PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Partia Wolnych Obywateli

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PWO
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: PWO » 28 października 2014, 14:09

Adi
Tak uważam że połowa społeczeństwa by nie odkładała pieniędzy. Może co poniektórych rodzina utrzyma, tylko co z całą resztą? Nie każdy ma rodzinę.

Z tą pracą się zgodzę. podatki i składki emerytalne powinny być płacone procentowo od zarobków bez minimalnej kwoty. Dzięki temu jeżeli w danym miesiącu nie zarobi nie będzie płacił podatków.

Z tymi wstępnymi to sam zaprzeczasz swojej teorii. Jesteś przeciwko płaceniu ubezpieczenia ale w przypadku utrzymania przez zstępnych dotyczyło by ciebie. Czyli płacił byś co miesiąc na utrzymanie rodziców żeby kiedyś twoje dzieci płaciły tobie. Czym to się rożni od płacenie co miesiąc żeby na starość dostać emeryturę. Tylko że nie każdy ma dzieci.

Może sprzedać swoją własność ale musi zapłacić akcyzę.

Nie każda substancja tylko te które nie mają poważnych skutków ubocznych. Co do Haszu nie czytałem opracowań więc nie powiem na 100% chociaż skoro jest produkowany z konopi to nie powinien mieć większych skutków od Marihuany. Ale mogę się mylić.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 października 2014, 14:15

Ja akurat w podstawówce musiałem zakuwać wiersze o zwiazku radzieckim a późniejszą podstawówkę spożytkowałem na przeszkadzaniu innym;)
pitolisz, w naszych czasach juz nie musiałeś

Czyli dalej twoje marksistowskie urojenia vs podstawowa wolność wyboru.
hhaah. czyli Bismarck i Wilhelm II byli marskisami. Historia vs urojenia Mikkowskie.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 października 2014, 14:18

Nazgul pisze:pitolisz, w naszych czasach juz nie musiałeś

A własnie musiałem jak zaczynalem podstawówkę, sam więc pitolisz.

Nazgul pisze:hhaah. czyli Bismarck i Wilhelm II byli marskisami. Historia vs urojenia Mikkowskie.

Oczywiście że Bismarck to był socjalista.

Wolnośc to wolnośc wyboru a nie przymus, czegokolwiek byś sobie nie uroił i jak głupich przykładów historycznych bys nie produkował.

A to że wcześni wolnościowcy byli pod pewnymi względami jeszcze zamordystami nic nie zmienia, bo zamordyzm nie jest wolnościowy.

[ Dodano: Wto 28 Paź, 2014 ]
PWO pisze:Adi
Tak uważam że połowa społeczeństwa by nie odkładała pieniędzy.

Dzisiaj nie mieli by z czego bo panstwo im zabiera większośc dochodów m in własnie na jakieś przymusowe głodowe emerytury i kółko się zamyka.

Równie dobrze można by teraz każdemu zabrac auto i dawać w zamian poloneza po przekroczeniu 50 lat, tak żeby nikt nie został bez samochodu., to jest dokładnie takie samo rozumowanie.

PWO pisze:Może co poniektórych rodzina utrzyma, tylko co z całą resztą? Nie każdy ma rodzinę.

jaki procent nie ma?

PWO pisze:Z tymi wstępnymi to sam zaprzeczasz swojej teorii. Jesteś przeciwko płaceniu ubezpieczenia ale w przypadku utrzymania przez zstępnych dotyczyło by ciebie. Czyli płacił byś co miesiąc na utrzymanie rodziców żeby kiedyś twoje dzieci płaciły tobie. Czym to się rożni od płacenie co miesiąc żeby na starość dostać emeryturę. Tylko że nie każdy ma dzieci.

Nie wstępnymi a zstępnymi, dwa że jestem przeciwko takiemu obowiązkowi. Co nie zmienia faktu że teraz on istnieje więc po co jeszcze ubezpieczenie?

PWO pisze:Może sprzedać swoją własność ale musi zapłacić akcyzę.

Czyli haracz. Powodzenia w kontrolowaniu tego.

PWO pisze:Nie każda substancja tylko te które nie mają poważnych skutków ubocznych.

Alkohol ma powazne skutki uboczne. Denaturat też.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 października 2014, 15:27

Oczywiście że Bismarck to był socjalista.
to może jednak wróć do tej szkoły :lol:
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Otaku
Starosta
Starosta

Postautor: Otaku » 28 października 2014, 15:28

http://www.partiawolnychobywateli.pl/Nasza-misja/index.php pisze: Likwidacja ZUS.

Zmniejszenie Podatków.

Zmniejszenie biurokracji.

Wspieranie przemysłu.

Reforma więziennictwa.

Reforma socjalna.
Reforma służby zdrowia

Prawo do posiadania broni. (Referendum)

Legalizacja Marihuany.

Obowiązek organizowania referendum.

Przywrócenie obowiązku przedszkolnego od 6 lat.

Nowoczesna zawodowa armia.

Nieangażowanie Polskiej armii w obce konflikty.

Polityka prorodzinna.

Ograniczenie Immunitetu.

Rozliczenie polityków.

1. Zmniejszenie podatków to dobra idea, ale potrzeba też likwidacji z ~47 by zmniejszyć koszty ich ściągania.
2. Dobrze, ale trzeba zdecydowanego działania.
3.Wiemy "jak" się kończy takie "wspieranie"
4.Czyli co?
5.Jakieś pomysły?
6.A po co referendum?
7.Wolałbym wszystkich środków.
8.Przez kogo?
9.Przeciw. Taki "obowiązek" tylko szkodzi.
10.Za co i jaka? (obronna, ofensywna czy partyzancka?)
11.Za...
12. Jak w przypadku 3...
13.Dla kogo?
14.Jak J. Stalin?

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 października 2014, 17:02

Nazgul pisze:to może jednak wróć do tej szkoły :lol:

Tej waszej?:)

http://www.filozofia.uw.edu.pl/skfm/pub ... gels10.pdf

Zresztą to własnie Bismarck jako pierwszy wprowadził system obowiązkowych ubezpieczeń społecznych.

PWO
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: PWO » 28 października 2014, 21:00

Otaku
1.Co do podatku to nasza partia skłaniała by się do zlikwidowani różnych podatków i zostawić podatek dochodowy oraz akcyzę. Dzięki temu było by potrzeba znacznie mniej urzędników, a dodatkowo uproszczenie zasad opodatkowania mogłoby dać kolejne oszczędności.

2.Tak trzeba zdecydowanego działania. Ale w tym momencie w naszym kraju nie da się inaczej. Trzeba radykalnie zmienić prawo a nie dokładać kolejne łatki bo to po prostu się tylko komplikuje i ma odwrotny skutek.

3.Na pewno wsparcie dla przemysłu musiałoby być zrobione tak aby uniknąć łapówek. Dlatego nie preferowałbym dotacji tylko jak coś to ulgi podatkowe, ale tak zapisane a by nie dało się ich obchodzić np. zmianą nazwy, po to aby przydłużać czas trwania takiego wsparcia.

4.Reforma więziennictwa szczerze mówiąc to jeszcze najmniej dopracowany punkt w naszym programie. Ogólnie chodzi mi o wykorzystanie więźniów do prac społecznych. W Polsce więcej wydaje się na więźniów niż na chorych w szpitalu. Naszym zdaniem koszty utrzymania powinien pokryć w większości więzień, więc np pracującym przestępcom (oczywiście nie dotyczy to więźniów którzy popełnili przestępstwa typu pobicie, gwałt, morderstwo)powinien dostać dozór elektroniczny którego koszty będzie ponosił. Ale jak ktoś ma lepsze pomysły niech pisze bo to nie jest jeszcze ostateczna wersja.

5.Skłaniamy się do systemu amerykańskiego, czyli prywatne szpitale opłacane z ubezpieczenia. Jesteśmy na etapie analizowania błędów w takim systemie i porównanie go do warunków Polskich. Za około miesiąc powinniśmy dać gotową odpowiedź.

6. Jestem za powszechnym dostępem do broni, ale to nie jest sprawa gospodarcza. Dlatego to ludzie powinni zdecydować czy chcą mieć dostęp do broni czy nie.

7.Jak pisałem wcześniej legalizacja takich środków powinna być uzależniona od skutków ich zażywania. Dlatego pisałem o marihuanie bo ma łagodniejsze skutki uboczne od tytoniu i alkoholu a one są dostępne.

8. Obowiązek organizowania referendum przez państwo w przypadku uzbierania odpowiedniej ilości podpisów. Na pewno są ci znane sytuacje z ostatnich lat np. sprawa 5 latków idących do przedszkola lu wieku emerytalnego gdzie pomimo ustawowej ilości podpisów nie ogłoszono referendum bo władz miała prawo odmówić. Czyli władza oficjalnie może olewać opinię obywateli

9. Nie jesteś za obowiązkowym wykształceniem czy chodzi ci o wiek. Bo jeżeli o wiek to naukowo jest udowodnione że dziecko 5 letnie nie jest w stanie odpowiednio się skupić. A cały pomysł wysłania go w wieku 5 lat do przedszkola to jest podniesienie "wieku emerytalnego" o kolejny rok. Bo to dziecko wcześniej wyjdzie na rynek pracy.

10.Jeżeli odpowiednio wprowadzi się reformę podatkową i osiągnie się cele takie jak rozwój przemysłu to będą pieniądze na te cele. Stawiam na defensywę

11.Nie rozumiem pytania? co za.. ? "Nieangażowanie Polskiej armii w obce konflikty." Chyba że nie do tego punktu pytanie?

12. Tak jest ryzykowna i może być wiele przeinaczeń, ale jeżeli nie będzie wzrostu demograficznego to za parę stuleci może nas nie być. Wiem że przesadnie to obrazuje ale to jest duży problem.

13. Idea immunitetu jest taka żeby przed głosowaniem w sejmie nie pozamykać przeciwników danej ustawy lub zwolenników. Czyli porostu uniemożliwienie przepychania w ten sposób ustaw. Więc nie rozumiem dlaczego ma to działać na wykroczenia np. drogowe które nie wiążą się z aresztem a tylko z mandatem

14. Rozliczenie polityków to proste przepisy które umożliwiały by społeczeństwo w przypadku niespełnienia obietnic (oczywiści w granicach rozsądku) wykluczenie takiej osoby na stałe z polityki. Czyli żeby nie miała prawa udziału w wyborach. A druga sprawa to pilnowanie aby nie brali łapówek, lub w inny sposób nas nie oszukiwali, ale w takim przypadku to sprawa musi iść do prokuratury.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 października 2014, 22:02

Adi - i? to wracasz do tej szkoły? Nie wiedziałeś, że Chrobry był socjalistą? budował spichrze. a po co budował? by rozdawać darmo zborze.

ot poziom, który potrafii zrozumieć Korwinista.

aha i następnym razem przeczytaj tekst, który wklejasz bo robisz z siebie idiotę. to krytyka "wyzyskiwaczy" i "kapitalistów", których "żer" umożliwił Bismarck. ogólnie chodzi o to, że Bismarck robi tak złą politykę, tak gnębi, że zaraz rewolucja wybuchnie. toteż działa na jej korzyść. w tekście oczywiście nic nie ma na temat emerytur.

czego się mogłem po tobie spodziewać? że przeczytasz tylko nagłówek ...

....

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 października 2014, 22:57

Nazgul pisze:Adi - i? to wracasz do tej szkoły? Nie wiedziałeś, że Chrobry był socjalistą? budował spichrze. a po co budował? by rozdawać darmo zborze.

aha i następnym razem przeczytaj tekst, który wklejasz bo robisz z siebie idiotę. to krytyka "wyzyskiwaczy" i "kapitalistów", których "żer" umożliwił Bismarck. ogólnie chodzi o to, że Bismarck robi tak złą politykę, tak gnębi, że zaraz rewolucja wybuchnie. toteż działa na jej korzyść. w tekście oczywiście nic nie ma na temat emerytur.

czego się mogłem po tobie spodziewać? że przeczytasz tylko nagłówek ...

....

Jak na razie to sam robisz z siebie idiotę próbując wmawiać że zamordyzmy i przymusy są wolnościowe bo doktryny pierwszych wolnościowców nie były do końca wolnościowe, były za to wolnościowe jak na tamte realia.

A odnośnie Bismarcka to obowiązkowe ubezpieczenia istniały później w 3 Rzeszy, czyli wg twoich idiotyzmów narodowy socjalizm nie był socjalizmem tylko ustrojem wolnościowym.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 października 2014, 08:34

Jak na razie to sam robisz z siebie idiotę próbując wmawiać że zamordyzmy i przymusy są wolnościowe bo doktryny pierwszych wolnościowców nie były do końca wolnościowe, były za to wolnościowe jak na tamte realia.
napisz to po Polsku. a następnym razem po prostu a)czytaj linki b)miej jaja żeby się przyznać do błędu.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 29 października 2014, 14:12

Nazgul pisze:
napisz to po Polsku. a następnym razem po prostu a)czytaj linki b)miej jaja żeby się przyznać do błędu.

Nic nie poradzę ze za trudne bys zrozumiał a tekstu engelsa faktycznie nie czytałem bo nie czytam z zasady komunistycznych bredni.

W każdym razie Bismarck podobnie jak 3 rzesza miał typowo socjalistyczne idee jak obowiązkowe ubezpieczenia.

A o jajach nawet nie pisz, bo sam dopiero co nie miałeś jaj by wstawić sobie warna za dokładnie to samo za co mi wstawiłeś.

Awatar użytkownika
Otaku
Starosta
Starosta

Postautor: Otaku » 29 października 2014, 16:59

PWO pisze:1.Co do podatku to nasza partia skłaniała by się do zlikwidowani różnych podatków i zostawić podatek dochodowy oraz akcyzę. Dzięki temu było by potrzeba znacznie mniej urzędników, a dodatkowo uproszczenie zasad opodatkowania mogłoby dać kolejne oszczędności.

Ja skłaniam się za zostawieniem tylko VATu bo inne podatki po prostu ograniczają zysk z niego.
Ale zostawiłbym akcyzę na używki bo ta na paliwa po prostu truje państwo...
PWO pisze:2.Tak trzeba zdecydowanego działania. Ale w tym momencie w naszym kraju nie da się inaczej. Trzeba radykalnie zmienić prawo a nie dokładać kolejne łatki bo to po prostu się tylko komplikuje i ma odwrotny skutek.

Czytałem rozwiązanie odnośnie tego punktu:
PWO pisze:Obecnie pracuje w urzędzie miasta i z samego mojego referatu rocznie można by zaoszczędzić 300tyś zł, które są marnowane przez idiotyczne przepisy i to że jak ktoś ma znajomości to się go wciska poza kolejnościom. Jest dużo idiotycznych przepisów przez które zamiast 1 osoby muszą pracować 2 bo trzeba dodatkowe papierki wypełniać które i tak nie są wykorzystywane. Jestem pewny że nie tylko w tym urzędzie są takie sytuacje i nie tylko w jednym referacie. Czyli prosta matematyka w Polsce jest 913 miast 913*300000=273900000zł. Zdaję sobie sprawę, że to jest na wojsko i tak mało, ale to jest tylko jeden przykład z wielu gdzie idzie oszczędzić.

Jest po prostu dobre...
PWO pisze:3.Na pewno wsparcie dla przemysłu musiałoby być zrobione tak aby uniknąć łapówek. Dlatego nie preferowałbym dotacji tylko jak coś to ulgi podatkowe, ale tak zapisane a by nie dało się ich obchodzić np. zmianą nazwy, po to aby przydłużać czas trwania takiego wsparcia.

Ja uważam że utrącenie CITu sprawi że nie będzie potrzeba urzędników jak i samej potrzeby "dotowania" i "ulg" .
PWO pisze:4.Reforma więziennictwa szczerze mówiąc to jeszcze najmniej dopracowany punkt w naszym programie. Ogólnie chodzi mi o wykorzystanie więźniów do prac społecznych. W Polsce więcej wydaje się na więźniów niż na chorych w szpitalu. Naszym zdaniem koszty utrzymania powinien pokryć w większości więzień, więc np pracującym przestępcom (oczywiście nie dotyczy to więźniów którzy popełnili przestępstwa typu pobicie, gwałt, morderstwo)powinien dostać dozór elektroniczny którego koszty będzie ponosił. Ale jak ktoś ma lepsze pomysły niech pisze bo to nie jest jeszcze ostateczna wersja.

Służba zdrowia potrzebuje prywatyzacji bo przez brak konkurencji ceny są ko(s)miczne:
http://poznan.gazeta.pl/poznan/56,36001 ... k_NFZ.html
A co do więzień to potrzeba zmian w prawie kodeksu karnego np:
- ukarani złodzieje niech płaca 2-krotność wartości wziętej przez nich rzeczy+koszty sądowe.
- oszuści niech płacą od 1 do 10 dochodów rocznych grzywny+koszty sądowe.
Takie grzywny oczyszczą więzienia.
Co do morderców, pedofili i gwałcicieli to trzeba ich zwyczajnie wieszać i tyle.
Tak samo "bosów" mafijnych co kierują zorganizowaną przestępczością.
PWO pisze:5.Skłaniamy się do systemu amerykańskiego, czyli prywatne szpitale opłacane z ubezpieczenia.

W USA wszystko szło dobrze, ale w Japonii lepiej :smile:
Proponuję się przyjrzeć.
PWO pisze:6. Jestem za powszechnym dostępem do broni, ale to nie jest sprawa gospodarcza. Dlatego to ludzie powinni zdecydować czy chcą mieć dostęp do broni czy nie.

To o czym piszesz to decyzja społeczeństwa, a nie "ludzi" .
PWO pisze:7.Jak pisałem wcześniej legalizacja takich środków powinna być uzależniona od skutków ich zażywania. Dlatego pisałem o marihuanie bo ma łagodniejsze skutki uboczne od tytoniu i alkoholu a one są dostępne.

Dla mnie najlepiej jak każdy będzie palił co chciał, ale niech leczy się sam.
Do tego KAŻDY konsument powinien mieć możliwość pozwania i żądania odszkodowania od producenta za szkodliwe działanie jego produktu.
PWO pisze:8. Obowiązek organizowania referendum przez państwo w przypadku uzbierania odpowiedniej ilości podpisów.

Pytałem KTO będzie je organizował.
Urząd miasta/gminy/województwa, związki zawodowe czy prywatne osoby?
PWO pisze:9. Nie jesteś za obowiązkowym wykształceniem czy chodzi ci o wiek. Bo jeżeli o wiek to naukowo jest udowodnione że dziecko 5 letnie nie jest w stanie odpowiednio się skupić.

Przywrócenie poprzedniego stanu swoją drogą, ale tu potrzeba wolności dla rodzica, to jest aby mógł wybrać czy chce szkołę czy prywatne nauczanie.
PWO pisze:10.Jeżeli odpowiednio wprowadzi się reformę podatkową i osiągnie się cele takie jak rozwój przemysłu to będą pieniądze na te cele. Stawiam na defensywę

Defensywa...good. Jestem za.
PWO pisze:11.Nie rozumiem pytania? co za.. ? "Nieangażowanie Polskiej armii w obce konflikty." Chyba że nie do tego punktu pytanie?

Zabawne że najkrótsza odpowiedź była najtrudniejsza w interpretacji.
Oczywiście jestem za...pacyfizm to dobra droga
PWO pisze:12. Tak jest ryzykowna i może być wiele przeinaczeń, ale jeżeli nie będzie wzrostu demograficznego to za parę stuleci może nas nie być. Wiem że przesadnie to obrazuje ale to jest duży problem.

Dla mnie "polityka prorodzinna" to mniej interwencji państwa w rodzinę, niskie podatki, mała ilość podatków, proste przepisy i możliwość wybrania sobie ubezpieczyciela bądź nie.
PWO pisze:13. Idea immunitetu jest taka żeby przed głosowaniem w sejmie nie pozamykać przeciwników danej ustawy lub zwolenników. Czyli porostu uniemożliwienie przepychania w ten sposób ustaw. Więc nie rozumiem dlaczego ma to działać na wykroczenia np. drogowe które nie wiążą się z aresztem a tylko z mandatem

Bycie senatorem, posłem lub ministrem to praca jak każda inna.
Immunited im nie potrzebny jak zostaną złapani na gorącym uczynku...
PWO pisze:14. Rozliczenie polityków to proste przepisy które umożliwiały by społeczeństwo w przypadku niespełnienia obietnic (oczywiści w granicach rozsądku) wykluczenie takiej osoby na stałe z polityki. Czyli żeby nie miała prawa udziału w wyborach. A druga sprawa to pilnowanie aby nie brali łapówek, lub w inny sposób nas nie oszukiwali, ale w takim przypadku to sprawa musi iść do prokuratury.

Czyli zamiast czystki sankcje?

P.S. Zawsze jest konflikt młodzi vs starsi.
Młodzi mają siłę i chęci i lubią ryzykować.
Starsi wola stateczność i bezpieczeństwo.
Jest to NIE DO POGODZENIA.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 29 października 2014, 17:05

Otaku pisze:Dla mnie najlepiej jak każdy będzie palił co chciał, ale niech leczy się sam.
Do tego KAŻDY konsument powinien mieć możliwość pozwania i żądania odszkodowania od producenta za szkodliwe działanie jego produktu.

Tu bez sensu, pozywać producenta denaturatu, wódki czy kokainy za szkodliwe działanie.

Awatar użytkownika
Otaku
Starosta
Starosta

Postautor: Otaku » 29 października 2014, 17:39

Adi pisze:Tu bez sensu, pozywać producenta denaturatu, wódki czy kokainy za szkodliwe działanie.

To ta sama sytuacja jak w przypadku zatrucia się piwem/colą/innym napojem...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 października 2014, 22:50

Służba zdrowia potrzebuje prywatyzacji bo przez brak konkurencji ceny są ko(s)miczne:
tak 6x niższe niż w ultra konkurecyjnym systemie w USA :) Brytyjskie, Francuskie i Kandyjskie 2-3x tańsze.

Ja skłaniam się za zostawieniem tylko VATu bo inne podatki po prostu ograniczają zysk z niego.
Ale zostawiłbym akcyzę na używki bo ta na paliwa po prostu truje państwo...
ten ruch w praktyce oznacza podniesienie realnej stawki podatkowej większości podatników.

A co do więzień to potrzeba zmian w prawie kodeksu karnego np:
- ukarani złodzieje niech płaca 2-krotność wartości wziętej przez nich rzeczy+koszty sądowe.
- oszuści niech płacą od 1 do 10 dochodów rocznych grzywny+koszty sądowe.
Takie grzywny oczyszczą więzienia.
Co do morderców, pedofili i gwałcicieli to trzeba ich zwyczajnie wieszać i tyle.
Tak samo "bosów" mafijnych co kierują zorganizowaną przestępczością.
w KK jest sporo możliwości grzywien. i są one zasądzane bardzo często. i tak samo często skazami mają je w dupsku. bo z czego im je potrącą skoro zawodem jest złodziej a majątku nie ma?

Dla mnie najlepiej jak każdy będzie palił co chciał, ale niech leczy się sam.
a)leczyć jest taniej 100x niż zamykać do pierdla bo gość kradnie/napada aby mieć na narkotyki. w prawie jest taka możliwość.

Dla mnie "polityka prorodzinna" to mniej interwencji państwa w rodzinę, niskie podatki, mała ilość podatków, proste przepisy i możliwość wybrania sobie ubezpieczyciela bądź nie.
niewątpliwie korwinowskie zwiększenie kosztu utrzymania mojej rodzidzy 3-4 krotnie spowoduje u mnie pęd do reprodukcji. :)

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”