PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Inwazja imigrantów na Europę

Wszystko co dotyczy wszelkiego rodzaju mniejszości.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Inwazja imigrantów na Europę

Postautor: gazda » 04 września 2015, 19:53

Jankesi zrobili kupę i teraz każą ją sprzątnąć Europejczykom.

USA nie przyjmą dalszych uchodźców z Syrii. Biały Dom: „Życzymy Europejczykom powodzenia w rozwiązywaniu tego kryzysu”

To potworna tragedia humanitarna. Ale Europa jest w stanie sama poradzić sobie z tym problemem. Jesteśmy gotowi wspomóc ją w tym wysiłku finansowo oraz technicznie. Życzymy naszym europejskim partnerom powodzenia w rozwiązywaniu tego kryzysu. Cieszymy się, że Europa rozpoczęła w końcu walkę z tymi, którzy wykorzystują trudną sytuację imigrantów, czyli z przemytnikami

http://wpolityce.pl/swiat/264299-usa-nie-przyjma-dalszych-uchodzcow-z-syrii-bialy-dom-zyczymy-europejczykom-powodzenia-w-rozwiazywaniu-tego-kryzysu
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Re: Inwazja imigrantów na Europę

Postautor: Cynik » 04 września 2015, 20:51

Teraz niech posprzątają tę kupę, aby Syryjczycy i Irakijczycy mogli do siebie wrócić.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 września 2015, 09:21

Ponad 90% tych tzw. imigrantów nie ma nic wspólnego z wojną . Ci ludzie chcą socjalu aby nic nie robić a dobrze żyć. Zdjęcia przedstawiają zdrowych wypasionych byków którym się nie chce pracować . Zdecydowana większość to muzułmanie których nikt nie prześladował . To właśnie oni prześladują chrześcjan i to chrześcjanom należy pomagać .

Zachód tworząc limity imigrantów dla poszczególnych krajów tylko wzmaga napływ muzułmanów . W tym roku będzie to 800 tysięcy a w przyszłym około milion ludzi . Jak tak dalej pójdzie to połowa Afryki osiedli się w Europie . Dlatego popieram to co robi Orban . Jako jedyny polityk w Europie postawił prawidłową diagnozę .

Polska na początku zgodziła się na przyjęcie 2 tysięcy muzułmanów teraz już według unijnego grafiku mamy przyjąć ponad 10 tysięcy a mentorzy z Czerskiej przebąkują o 30 tysiącach muzułmanów .

Wszystko poprzez poprawność polityczną i w zgodzie z niemieckimi wymaganiami . Tylko rodzi się pytanie : Jeżeli Niemcy wdepnęły w g......o to czy Polska musi zrobić to samo ??.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 05 września 2015, 10:17

PiSkorz ok z przyjmowaniem chrześcijan, koptów etc. z Syrii i Iraku. Ale do tego trzeba mieć politykę emigracyjną. I to uzgodnioną ponadpartyjnie. Jak jej nie masz to nie masz podstaw dla wybierania kogo bierzesz a kogo nie.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 września 2015, 11:27

Marchewa pisze:PiSkorz ok z przyjmowaniem chrześcijan, koptów etc. z Syrii i Iraku. Ale do tego trzeba mieć politykę emigracyjną. I to uzgodnioną ponadpartyjnie. Jak jej nie masz to nie masz podstaw dla wybierania kogo bierzesz a kogo nie.

Ponad 1/3 ubiegających się o azyl w Niemczech to mieszkańcy Albanii , Kosowa i Serbii .

To Niemcy są odpowiedzialni za imigrantów bo to oni dali zielone światło że wszystkich przyjmą . Teraz straszą Polskę obcięciem funduszy unijnych . Swoimi wpływami w UE chcą przykryć swoją głupotę .

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/byle-tylko-uciec/y2v14c

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 05 września 2015, 12:33

Nasza strategia powinna polegać w tej chwili na odmawianiu przyjmowania imigrantów tak długo, aż nie wywiną oni czegoś w Niemczech. Potem będzie już coraz łatwiej. Trzeba tylko modlić, żeby Ewka czegoś nie odjebała przez te 2 miesiące, które jej jeszcze zostały.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 05 września 2015, 12:35

a nóż przyjmnie 20tys i oni nas zaleją. Strach.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Bagin90
Starosta
Starosta

Postautor: Bagin90 » 05 września 2015, 12:36

Problem z obecna fala uchodzcow jest taki ze ktos tych ludzi bedzie musial utrzymac. Trzeba im zapewnic opieke medyczna, jakies mieszkanie zaoferowac, kursy jezyka zaplacic, zwiekszyc liczbe urzednikow zeby to zorganizowac, i tak dalej. I co fundamentalne, pograzona od lat w stagnacji Europa nie bedzie w stanie zaoferowac tym ludziom pracy, czyli presja na swiadczenia spoleczne zwiekszy sie eksponencjalnie. Kto za to zaplaci? Oczywiscie obywatele. Bezposrednio za pomoca podatkow, posrednio wiekszymi kolejkami w szpitalach czyli poprostu mniejsza dostepnoscia swiadczen spolecznych.

Europa historycznie uzbierala sobie taki kapital ze w krotkiej perspektywie moze sobie na to pozwolic, dzieki czemu niezadowolenie jest umiarkowane bo woda w kranie wciaz ciepla. Ale co bedzie za 20 lat gdy woda w kranie stanie sie letnia? Staly wzrost okreslonych ruchow politycznych zaobserwowany w ostatnich latach pozwala sobie zrobic pewna idee- rozpad Unii i dekadencja liberalizmu w obecnej postaci.

P.S.
Cynik uderzyl w sam punkt (z tym ze Libia Kadafiego bardziej funkcjonowala jako zapora przeciw niekontrolowanej imigracji do Europy);
Usuwanie wentyla bezpieczeństwa jakim był Kadafi dla radykałów w Libii i jakim jest Asad jak nazwiesz? Załatwiono ich tylko dlatego że się kumplowali z Putinem.

Tylko dlaczego Polacy, Wegrzy, Czesi, itd., maja z wlasnych pieniedzy naprawiac skutki imperialnych rozgrywek mocarstw? Tania ropa dla Stanow, uchodzcy dla Europy?
Bojkot Nazgula - z tym panem nie rozmawiam, nie zwracam uwagi na jego posty, traktuje jak powietrze. Dopoki nie wyjasni sprawy z edytowanym po czasie postem.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 05 września 2015, 12:48

Bagin stosujesz taki argument

"jakby urodziło się w Polsce o 100 tysięcy więcej dzieci to trzeba im zapewnić opiekę medyczną, kursy języka zapłacić(szkoła), zwiększyć liczbę urzędników żeby to zorganizować".

Jak dla mnie w ogóle nie trafiony argument, chodź nie jestem zwolennikiem przyjmowania imigrantów, bo żeby przyjmować imigrantów trzeba mieć podstawy prawne. My ich nie mamy i weźmiemy tych co nie trzeba. Czy są w ogóle rozmowy o takowym? A skąd...Mamy brać i tyle. No chyba że powiemy nie, to nie bierzemy, ale to właściwie niewiele da w tejże sytuacji. Afrykańczyk ma mieć większy priorytet niż np. Polski Kazachstańczyk? Afrykańczyk ma mieć większy priorytet niż Ukrainiec? Sąsiad mniej ważny od krajów z którymi utrzymujemy marginalne stosunki?

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 05 września 2015, 13:09

Zupełnie nie możesz patrzeć na to w ten sposób. Pierwsza sprawa jest taka, że forsy brakuje obecnie dla własnych obywateli. Jasne, 100 tysięcy polskich dzieci, to jest to jakiś koszt, ale to są nasi obywatele, a rolą rządu jest (albo powinno być) zabezpieczanie naszego własnego interesu.
Druga rzecz, że podobne analizy pojawiały się też w kontekście naszej własnej emigracji. Zwie się to fachowo "drenażem mózgów".
Zastąpienie naszych polskich specjalistów zbieraniną obcych kulturowo, zdemoralizowanych i leniwych imigrantów nie jest sensownym rozwiązaniem problemu.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 05 września 2015, 13:37

A jakie proponujesz?
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Bagin90
Starosta
Starosta

Postautor: Bagin90 » 05 września 2015, 14:07

mateuszjkl

Wcale nie tak, bo te 100 tysiecy dzieci oznacza 150 tysiecy doroslych obywateli ktore cale swoje zycie zawodowe placa podatki z ktorych to panstwo finansuje sluzbe zdrowia albo placi pensje nauczycielom, czyli de facto koszt dziecka jest amortyzowany przez jego rodzicow. Kilkadziesiat tysiecy uchodzcow to ludzie ktorzy na dzien dobry wymagaja sluzby zdrowia, darmowego mieszkania, i tym podobnych swiadczen, mimo ze z ich strony panstwo nie zobaczylo w formie podatku nawet zlotowki, i te zlotowki nie zostaly pokryte przez nikogo jak w przypadku dzieci obywateli pracujacych w tym kraju. Wiec te zlotowki bedzie musial dac ktos inny czyli spoleczenstwo, proste.

Zauwasz ze ja pisalem a uchodzcach a nie o legalnych imigrantach. Imigrant ktory przyjezdza tutaj do pracy, to czlowiek ktory od pierwszego dnia wspolfinansuje swiadczenia spoleczna swoja praca. Tylko ze zwyklemu zarobkowemu imigrantowi nikt nie zapewnia od reki utrzymania przez pare miesiecy, nikt nie placi mu mieszkania ani innych dobr i uslug, on sam na nie zarabia. Jak nie jest w stanie to wraca, chyba ze swoja wczesniejsza praca zasluzyl sobie na jakies swiadczenia (tyle miesiecy zasilku za taki okres przepracowany...). Konkludujac, Europa chce przyjac setki tysiecy uchodzcow ktorych trzeba bedzie poprostu utrzymywac nie tylko z powodu ich statusu uchodzcy, ale takze z powodu sytuacji na rynku pracy, czyli nadpodazy bezrobotnych.

Abstrahuje od tego ze europejska lewica cierpi na rozdwojenie jazni. Narzekanie na niskie zarobki i niepewnosc zawodowa tak zwanego proletariatu i jednoczesne promowanie masowej imigracji jest tak logiczne jak stwierdzenie "nie lubie sera dlatego lubie ser". Przeciesz tu w gre wchodzi popyt i podaz, im wiecej mlodych bezrobotnych przypada na okreslone miejsce pracy, tym wieksza wladza pracodawcy w ustalaniu pensji.
Bojkot Nazgula - z tym panem nie rozmawiam, nie zwracam uwagi na jego posty, traktuje jak powietrze. Dopoki nie wyjasni sprawy z edytowanym po czasie postem.

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 05 września 2015, 15:42

Fajny wpis nawróconego lewaka:

"Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielsku, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę".

https://www.facebook.com/kamil.bulonis?fref=ts

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 września 2015, 16:10

notkin pisze:Fajny wpis nawróconego lewaka:

"Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielsku, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę".

https://www.facebook.com/kamil.bulonis?fref=ts

Ten tekst czytałem już wcześniej ale taka jest prawda . Do Europy wkracza patologia . Kanclerz Merkel jest główną sprawczynią tego nieszczęścia . Czy nam się to podoba czy nie ale to Niemcy otworzyły wrota dla gangsterów muzułmańskich .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
zapominalski197
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: zapominalski197 » 05 września 2015, 16:46

Ciekawe spostrzeżenia przed kim uciekają i kto rozpętał niepokoje na Bliskim wschodzie

Ludzie uciekają nie przed reżimem Baszara al-Asada ale przed Państwem Islamskiem, które przechwyciło całe połacie terytoriów Syrii i Iraku i popełnia tam zbrodnie. To jest to przed czym uciekają"

http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowo ... nie-asadem

Gdyby USA,Francja,Wielka Brytania nie poparły wojen domowych w Libii,Syrii, a przedtem USA nie najechały Irak nie było by problemu

USA do Europy: Z imigrantami radźcie sobie sami

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka ... sobie-sami
marcin

Wróć do „Mniejszości”