas tzw. "rewolucji seksualnej". od tego czasu służy on jako narzędzie propagandy ugrupowań tzw. "nowej lewicy". i o ile do pewnego momentu, mimo, że stronnicze, to badanie w ramach tego kierunku prowadzone były rzetelnie (chociaż np. dobór problemów badawczych był tendencyjny) to w nowym millenium stało się modą na wzór new age, zlepkiem różnych pierdółek ze świata polityki, nauki, ideologii itd.

w odpowiednim temacie, przy pomocy stron internetowych instytutów "gender studies" na wydziałach socjologii uł i jakichś tam innych uczelni dowodzę, że współczesna definicja tego kierunku pokrywa się z definicją ideologii.

Westwood pisze:To kolejny wymyślony wróg Kościoła Watykańskiego, który aby żyć, musi mieć wroga.
- współczesne "gender studies" mają wroga przede wszystkim w środowisku naukowym. polecam książkę "modne bzdury" sokala, gdzie naukowcy z kręgu nauk ścisłych dowodzą nieuctwa myślicieli z kręgu "postmodernizmu", którego "gender studies" była pewnym produktem (zresztą ten temat jest tam wprost poruszany).

Westwood pisze:Wrogami kiedyś byli albo dzisiaj są heretycy
- kościół sobie sam wymyślił heretyków? przecież oni sami ogłaszali się wrogami kościoła. nierzadko byli to szaleńcy niebezpieczni dla otoczenia.

Westwood pisze:astronomowie
- biorąc pod uwagę, że większość astronomów epoki średniowiecza/nowożytności to księżą lub zakonnicy. a papież był mecenasem najwybitniejszych prac z tego zakresu - dosyć ciekawa teza.

Westwood pisze:czarownice
- j.w.p. heretyków.

Westwood pisze:komuniści
- słuszny wróg.

Westwood pisze:ateiści
- z punktu widzenia raczej owieczki, które trzeba sprowadzić na właściwą drogę niż wrogowie.

Westwood pisze:liberałowie
- i tak i nie.

Westwood pisze:antyklerykałowie
- faktycznie, kościół z antyklerykałów powinien uczynić swoich przyjaciół :lol:

Westwood pisze:Żydzi
- zaraz przyjdzie adi i będzie mówił, że kościół jest produktem żydów :lol:

Westwood pisze:"Promowanie zboczeń i innych dewiacji" to masło maślane - deviatio po łacinie to zboczenie (z drogi). Zboczenia i inne dewiacje to pleonazm typu "Artykuły AGD" czy "Numer NIP".
- zgadzam się.

Westwood pisze:Ale homoseksualiści nie są zboczeńcami.
- "dewiacja" (czyli jak już ustaliłeś, "zboczenie") i "norma" to pojęcia z zakresu statystyki. jeżeli, wg raportu autorstwa m.in. pana biedronia, który miałem okazję czytać, homoseksualiści stanowią ok.10 procent społeczeństwa, a heteroseksualiści 90% to jest to "dewiacja" (odstępstwo od normy).

Westwood pisze: Nienormalna sytuacja księży, zmuszonych żyć w celibacie, jest sprzeczna z naturą.
- nikt nikogo nie zmusza do bycia księdzem. nie ma żadnego związku między celibatem, a podatnością na jakieś dewiacje. to jest kolejna bzdura powtarzana przez wąsatych polaków antyklerykałów w klapkach kuboty, która nie ma żadnego sensu.
reszta tego akapitu to naprawdę wnikliwa analiza. pogratulować.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2014, 16:09 przez Clint Eastwood, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator
Posty: 2248
Rejestracja: 05 lipca 2010, 13:28
Lokalizacja: Elbląg

Postautor: MatiZ » 26 maja 2014, 15:51

Przymierze NWS pisze:którym na sercu leży przyszłość NARODU - naszych wnuków i dzieci
Jak przyszłość całego narodu ma niby zależeć od mało istotnej filozofii, która po latach niewielkiego zainteresowania nagle została wepchnięta narodowi do głów tylko po to, by na drugi plan odsunąć afery pedofilskie? Aż tak mało cenisz własnych krajan, autorze wątku?
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister
Posty: 3060
Rejestracja: 24 listopada 2010, 20:25
Lokalizacja: Lwów

Postautor: gazda » 26 maja 2014, 17:44

marcinsz pisze:Oooooo! Odezwały się nasze "patriotyczne intelygenty" co nawet nie wiedzą co znaczy Gender no ale manifestacje trzeba organizować byle przeciw, byle wróg, wszak powód przecież nigdy nie był ważny :mrgreen: :mrgreen:

Najgorsze że zaraz wypłyną pseudo znawcy co wiedzą w tym temacie wszystko.


Znowu się nie popisałeś marcinku :lol:
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier
Posty: 5059
Rejestracja: 17 marca 2011, 11:40
Lokalizacja: PL

Postautor: marcinsz » 26 maja 2014, 19:20

nikt nikogo nie zmusza do bycia księdzem. nie ma żadnego związku między celibatem, a podatnością na jakieś dewiacje. to jest kolejna bzdura powtarzana przez wąsatych polaków antyklerykałów w klapkach kuboty, która nie ma żadnego sensu. 
reszta tego akapitu to naprawdę wnikliwa analiza. pogratulować.


Myślę że jesteś w bardzo poważnym błędzie. Bycie księdzem z automatu oznacza ograniczenie seksu a czy przyczyna leży w silnej woli (ksiądz) czy braku możliwości (więzień) prędzej czy później z siły natury prowadzi to do zachowań seksualnych u człowieka w normalnym środowisku nie występujących (inne oraz regularne metody zaspokojenia).

To moja teoria i być może się mylę.
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.


NIE PREZYDENT!

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister
Posty: 3333
Rejestracja: 04 grudnia 2008, 12:36
Lokalizacja: k.

Postautor: Clint Eastwood » 26 maja 2014, 20:58

marcinsz pisze: Myślę że jesteś w bardzo poważnym błędzie. Bycie księdzem z automatu oznacza ograniczenie seksu a czy przyczyna leży w silnej woli (ksiądz) czy braku możliwości (więzień) prędzej czy później z siły natury prowadzi to do zachowań seksualnych u człowieka w normalnym środowisku nie występujących (inne oraz regularne metody zaspokojenia).

możliwe są cztery możliwości:
a) ktoś składając śluby ma normalne preferencje i silną wolę => przestrzega celibatu.
b) ktoś składając śluby ma normalne preferencje i nie ma silnej woli => łamie śluby z i sypia z dorosłą kobietą.
c) ktoś składając śluby ma nietypowe preferencje i silną wolę => przestrzega celibatu.
d) ktoś składając śluby ma nietypowe preferencje i nie ma silnej woli => łamie celibat molestując dzieci, sypiając z mężczyznami etc.

natomiast wy twierdzicie, że typową sytuacją jest:
e) ktoś składając śluby ma typowe preferencje i nie ma silnej woli => łamie śluby molestując dzieci, sypiając z mężczyznami etc.

jeżeli ktoś ma normalne preferencje i koniecznie musi złamać celibat, to po co miałby to robić z dziećmi albo "kolegami z pracy"?
a jeżeli sytuacja "e" w ogóle ma miejsce, to na pewno nie jest typowa, ale rzadka.

Paw
Wicepremier
Wicepremier
Posty: 5728
Rejestracja: 05 marca 2011, 12:07
Lokalizacja: EL

Postautor: Paw » 27 maja 2014, 16:23

Ja bym dodał możliwość: komuś wydaje się, że ma silną wolę, ale życie klasztorne to później weryfikuje.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister
Posty: 3333
Rejestracja: 04 grudnia 2008, 12:36
Lokalizacja: k.

Postautor: Clint Eastwood » 27 maja 2014, 16:56

Paw pisze:Ja bym dodał możliwość: komuś wydaje się, że ma silną wolę, ale życie klasztorne to później weryfikuje.
ergo "nie ma silnej woli" (liczy się efekt końcowy).

Paw
Wicepremier
Wicepremier
Posty: 5728
Rejestracja: 05 marca 2011, 12:07
Lokalizacja: EL

Postautor: Paw » 27 maja 2014, 18:21

Młodym, podejmującym ważne wybory, wydaje się, że mają silną wolę... na całe życie.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator
Posty: 17362
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 09:37
Lokalizacja: Tannenberg

Postautor: Worek » 27 maja 2014, 20:18

MatiZ pisze:Jak przyszłość całego narodu ma niby zależeć od mało istotnej filozofii, która po latach niewielkiego zainteresowania nagle została wepchnięta narodowi do głów tylko po to, by na drugi plan odsunąć afery pedofilskie? Aż tak mało cenisz własnych krajan, autorze wątku?

W tym bezsensownym ideowym onanizmie, jeden sensowny głos. ehhh
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister
Posty: 4192
Rejestracja: 26 czerwca 2012, 21:14
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ElDario » 27 maja 2014, 20:29

GŁÓWNE TEMATY FORUM POLITYCZNEGO:

GENDER SRENDER, PAPIEŻ FRANCISZEK LUBI GEJÓW, KATOLICY, KSIĘŻĄ GWAŁCĄ
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator
Posty: 17362
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 09:37
Lokalizacja: Tannenberg

Postautor: Worek » 27 maja 2014, 20:36

ElDario pisze:GŁÓWNE TEMATY FORUM POLITYCZNEGO:


Zależy kogo zapytać. Dla korwinowców to tłumaczenie się z bełkotu guru.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert


Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość