PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Świetnie zasymilowani Turcy w Niemczech

Wszystko co dotyczy wszelkiego rodzaju mniejszości.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Świetnie zasymilowani Turcy w Niemczech

Postautor: gazda » 08 maja 2016, 19:34

Z dedykacja dla idiotów którzy twierdzą, że Turcy w Niemczech są świetnie zasymilowani. :lol: :lol: :lol:

Turcy w Niemczech: z pomocą Allaha podbijemy was!

Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Świetnie zasymilowani Turcy w Niemczech

Postautor: Worek » 08 maja 2016, 19:43

Spam. Do kosza.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 08 maja 2016, 19:48

Worek pisze:Spam. Do kosza.

Hahahaha, prawda boli.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 maja 2016, 19:56

Nie mam z nią problemu. Problem mam z zasrywaniem nią więcej niż jeden raz na tym forum.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 08 maja 2016, 20:05

Worek pisze:Nie mam z nią problemu. Problem mam z zasrywaniem nią więcej niż jeden raz na tym forum.

Skoro może powstawać wiele tematów o tym co powiedzieli,zrobili albo o tym co się wydaje lewicowo-liberalnym mediom, że powiedzieli,zrobili katoliccy księża, biskupi, to dlaczego o islamistach nie mogą powstawać nowe tematy? A może boli was wolność słowa którą demoliberałowie tak wycierają sobie ryje? :D

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 maja 2016, 20:18

Mogą. Z tym, że twój spam dotyczył tego samego wydarzenia w dwóch wątkach.
Temat zamknięty do decyzji moderacji.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 maja 2016, 20:48

To ja jednak od blokuje na mojego posta. To marsz Tureckich nacjonalistow i neofaszystow. Kolesie organizujacy ten marsz wygladaja jak gang motocyklowy typu nocne wilki. Podbijają na nim nie Niemcy a Kurdystan. Marsz odbył się po nasileniu walk. Doszło do bojek z Kurdami. Interweniowala policja.

Brawo gazdo pelikanie. Nie jesteś jedyny. Już tu Adi wtopil z tym marszem. Jutro wkleję zdjęcia i film w lepszej jakości.

Wiadomo że chorzy na rasizm uwierza we wszystko i nie poświęca 3 min aby sprawdzić. No i robią z siebie durni.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Mniejszości”