PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Partia Wolnych Obywateli

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 29 października 2014, 22:56

Nazgul pisze:niewątpliwie korwinowskie zwiększenie kosztu utrzymania mojej rodzidzy 3-4 krotnie spowoduje u mnie pęd do reprodukcji.

Bo w imię korwinowskiej ideologi, brak edukacji dostarczy taniej, dziecięcej siły roboczej, którą ty będziesz bezmyślnie płodził w imię ..... czego?
Ostatnio zmieniony 30 października 2014, 08:32 przez Worek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 30 października 2014, 00:09

Otaku pisze:To ta sama sytuacja jak w przypadku zatrucia się piwem/colą/innym napojem...

No zupełnie nie ta sama, no nie pozwiesz producenta oleju samochodowego bo się nim zatrułeś.

[ Dodano: Czw 30 Paź, 2014 ]
Nazgul pisze:niewątpliwie korwinowskie zwiększenie kosztu utrzymania mojej rodzidzy 3-4 krotnie spowoduje u mnie pęd do reprodukcji. :)

No i własnie o to chodzi, żeby nie reprodukowali się tacy jak Ty na koszt państwa, tylko żeby reprodukowali się ci których na to stać.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 30 października 2014, 08:35

Adi pisze:No i własnie o to chodzi, żeby nie reprodukowali się tacy jak Ty na koszt państwa, tylko żeby reprodukowali się ci których na to stać.

Widzę, że przodujący "pseudowolnościowiec" i wierny poddany Krula, siedzi nie tylko w swojej portmonetce ale i Nazgulowej. Prawdziwy wolnościowiec buahahahahaha
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 30 października 2014, 08:46

gorzej - próbuje mi zarządzać jajkami.

to trzeba od razu Adi - ta wolność - ma być wolna rasa panów i reszta. Korwinizm-darwinizm.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PWO
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: PWO » 30 października 2014, 09:53

Napisałem ten temat aby zapoznać się z waszymi opiniami i dowiedzieć się czy są jacyś chętni do współpracy. Dziękuje za wypowiedzi na temat programu partii nawet jeżeli z niektórymi się nie zgadzałem. Proszę jednocześnie aby kłótnie przenieść do innego tematu bo tu nie o to chodzi.
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się."
Andrzej Sapkowski – Czas pogardy

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 30 października 2014, 13:17

Nazgul pisze:gorzej - próbuje mi zarządzać jajkami.

to trzeba od razu Adi - ta wolność - ma być wolna rasa panów i reszta. Korwinizm-darwinizm.

Haha, typowi czerwoni. Obciąc im zapomogi i darmowe profity to zaczną gadać o rasach panów i niesprawiedliwóści . :grin: :mrgreen:

Miej sobie dzieci ile chcesz ale tylko na swój koszt, ze świadomością że jak Cie nie stać na dzieci to twoje dzieci będą żebrakami tylko dzięki Tobie i Twoim nieodpowiedzialnym decyzjom.

Może mieszkanie też chcesz na koszt państwa? Nie dali? Oooo, darwinizm mamy!

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 30 października 2014, 14:53

Miej sobie dzieci ile chcesz ale tylko na swój koszt, ze świadomością że jak Cie nie stać na dzieci to twoje dzieci będą żebrakami tylko dzięki Tobie i Twoim nieodpowiedzialnym decyzjom.
ta - widać ,że dzieci nie masz, za to czerwoną pustkę w głowie. jest 1000 i jeden powodów dla których nawet ktoś bogaty może zostać z zerem i wylądować na ulicy. w końcu, może ci sie urodzić chore dziecko z terapią wartą 50tys na miesiąc. no ale ty byś po prostu wsadził do auta wywiózł do lasu, otworzył dzrzwii i powiedział - jesteś wolny, biegnij!

to są realne problemy a nie Twoje urojenia.

głupota przezentowanego przez Ciebie podejścia jest oczywista dla każdego liberała - dlatego też to oni a nie kto inny wprowadzali np. darmowe powszechne szkolnictwo itp. No ale jak jest się takim nieukiem jak Ty, i nie wie co to jest KEN... Król Poniatowski został komunistą.

Adi czy są granicę twojej kompromitacji, której byś nie napisał z podparciem swoich urojeń o ogólnym komunizmie?
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Otaku
Starosta
Starosta

Postautor: Otaku » 30 października 2014, 15:34

Oj upiorze pierścienia
Urodziłeś się jako niewolnik i myślisz jak niewolnik
Nazgul pisze:tak 6x niższe niż w ultra konkurecyjnym systemie w USA :) Brytyjskie, Francuskie i Kandyjskie 2-3x tańsze.

Twierdzisz że terapie w wymienionych przez ciebie krajach są na Polska kieszeń?
Nie...
Nazgul pisze:ten ruch w praktyce oznacza podniesienie realnej stawki podatkowej większości podatników.

Nie zrozumiałeś. Odpowiedziałem mu że inne podatki ograniczają zysk z VAT.
(w zasadzie nie ma tu nic do rozumienia)
Nazgul pisze:w KK jest sporo możliwości grzywien. i są one zasądzane bardzo często. i tak samo często skazami mają je w dupsku. bo z czego im je potrącą skoro zawodem jest złodziej a majątku nie ma?

Nigdy nie ma tak że złodziej nie ma majątku lub nie może płacić.
Jak złodziej nie może odpracować to niech pracuje przymusowo...
Problemem obecnego prawa jest to że poszkodowany NIC nie dostaje.
Nazgul pisze: a)leczyć jest taniej 100x niż zamykać do pierdla bo gość kradnie/napada aby mieć na narkotyki. w prawie jest taka możliwość.

Znów nie zrozumiałeś. Proponowałem mu wolność w sprawie handlu.
To tak jak z górnikami - wiedzą w CO się pakują bo są dorośli,a później chorują.
(tak-praca też może uzależniać)
Nazgul pisze:niewątpliwie korwinowskie zwiększenie kosztu utrzymania mojej rodziny 3-4 krotnie spowoduje u mnie pęd do reprodukcji. :)

Jeżeli pan lubisz jak państwo robi wszystko za ciebie to już twój problem Naz.
Adi pisze:No zupełnie nie ta sama, no nie pozwiesz producenta oleju samochodowego bo się nim zatrułeś.

Ależ oczywiście że pozwę producenta jak zatruje się jego szkodliwymi oparami z oleju.
Nazgul pisze:w końcu, może ci się urodzić chore dziecko z terapią wartą 50tys na miesiąc.

Jeżeli Adi, urodzi się chore dziecię to wybierze usługę za np. 10tys zł,a nie 50tyś...
Worek pisze:Bo w imię korwinowskiej ideologi, brak edukacji dostarczy taniej, dziecięcej siły roboczej, którą ty będziesz bezmyślnie płodził w imię ..... czego?

Dziesiątki lat temu wyzyskiwany robotnik mógł za swoją płacę wyżywić kilkoro dzieci i niepracująca żonę. Jest to argument nie do zdarcia.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 30 października 2014, 15:53

Nazgul pisze:ta - widać ,że dzieci nie masz, za to czerwoną pustkę w głowie. jest 1000 i jeden powodów dla których nawet ktoś bogaty może zostać z zerem i wylądować na ulicy. w końcu, może ci sie urodzić chore dziecko z terapią wartą 50tys na miesiąc. no ale ty byś po prostu wsadził do auta wywiózł do lasu, otworzył dzrzwii i powiedział - jesteś wolny, biegnij!

Aha, nie masz co wymyślić to wymyślasz teraz problem opieki zdrowotnej?

No to bogaty co stanie się biednym nie zrobi już więcej dzieci.
Dwa, opiekę zdrwowotną w tych najcięższych przypdkach można podpiac akurat pod państwo minimalne.

Więc po co błaznujesz?

Nazgul pisze:ta

to są realne problemy a nie Twoje urojenia.

Realny problem to mam jak lek za 10 zł bez refundacji ma mnie kosztować 110 zł bo tacy jak ty zabraniają aptece sprzedać mi leku bez recepty.

Nazgul pisze:głupota przezentowanego przez Ciebie podejścia jest oczywista dla każdego liberała -

Haha, nie uwierzę że dałeś radę sobie wmówić że jesteś ......liberałem a nie zwykłym czerwonym który chce dyktować rodzicom kiedy ich dzieci mają iśc do szkoły i czego mają się uczyć, zabierać pieniądze tym których stać na dzieci by dawać tym których nie stać czy wprowadzenia innych praktyk znanych z ZSRR czy 3 Rzeszy.

[ Dodano: Czw 30 Paź, 2014 ]
Otaku pisze:Ależ oczywiście że pozwę producenta jak zatruje się jego szkodliwymi oparami z oleju.

Bedziesz pozywał producenta oleju samochodowego bo wdychałeś ten olej samochodowy i go piłeś?
To jak połkniesz widelec to producenta sztućców też pozwiesz?

:grin: :mrgreen:

A jak się dziabniesz nożem to także procesik?

Awatar użytkownika
Otaku
Starosta
Starosta

Postautor: Otaku » 31 października 2014, 14:11

Adi pisze:Bedziesz pozywał producenta oleju samochodowego bo wdychałeś ten olej samochodowy i go piłeś?
To jak połkniesz widelec to producenta sztućców też pozwiesz?

Piszesz dziwne rzeczy.
Nie pisałem nic o piciu...czy jedzeniu
Równie dobrze producent oleju mógł w produkt wstrzyknąć chlor, jak producent oranżady...bo tańszy.

Widać nie rozumiesz czym jest bezpieczeństwo produktu i ochrona konsumentów.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 31 października 2014, 14:31

Otaku pisze:Piszesz dziwne rzeczy.
Nie pisałem nic o piciu...czy jedzeniu
Równie dobrze producent oleju mógł w produkt wstrzyknąć chlor, jak producent oranżady...bo tańszy.

Widać nie rozumiesz czym jest bezpieczeństwo produktu i ochrona konsumentów.

Nie rozumiem zupełnie tego o czym piszesz. Skoro można wg Ciebie pozywać producenta np kokainy, wódki, denaturatu czy trawy za ich szkodliwe działanie, to można tym samym pozywać producenta oleju samochodowego ktory sobie wypijesz i się otrujesz albo producenta widelca który sobie zjesz.

Totalny idiotyzm.

Awatar użytkownika
Otaku
Starosta
Starosta

Postautor: Otaku » 31 października 2014, 14:50

Adi pisze:Nie rozumiem zupełnie tego o czym piszesz. Skoro można wg Ciebie pozywać producenta np kokainy, wódki, denaturatu czy trawy za ich szkodliwe działanie, to można tym samym pozywać producenta oleju samochodowego który sobie wypijesz i się otrujesz albo producenta widelca który sobie zjesz.

Dobrze się przyjrzyj i pomyśl.
Jeżeli produkt szkodzi mnie lub mojej maszynie to czemu nie pozywać?
I pisałem że nie ma mowy o piciu oleju.

Mam prawo do wysokiej jakości produktów które mają wyraźnie zaznaczone limity różnych substancji trujących.
Dlatego będę pozywać w wypadku zatrucia się czy to piwem, czy oparami z oleju samochodowego czy oranżady...

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 31 października 2014, 14:55

Otaku pisze:Dobrze się przyjrzyj i pomyśl.
Jeżeli produkt szkodzi mnie lub mojej maszynie to czemu nie pozywać?

Czyli chcesz pozywać producenta płynu hamulcowego bo ci szkodzi na wątrobę lub producenta oranżady bo ci się niej samochód zepsuł ?

Otaku pisze:Mam prawo do wysokiej jakości produktów które mają wyraźnie zaznaczone limity różnych substancji trujących.

Tak, pozwij producenta trutki na szczury ze się nią zatrułeś

:grin:

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 31 października 2014, 21:17

Tu macie człowieka godnego uwagi: https://www.youtube.com/watch?v=ps0uomwvrk0
Żeby Polska...

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”