PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Marian Kowalski kandydat RN na Prezydenta Polski

Jaki jest ich wpływ na władzę w Polsce? Komu nie udało się znaleźć w ławach sejmowych? Jak działają i czy mają szanse na awans do „elity” partyjnej? Wielkie powroty na scenę polityczną i równie głośne upadki. Możesz prorokować i przewidzieć ich przyszłość!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Re: Marian Kowalski kandydat RN na Prezydenta Polski

Postautor: Bilu1939 » 08 maja 2015, 11:54

Czekam na takie, zaczepne wywiady z panem Bronisławem. Co do Tadli - intelektualna pucha. Przykro słuchać. Marian nią nie zamiótł. Sama to robi.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 09 maja 2015, 15:54

ano. ja jestem jeszcze lepszym politykiem niż Marian.

Ale w sensie, że jesteś obłudny. Bo to za pewne bardzo przydatna cecha jeśli chce się zostać politykiem.

mnie zna kilku gości z tego forum. i nie wiem dlaczego jeszcze nie zostałem prezydentem. jawna niesprawiedliwość.

Może dlatego, że nie angażujesz się politycznie.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 09 maja 2015, 19:27

Głównym pokiereszowanym przez reżimową czwartą władzę, roboczo określaną mianem mediów głównego ścieku, jest szanowny kandydat od wolnomularstwa i loż starozakonnych, które włodarzą Polską. Nie chodzi nawet o samą smaczność jego kalumnii i fantasmagorii, a o jego darwinizm polityczno-medialny. Zamiast agitować swoją personę to woli handryczyć się z prowadzącymi, stąd jego szansa jest infinitezymalna . Istna niegodziwość :lol: .
Szczęść Boże ,moi kochani bracia rodacy.

Wróć do „Partie pozaparlamentarne - inne”