PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Niemcy - kraj nad przepaścią

Wszystko co dotyczy wszelkiego rodzaju mniejszości.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Niemcy - kraj nad przepaścią

Postautor: Worek » 18 maja 2017, 08:59

aspagnito pisze:1. Wina Pilota

Bezsprzeczna.
aspagnito pisze:2. Zatajenie, że przyczyną tragedii była awaria lewego silnika

Bzdura
aspagnito pisze:3. Zatajenie, że za przeglądy samolotu prezydenckiego miała odpowiadać firma rosyjska, której właścicielem była Auganowa, a w rzeczywistości tam była tylko taka faktura na wiele zer z konta naszych podatników i przeglądy w tej firmie się nie odbywały.

Dowody proszę albo pod stół i hau hau. Swoją drogą nie ma to nic wspólnego z przyczyną katastrofy.

Bredzisz kolego bezwstydnie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 18 maja 2017, 13:03

Primo: Dowodów nie ma i nie będzie, bo dawno temu zostały zafałszowane. Nawet jakbym je teraz miał, to by pół Polski z TVNu dowiedziało się, że jestem gwałcicielem, który zarzyna dzieci, a potem je zjada. Tak wygląda to dzisiaj w Polsce. Śledziłem sytuację i wiem co widziałem, a że powinienem mieć wtedy kartę telewizyjną w komputerze i nagrywać wszystkie wpadki medialne to tylko mój błąd. Gdy tylko donoszono o pewnych rzeczach w Internecie, a robiły to niezależne media internetowe - strony zamykano i teraz nawet zrzuty ekranowe by mi nie pomogły. Jeśli uważasz, że to żaden argument, to ja powołuję się na instancję tajemnicy państwowej. Nawet gdybym dowody miał, to bym ich nikomu nie przedstawił, bo to wywołałoby chaos.
Secundo: Nie podoba mi się to, że na tym forum pisze się posty pod konkretne zamówienie polityczne i tylko dlatego wyrażam swój sprzeciw i wspieram głosy nie warte poparcia. Tajemnica katastrofy smoleńskiej nie ma prawa wyjść na wierzch, gdyż była to kwestia dużych pieniędzy. SLD ustanowiła status quo, za które musieliśmy zapłacić żywą gotówką i tak to właśnie wyglądało. Gdyby te argumenty ujrzały światło dzienne opinii publicznej oznaczałoby to publiczny lincz na rządzie i tylko Prezydent musiałby ratować sytuację, co by nic nie dało. Ludzie by to olali, w telewizji byłby totalny chaos, a przy kolejnych wyborach zagłosowałoby 15% uprawnionych i do tego nie można dopuścić.
Tercjo: Nie bądź śmieszny z tymi dowodami. Dziś nic nie mam. Miałem kilka, ale że mam Windowsa, to mi jakimś dziwnym zbiegiem okolicznośąci trochę plików z kompa poginęło. Nie zmienia to faktu, że jako rencista śledziłem to wszystko na bierząco przez kilka miesięcy w mediach, po kilkanaście godzin dziennie. Zaczęło się od tego, że o 10.00 w TVPINFO, 10 kwietnia 2010 roku pokazano Sławomira Wiśniewskiego w lesie, jak mówił, że widział samolot lecący pod kątem 45 stopni z ryczącym i dymiącym lewym silnikiem. To wszystko wyjaśnia, gdyż dziś na YTb ten materiał jest ładnie zmontowany i transmisja z TVPINFO przekabacona. Zresztą jest wiele innych rzeczy, które mogę powiedzieć w tej kwestii:

Była sobota 10 kwietnia 2010 roku.

Właśnie wstałem, kiedy zadzwonił do mnie mój najlepszy przyjaciel Sebastian i oznajmił mi, że Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, gdyż rozbił się samolotem w locie do Katynia. Pamiętam, że powiedziałem mu, iż nie mam najmniejszej ochoty tego oglądać, bo to będzie temat do „tabloidalnej nagonki”. Położyłem się więc z powrotem do łóżka.

Przemyślałem jednak sprawę i z pewnym takim niesmakiem włączyłem TVP INFO. Było to około godziny 10.00 rano. Nagle wszystko stało się dla mnie jasne. W lesie Pani Redaktor „wyhaczyła” polskiego świadka, czyli Sławomira Wiśniewskiego, który mówił, iż widział samolot lecący pod kątem 45-u stopni z pochylonym lewym skrzydłem i ryczącym i dymiącym lewym silnikiem. Pomyślałem wtedy to, co każdy, kto oglądał wtedy ten program – nastąpiła awaria lewego silnika. Szybko jednak moja wiara w ten kraj została zachwiana. Proszę się domyśleć dlaczego...

Sławomir Wiśniewski w kilka dni po katastrofie na kanale telewizji publicznej mówił o przesłuchaniu przez Rosjan, podczas którego bał się o swoje życie. Wspomniał także, że Rosjanie zabrali mu kamerę z nagraniem.

- Na darmowym videostreamingu internetowym cała transmisja tego dnia z TVP INFO została zmieniona i „przekabacona”.

- Komunikat „Terrain ahead” pokazywany we wcześniejszych wersjach zniknął w późniejszych.

- Początkowo mówiono o 4 podejściach. Potem tylko o 1, czy 2.

- Ze stenogramów, które wbrew Rosjanom polskie władze upubliczniły, wynika, że maszyna TU-154 spadała o wiele za szybko. Z raportu MAK już tak nie wynika.

- Z tych samych stenogramów wynika, że Polscy Piloci tytułowali swój samolot „Polish Airforce 1” (analogia do samolotu prezydenckiego USA), a nie „PLF-101” („pi el fokstrot łan zirou łan”), jak było w rzeczywistości.

- Wysokościomierz radiowy samolotu i na wysokości 50m i na wysokości 100m pokazywał wysokość sprzeczną z innymi wysokościomierzami, czyli 100m. Tuż przed samym zderzeniem Rosjanie tak zmontowali Raport MAK, aby mierniki, jakby „bojąc się” upadku, szalały. Po prostu „ładniej to wyglądało” i bardziej nadawało katastroficznej atmosfery.

- Według informacji, które znalazłem w internecie, Sławomir Wiśniewski był zameldowany w pokoju, z którego okno nie wychodziło na lotnisko.

- Emerytowany pilot samolotu prezydenckiego, który oblatywał TU-154 i często lądował w Smoleńsku twierdził, że nie ma tam żadnego wąwozu, a po ułożeniu łopatek wirnika wraku był w stanie poznać, że lewy silnik uległ awarii (TVN24).

- Jestem pewien, że są osoby, które są w posiadaniu oryginalnego filmu – wywiadu ze Sławomirem Wiśniewskim na TVP INFO, gdyż szukając tego filmu, natrafiłem na takie komunikaty jak:

*użytkownik usunął plik

*internal/external error (jakiegoś serwera w Chinach)

*film został usunięty, gdyż narusza prawa autorskie TVP INFO

To było straszne dla mojego obrazu rzeczywistości. Całe te zajście nazwałem wiekopomnym tytułem „Mgła, brzoza i wąwóz”.

Wkrótce potem Pan Zemke ogłosił, że na skoro na wszystkich telewizjach mówi się o winie pilota, to jest to najbardziej prawdopodobna wersja. To smutne, gdyż wkrótce potem znalazłem informację w Internecie, iż faktura za przeglądy techniczne samolotu szła do firmy Pani Auganowej. Oczywiście było to "okienko na wiele zer", a przeglądy te się nie odbywały i dokonywali je Polacy. Jeśli była to awaria, to głupio się było przyznać, że z budżetu podatników idą gigantyczne pieniądze na firmy wydmuszki, które funkcjonują jeszcze od upadku okrągłego stołu. Poza tym Rozjanie przygotowywali się do ogłoszenia sprzedaży pierwszego samolotu pasażerskiego po upadku żelaznej kurtyny. Nawiasem mówiąc samolot ten rozbił się na Kaukazie. Najwidoczniej nie wyrażali zgody, aby przyznać, że rosyjskie maszyny się psują i z całą pewnością Pani Auganowa była głównym właścicielem tej inwestycji, choć tego akurat nie wiem.

Poza tym samolot prezydencki jakieś półtora-dwa miesiące przed katastrofą użyty był do pomocy humanitarnej w trzęsieniu ziemi na Haiti. Tam też musiał oczekiwać cztery godziny na prowizoryczne naprawy, gdyż był tak uszkodzony, że nie mógł wystartować. Zaniedbania nie dotyczą więc tylko przygotowania wizyty, ale całej polityki, przez którą Polska ani nie dorobiła się swojego samolotu, ani samochodu, ani nawet traktora, czy motoru. SLD, które bało się najbardziej spisało całą sprawę na straty, gdyż wiele spraw udało im się załatwić po prostu za pieniądze, a skutkiem tego był fakt, że opłacaliśmy nielegalnie wszystkich, a sami ani nie korzystaliśmy, ani nie byliśmy bezpieczni, ani niepodlegli. Skończyło się tragedią, a najsmutniejsze jest to, że to nie był żaden zamach, czy wina pilota, ale sprzedaż za garść srebrników własnej ojcowizny, co skończyło się tragedią i chamstwem, bo inaczej nie można nazwać ukrycia prawdy w imię ukrycia, że się jest zwykłym złodziejem.
We've always believed we'd have something better

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 18 maja 2017, 13:09

Onanizujcie się tymi bredniami w wątku do tego przeznaczonym, ok?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
mrdataPL
Wójt
Wójt

Postautor: mrdataPL » 18 maja 2017, 13:23

Worek pisze:Onanizujcie się tymi bredniami w wątku do tego przeznaczonym, ok?

Pohamuj swój kloaczny język ok?
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 18 maja 2017, 13:39

Worek pisze:Onanizujcie się tymi bredniami w wątku do tego przeznaczonym, ok?

A kto zaczął? Jak taki alfa i omega jesteś, to rzba było nie podejmować tematu.
We've always believed we'd have something better

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 19 maja 2017, 16:01

Temat o bredniach o zamachu już jest
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mrdataPL
Wójt
Wójt

Postautor: mrdataPL » 20 maja 2017, 22:38

Nazgul pisze:Temat o bredniach o zamachu już jest

To nie jest temat o zamachu. Tematów o religii i co powiedział jakiś ksiądz czy biskup już też sporo jest, mimo to powstają nowe i tobie to nie przeszkadza.
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 maja 2017, 15:54

to nie gadajcie o zamachu. :D
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Mniejszości”