PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Niemcy - kraj nad przepaścią

Wszystko co dotyczy wszelkiego rodzaju mniejszości.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mrdataPL
Wójt
Wójt

Niemcy - kraj nad przepaścią

Postautor: mrdataPL » 17 maja 2017, 16:19

Tak wysokiego zagrożenie terrorystycznego w Niemczech dotąd nie było. Berlin boryka się z falą migracji z północnej Afryki. Przestępczość zdominowały arabskie gangi, których członkowie oficjalnie utrzymują się z pobieranych od państwa zasiłków socjalnych. Kontrolują handel narkotykami, prostytucję. Policja wydaje się być bezradna. Tymczasem Niemcy przejmują się z konserwatywnymi zmianami w Polsce i Europie oraz wyśmiewają z katastrofy smoleńskiej.

https://vod.tvp.pl/28546348/berlin-brama-nowego-swiata
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

Marek K.
Poseł
Poseł

Re: Niemcy - kraj nad przepaścią

Postautor: Marek K. » 17 maja 2017, 19:34

LOL.

Ten, kto te brednie splodzil, w Niemczech najwyraziej nigdy nie byl.

Tak wysokiego zagrożenie terrorystycznego w Niemczech dotąd nie było.

Klamstwo. Lata 70-te i RAF sie klania.

Berlin boryka się z falą migracji z północnej Afryki.

Berlin sie boryka z tym problemem od wielu dekad, wiec nic nowego.

Przestępczość zdominowały arabskie gangi, których członkowie oficjalnie utrzymują się z pobieranych od państwa zasiłków socjalnych.

Bzdura. Nie arabskie a w wiekszosci bulgaskie. I wyludzanie socjalu nie jest ich priorytetem.

Kontrolują handel narkotykami, prostytucję.

Kolejna bzdura. Za te "branze" odpwiadaja od dekad Hells Angels, Bandidos itp.

Policja wydaje się być bezradna.
Chyba sie tylko tak komus wydaje.

Tymczasem Niemcy przejmują się z konserwatywnymi zmianami w Polsce i Europie oraz wyśmiewają z katastrofy smoleńskiej.

Nastepna kolosalna bzdura.

Przecietnego Schmidta czy Schulza nie interesuje polska przepychanka polityczna a z katastrofy smolenskiej jakos nikogo, pokladajacego sie ze smiechu, nie widzialem.

Ergo. Kupa bzdur.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 17 maja 2017, 20:20

mrdataPL pisze: wyśmiewają z katastrofy smoleńskiej.

Trudno się nie wyśmiewać po tym co PiS z niej zrobił.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 17 maja 2017, 20:40

Marek K. pisze:LOL.

To akurat bez znaczenia. Na Bora-Bora też nie byłem, ale wiem, że to fantastyczne miejsce pod względem turystycznym i widziałem zdjęcia. Nie trzeba być osłem, żeby udawadniać, że się osłem nie jest. W kwestii Niemiec wystarczy, że jest to kraj z którym graniczymy, więc mamy prawo się wyppwodać nie tylko autorytatywnie, ale i autorytarnie.

Marek K. pisze:Klamstwo. Lata 70-te i RAF sie klania.

A poza tym Ameryka nie istnieje, a Coca-Cola to spisek komunistów. Brednie. Świat spotkał się z największym zagrożeniem terrorystycznym w dziejach ludzkości, które pochodzi z ISIS i skoncentrowało się głównie na Europie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale nawet Polska, która nie doświadczyła ataków terrorystycznych od ISIS wysłała do walki z nim wojska. Do tej pory nie wiadomo co z tym robić. Może jeszcze przyrównasz ISIS do sprawy z Monachium, czy z IRĄ? Bezeceństwo i argument z dupy. W ostatni piątek ktoś najprawdopodobniej włamał się jakimś niewykrywalnym botem na serwery NSA i zaszyfrował większość danych. Władze spanikowały, bo nic nie potrafią z tym do tej pory zrobić i podały mylne komunikaty w mediach. Jeżeli to ISIS, to możesz się spodziewać, że zagrożenie terrorystyczne sięgnęło limitu.

Marek K. pisze:Berlin sie boryka z tym problemem od wielu dekad, wiec nic nowego.

Się spytaj Niemca, czy dla nich to był problem? Chyba tylko według Polaka był to problem Niemców od wielu dekad. Skończyło się na paru tańszych prostytutkach i wielu małżeństwach mieszanych, które zresztą Niemcy, nielicząc specjalistów od zbiorowej ksenofobii sobie chwalą. Niemcy przyjęły 2 mln uchodźców. Głównie z Afryki. Jedyne co rozróżnia Niemcy i Francję w tej kwestii jest to, że Niemcy jakąś politykę w tej kwestii mają. Uchodźcy kupują mieszkanie w centrum drogiego osiedla, reszta osiedla szybko i tanio wysprzedaje je uchodźcom i Ci robią tam slumsy i ghetto. Jeśli uważasz, że tak wyglądał ten problem przez dekady, gdy migrantów z Afryki było mało i Niemcy miały bardzo dobrą politykę w stosunku do tych ludzi, to nie mamy o czym gadać. Idź spać i zapomnij o tym forum.

Przestępczość zdominowały arabskie gangi, których członkowie oficjalnie utrzymują się z pobieranych od państwa zasiłków socjalnych.

Marek K. pisze:Bzdura. Nie arabskie a w wiekszosci bulgaskie. I wyludzanie socjalu nie jest ich priorytetem.

Właśnie. Ci Bułgarzy. Tak bezwzględnie handlują na targu beretami i kalesonami.... Widać Ty nie byłeś w Niemczech. Polecam YouTube. Porobiły się gangi ludzi nazywanych przez media niemieckie dziećmi, a którzy w rzeczywistości mają około 40 lat. Pobierają renty a całe dni przesiadują na dworcach napadając wszystkich jak leci i ograbiając z pieniędzy. To kropla w morzu. Polecam YouTube, jak taki cwany jesteś. Telewizja zamyka usta i w reklamach nakłania Europejki do noszenia muzułmańskiego zakrycia twarzy twierdząc, że to takie modne i proeuropejskie teraz. Rozwiązanie jest, ale wciąż władze nie są na tyle MĄDRE, aby określić konkretną politykę w stosunku do tych ludzi i oni puszczeni w samopas jako masa robią co chcą bez żadnej kontroli. Oddają się więc procederom karnym. Jeśli masz inne zdanie, to polecam Ci przedstawić statystyki Bułgarów w Niemczech sprzed kilku lat i muzułmanów z Afryki teraz. Kolejna bzdura.

Kontrolują handel narkotykami, prostytucję.

Marek K. pisze:Kolejna bzdura. Za te "branze" odpwiadaja od dekad Hells Angels, Bandidos itp.

Taa, Kujmiwdupjepy z galaktyki Kurvinoxuf. Choć i tych podobno Kapitan Bomba w pień prawie wybił... Znasz wszystkich chłopaków z branży, więc pewnie masz rację.

Policja wydaje się być bezradna.
Marek K. pisze:Chyba sie tylko tak komus wydaje.

I mi się wydaje. Zwłaszcza jeśli popatrzysz nie tylko w Niemczech, ale i w całej Europie ilu Policjantów się zwolniło z pracy w stosunku do poprzednich lat.

Tymczasem Niemcy przejmują się z konserwatywnymi zmianami w Polsce i Europie oraz wyśmiewają z katastrofy smoleńskiej.

Marek K. pisze:Nastepna kolosalna bzdura.

Przecietnego Schmidta czy Schulza nie interesuje polska przepychanka polityczna a z katastrofy smolenskiej jakos nikogo, pokladajacego sie ze smiechu, nie widzialem.

Helmuta i Hansa to nie obchodzi, ale obchodzi niemiecką prasę i resztę mediów. Zresztą należących do tej samej korporacji co większość naszych zależnych mediów. Zresztą narzucających polską retorykę wypowiedzi.

Marek K. pisze:Ergo. Kupa bzdur.

Z tym się zgodzę. Zwłaszcza że dorzuciłeś do tego swój kamyczek do ogródka. Uchodźców z Europy się nie pozbędziemy i jedynym sposobem jest określenie konkretnej polityki w stosunku do tych ludzi, tak aby ich obecność tutaj miała wymiar pozytywny. Jak na razie jest bardzo źle i nie zmienisz tego bezczelnym cytowaniem zdania po zdaniu.
Po drugie Niemcy są krajem nad przepaścią z powodu Trumpa. Niemiecka ekonomia jest uzależniona w 70% od eksportu do USA, a Trump chce to kompletnie ukrócić. Jeśli nie będzie impeachmentu na Trumpie, to Niemcy będą przyjeżdżać niedługo do Polski na zarobek i wyprzedawać w Polsce firmy za grosze.
We've always believed we'd have something better

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 17 maja 2017, 21:56

To akurat bez znaczenia. Na Bora-Bora też nie byłem, ale wiem, że to fantastyczne miejsce pod względem turystycznym i widziałem zdjęcia. Nie trzeba być osłem, żeby udawadniać, że się osłem nie jest. W kwestii Niemiec wystarczy, że jest to kraj z którym graniczymy, więc mamy prawo się wyppwodać nie tylko autorytatywnie, ale i autorytarnie.

Widziales zdjecia, rozumiem...Czy Ty rozumiesz bezsens takiej argumentacji? Ja widzialem zdjecie Yeti. I co to udowadnia? Nic. Oczywiscie, ze masz prawo wypowiadac sie autorytatywnie, jednak nie dyletancko i bez znajomosci tematu. A co nam daje prawo, wypowiadac sie autorytarnie, cokolwiek to oznacza?

A poza tym Ameryka nie istnieje, a Coca-Cola to spisek komunistów. Brednie. Świat spotkał się z największym zagrożeniem terrorystycznym w dziejach ludzkości, które pochodzi z ISIS i skoncentrowało się głównie na Europie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale nawet Polska, która nie doświadczyła ataków terrorystycznych od ISIS wysłała do walki z nim wojska. Do tej pory nie wiadomo co z tym robić. Może jeszcze przyrównasz ISIS do sprawy z Monachium, czy z IRĄ? Bezeceństwo i argument z dupy. W ostatni piątek ktoś najprawdopodobniej włamał się jakimś niewykrywalnym botem na serwery NSA i zaszyfrował większość danych. Władze spanikowały, bo nic nie potrafią z tym do tej pory zrobić i podały mylne komunikaty w mediach. Jeżeli to ISIS, to możesz się spodziewać, że zagrożenie terrorystyczne sięgnęło limitu.

Jak ten wywod ma sie do mojego stwierdzenia???

Się spytaj Niemca, czy dla nich to był problem? Chyba tylko według Polaka był to problem Niemców od wielu dekad. Skończyło się na paru tańszych prostytutkach i wielu małżeństwach mieszanych, które zresztą Niemcy, nielicząc specjalistów od zbiorowej ksenofobii sobie chwalą. Niemcy przyjęły 2 mln uchodźców. Głównie z Afryki. Jedyne co rozróżnia Niemcy i Francję w tej kwestii jest to, że Niemcy jakąś politykę w tej kwestii mają. Uchodźcy kupują mieszkanie w centrum drogiego osiedla, reszta osiedla szybko i tanio wysprzedaje je uchodźcom i Ci robią tam slumsy i ghetto. Jeśli uważasz, że tak wyglądał ten problem przez dekady, gdy migrantów z Afryki było mało i Niemcy miały bardzo dobrą politykę w stosunku do tych ludzi, to nie mamy o czym gadać. Idź spać i zapomnij o tym forum.

Kolego, mieszkam w Niemczech od prawie trzech dekad i wiem, co tu sie dzieje i mysli. I dlatego moge AUTORYTATYWNIE powiedziec....bredzisz ;)

Taa, Kujmiwdupjepy z galaktyki Kurvinoxuf. Choć i tych podobno Kapitan Bomba w pień prawie wybił... Znasz wszystkich chłopaków z branży, więc pewnie masz rację.

Tu chyba sam przyznasz, ze lejesz wode.

Z tym się zgodzę.

Jak to jest mozliwe po tym, co tu wyzej napisales???

Reszty nie chce mi sie komentowac.

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 17 maja 2017, 22:04

Słuchaj, a ja mieszkam w Polsce, ale to nie znaczy, że znam osobiście Wałęsę, Kwaśniewskiego i Tuska. Czytam między wierszami i uważam się za człowieka inteligentnego. Takie "reszty mi się nieche nawet komentować" możesz sobie wsadzić tam, gdzie u Murzyna jest bardzo ciemno. Jeśli nie rozróżniasz autorytatywnie od autorytarnie, to Ci powiem, że chodzi o różnicę pomiędzy siłą argumentów, a argumentem siły. To, że mieszkam w Polsce nie oznacza, że wiem więcej o Polsce niż Papież Lech Wałęsa, więc to, że mieszkasz w Rajchu nic dla mnie nie zmienia. Tusk tam jeździł na truskawki, więc co najwyżej przywoził dzieciom puszki po piwie do zabawy. Teraz zrobili z niego największego eksperta w Europie i Merkelowa mu się wpół kłania. Czy to oznacza, że o Niemczech wie wszystko i podejmuje słuszne decyzje? Wcale nie. To kim jesteś i co wiesz w ogóle nie zależy od miejsca w którym się urodziłeś, czy mieszkasz, tylko od każdego z nas. Jakbyś zapytał mnie ilu calowy telewizor ma mój sąsiad, to bym musiał skłamać, żeby Ci coś w tej kwestii powiedzieć. Po drugie, jeśli swoją wiedzę czerpiesz z gazet, to pozdro... a jeśli z autopsji, to chciałbym zobaczyć zaświadczenie od półświatka, że równy z Ciebie koleś.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 17 maja 2017, 22:11

Slucham, slucham, i zadnego merytorycznego dowodu na Twoje teorie nie widze.

Czytasz miedzy wierszami dokladnie to, co chcesz przeczytac. Z realnym stanem Twojej wiedzy na temat Niemiec nie ma to nic wspolnego. Oczywiscie, ze jestes inteligentnym facetem, pelna zgoda. Jednak nie zmienia to faktu, ze po prostu nie masz tu racji. I zadne Twoje zaklinanie tu nie pomoze.

Awatar użytkownika
mrdataPL
Wójt
Wójt

Postautor: mrdataPL » 17 maja 2017, 22:17

Marek K. pisze:LOL.

Ja byłem i mam znajomych mieszkających w niemczech, którzy mają takie samo zdanie jak ja.

Klamstwo. Lata 70-te i RAF sie klania.

Tamte lata w porównaniu do tego co teraz się dzieje to pikuś.

Berlin sie boryka z tym problemem od wielu dekad, wiec nic nowego.

Nigdy takie tłumy nie waliły do Europy.Gorzej gdy następuje moment krytyczny

Bzdura. Nie arabskie a w wiekszosci bulgaskie. I wyludzanie socjalu nie jest ich priorytetem.

Bzdura, nie Bułgarskie tylko cygańskie z Bułgarii. I wartałoby byś przedstawił konkretne wyliczenia.

Kolejna bzdura. Za te "branze" odpwiadaja od dekad Hells Angels, Bandidos itp.

Tu też wypadałoby podać konkretne statystyki.

Chyba sie tylko tak komus wydaje.

Jeśli policja ich łapie a sądy wypuszczają to stwierdzenie, że policja sobie nie radzi jest stwierdzeniem bardzo delikatnym. Liberalne lewactwo nie radzi sobie z problemem, które samo stworzyło. Państwo niemieckie nie jest w stanie chronić własnych obywateli. Państwo niemieckie jest państwem totalitarnym dla rdzennych obywateli.

Nastepna kolosalna bzdura.

Przeciętnego niemca pewnie nie, ale elity, dziennikarzy, polityków z pewnością. Dalej im się wydaje, że Polska jest pod okupacją hitlerowską lub zaborami i myślą, że mogą nam nakazywać co mamy robić.

Ergo. Kupa bzdur.

Szkoda, że nie potrafisz tego udowodnić.
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

Awatar użytkownika
mrdataPL
Wójt
Wójt

Postautor: mrdataPL » 17 maja 2017, 22:20

Worek pisze:

Nie wiem co PiS z niej zrobił wiem za to jaką farsę ze śledstwa zrobiło PO.

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 17 maja 2017, 22:35

Marek K. pisze:Slucham, slucham, i zadnego merytorycznego dowodu na Twoje teorie nie widze.

Czytasz miedzy wierszami dokladnie to, co chcesz przeczytac. Z realnym stanem Twojej wiedzy na temat Niemiec nie ma to nic wspolnego. Oczywiscie, ze jestes inteligentnym facetem, pelna zgoda. Jednak nie zmienia to faktu, ze po prostu nie masz tu racji. I zadne Twoje zaklinanie tu nie pomoze.

No i tu się o dziwo zgodzę, po raz kolejny. Dokładnie z tym, że gościu pisał bzdury. Tyle, że ja odpowiedziałem krytycznie na Twój głos, bo Ty również bzdurami odpowiedziałeś. Ja w Niemczech byłem raz, pod koniec lat 90-tych przez ponad tydzień. Na wymianie młodzieży. Fajnie tam było. Ale i w XX i w XXI wieku mamy coś takiego jak kamery i Internet. Wypowiadają się różni ludzie, a ja nie pracuję i praktycznie większość czasu siedzę w Internecie wysłuchując różnych opinii. Bardzo dużo też do mnie dochodzi z opinii ludzi, którzy mieszkają, albo do niedawna mieszkali w Niemczech. Gość napisał bzdury i stanowisko jego było zbyt subiektywne, a więc zmanipulowane, ale Ty to rozwinąłeś i powiedziałeś coś, co tylko wyglądało na mądrzejsze, a w rzeczywistości odwróciłeś po prostu karty. To tak, jakby koleś powiedział, że banany są oryginalnie niebieskie, a Ty byś powiedział, że banany nie są niebieskie, bo Ty masz paragon w domu na kilogram bananów i one według Ciebie mają kolor "kości słoniowej". Bliższe prawdy, ale w ten sposób koncentrujesz dyskusję na sobie, a dowolność interpretacji faktów zależy u Ciebie od stanowiska bardziej powszechnego. Czyli Twoja bajka, choć wciąż nieprawdziwa, wygląda na bardziej wiarygodną i tylko dlatego sobie pozwoliłem na taki komentarz.

Powiedziałem wyraźnie. Sytuacja z uchodźcami w Europie jest dramatyczna tylko z powodu tego, że Europa nie ma konkretnej polityki w stosunku do tych ludzi. Nic tego faktu nie zmieni poza określeniem tej polityki i ja tu nie słyszałem żadnej propozycji takiej polityki, która by ten fakt obróciła, a w związwku z tym zamknęła tragedię i spowodowała, że problem byłby perspektywicznym rozwiązaniem na przyszłość. Jeśli mówisz, że jest dobrze, to możesz sypiać w jednym blockhousie z całym zastępem uchodźców, ale nie zmienisz faktu, że Europa ma prawdziwy problem.

Plaga gwałtów w Niemczech. Uchodźcy masowo napadają kobiety - policyjne strategie zawiodły

http://www.pch24.pl/plaga-gwaltow-w-niemczech--uchodzcy-masowo-napadaja-kobiety---policyjne-strategie-zawiodly,45889,i.html

W Niemczech w ostatnich dniach miała miejsce kolejna fala gwałtów. Choć po ekscesach słynnej nocy sylwestrowej w Kolonii rząd zapowiadał walkę z tym procederem, imigrantów-gwałcicieli nie udało się powstrzymać.

Po tym, jak Niemcami wstrząsnęły informacje o masowych molestowaniach seksualnych i gwałtach w noc sylwestrową, władze obiecały podjecie zdecydowanych działań. Przedstawiono różne plany i strategie działania, które miały zapewnić kobietom bezpieczeństwo. Tak się niestety nie stało. Imigranci wciąż atakują.

Jak podaje portal „Junge Freiheit”, do szeregu napaści seksualnych doszło w ubiegłym tygodniu w wielu miastach Niemiec. Imigranci zaatakowali między innymi w Essen podczas festiwalu „Essen Original”. Policja otrzymała łącznie 11 zgłoszeń. Kobiety były obmacywane i wulgarnie obrażane przez imigrantów. Zatrzymano łącznie czterech mężczyzn z krajów afrykańskich i arabskich. Niestety, już w poniedziałek wszystkich wypuszczono na wolność.

Dodatkowo policji nie udało się schwytać sześcioosobowej szajki, która w różnych miejscach miasta według zeznań kobiet miała północnoafrykańskim zwyczajem znienacka otaczać kobiety i werbalnie lub fizycznie je molestować.
Do brutalniejszego przypadku doszło w Kolonii. W nocy z piątku na sobotę 25-letnia kobieta została zgwałcona przez dwóch imigrantów. Napadnięto ją w parku w pobliżu jednej ze stacji metra. Mężczyźni powalili ją na ziemię i zgwałcili. Kobietę odnaleziono dopiero rano. Napastnicy według jej zeznań wyglądali na Arabów lub Afrykanów.

Do kolejnej napaści doszło w miejscowości Mühldorf. Uchodźca z Pakistanu w nocy z piątku na sobotę napastował przynajmniej jedną kobietę, choć policja sądzi, że jego ofiarą padło więcej Niemek.

Inny mężczyzna w niedzielę rano zgwałcił 30-letnią kobietę w miejscowości Kropp w Szlezwiku-Holsztynie. Do przestępstwa doszło na marginesie festiwalu „Mondscheinnacht”. Według informacji policji gwałciciel mówił łamanym niemieckim i wyglądał na imigranta z Afryki lub krajów arabskich.

Zgwałcić 18-letnią dziewczynę próbował też uchodźca z Erytrei mieszkający w ośrodku dla imigrantów w Saalfeld. Mężczyzna w niedzielę nad ranem śledził ofiarę wracającą z festynu piwnego. Kobiecie udało się uciec dzięki użyciu siły, ale odniosła rany i musiała trafić do szpitala. Policja aresztowała sprawcę.

Źródło: jungefreiheit.de
Pach

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 17 maja 2017, 22:52

Ja w Niemczech byłem raz, pod koniec lat 90-tych przez ponad tydzień. Na wymianie młodzieży. Fajnie tam było. Ale i w XX i w XXI wieku mamy coś takiego jak kamery i Internet.

I tym konczymy nasza dyskusje Kolego.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 17 maja 2017, 23:37

Nie ma sensu z nim dyskutować, on zna wszystkich Niemców i wie lepiej. Zapomniał tylko dodać że te wszystkie materiały nt gehenny Niemeców z muzułmanami to PIS preparuje.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 18 maja 2017, 05:09

mrdataPL pisze:
Worek pisze:

A jaka?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 18 maja 2017, 07:52

Marek K. pisze:
Ja w Niemczech byłem raz, pod koniec lat 90-tych przez ponad tydzień. Na wymianie młodzieży. Fajnie tam było. Ale i w XX i w XXI wieku mamy coś takiego jak kamery i Internet.

I tym konczymy nasza dyskusje Kolego.

Tak. Nie rozmawiam z ekpertami rodem z TVN, którzy nie pozwalają nic powiedzieć o Niemczech, bo przecież mieszkali tam kilkadziesiąt lat i według nich w Niemczech większym dziś problemem są Bułgarzy niż uchodźcy.

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 18 maja 2017, 07:55

Worek pisze:
mrdataPL pisze:
Worek pisze:

A jaka?

1. Wina Pilota
2. Zatajenie, że przyczyną tragedii była awaria lewego silnika
3. Zatajenie, że za przeglądy samolotu prezydenckiego miała odpowiadać firma rosyjska, której właścicielem była Auganowa, a w rzeczywistości tam była tylko taka faktura na wiele zer z konta naszych podatników i przeglądy w tej firmie się nie odbywały.

Wróć do „Mniejszości”