PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Młodzież Wszechpolska - kryzys wartości w Polsce

Wszystko o organizacjach wokół partii politycznych. Ich programy i znane twarze. Młodzieżówki i "dorosłe" organizacje pomocnicze. Jakie profity i jakie obowiązki mają? Co robią dla społeczeństwa?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
najemnik
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: najemnik » 14 listopada 2004, 22:37

I o czym niby świadczy ta fotografia? O faszyźmie? Dobry żart.
Większym złem dla Polski są ugrupowania socjalistyczne, socjaldemokratyczne i komunistyczne, których pełno ostatnio sie namnożyło, a nie narodowcy. I to właśnie tych wszystkich lewaków trzebaby było zdelegalizować. Drugą stroną medalu jest to, że gospodarczo narodowcy są czasami nawet bardziej na lewo niż socjaliści. Natomiast jeśli chodzi o kwestie ideologiczno-społeczne to należy pochwalić ich za umiłowanie narodu, tradycje niepodległościowe, szacunek do wiary ojców, potępianie aborcji, eutanazji, homosexualistów i innych zboczeńców, zwalczanie komunistów. Porównanie nacjonalistów do faszystów to przegięcie. Sam nie jestem narodowcem ale popieram ich walkę o całkowite odrzucenie lewicy jako ideologii, która bazuje na wspaniałych założeniach, kończących się nędzą i eksterminacją społeczeństwa.
Sto funtów na tydzień to za życie trochę za mało. W sam raz wystarczy na legionową trumnę i honorową salwę.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 14 listopada 2004, 22:44

najemnik

To CO w takim razie cie powstrzumuje zeby sie do nich przylaczyc...?
Wszak same pozytywy pochwalne wypisujesz.
A po avatarze i nazwie domniemam ze przyjma cie z otwartymi jednorekami (druga jak widac uniesiona w gore :lol: )

Awatar użytkownika
najemnik
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: najemnik » 15 listopada 2004, 08:43

Co mnie powstrzymuje?
Niechęć narodowców do czystego kapitalizmu.
Sto funtów na tydzień to za życie trochę za mało. W sam raz wystarczy na legionową trumnę i honorową salwę.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 15 listopada 2004, 15:25

A możesz wyjśnić szerzej?

Konrad
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Konrad » 18 listopada 2004, 14:39

Zapisz ię do KoLibra!

Maxav
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Maxav » 18 listopada 2004, 19:10

Właśnie w Hiszpani lewica przejeła rządi i strasznie tam głodują.Fotografia świadczy o tym że MW ma kontakty z NOPem który jest wybinie faszystowski.

Kamill
Stażysta
Stażysta

Postautor: Kamill » 01 czerwca 2005, 20:05

1. Pierwsza fotka świadczy o wyraznej niechęci Wszechpolaków do innych ras.
2. Druga odpowiada na pytanie "Gdzie mozna znaleźć Wszechpolaka jak zgubi się w brukselskim metrze?"
3. Trzecia, że to banda łysych drechów.
4. Czwarta jak podała pewna gazeta świadczy o braku możliwości "wypisania się" bez szykan.
5. Piata, to typowy przykład, że jeżeli wszechpolak już ma żonę to jest to zwykle brzydka "kura domowa" bez poczucia humoru.

1 http://img48.echo.cx/img48/5594/p11601129oy.jpg
2 http://img256.echo.cx/img256/5886/p11600164ys.jpg
3 http://img135.echo.cx/img135/1348/p22600892oc.jpg
4 http://img135.echo.cx/img135/9030/p22500817gq.jpg
5 http://img116.echo.cx/img116/6681/p13100894ns.jpg

Jezeli ktos chce jeszcze wiecej haków na MW to prosze o kontakt, mam tego cale mnóstwo

Awatar użytkownika
Krak
Stażysta
Stażysta

Postautor: Krak » 06 czerwca 2005, 17:44

Wszech_Polak pisze:
Marek Nowak pisze:Młodzież Wszechpolska działała przed wojną i wtedy zwalczała żydów. Była więc organizacją rasistowską. Ciekawe czy to im nadal zostało? Jeśli tak to taką organizację trzeba zwalczać.

Przyjacielu, przeczytałeś choć jedną książkę w życiu!? :D

Polecam się najpierw zapoznać z sytuacją międzywojenną w Polsce i w Europie, miast rzucać takimi idiotycznymi sloganami.

A co się tyczy dzisiejszej MW, zapraszam na www.wszechpolacy.pl i przeczytać aktualny statut i deklarację ideową + forum. 8)

Widzisz, tak się składa, że znam waszą deklarację ideową i aktualny status w którym w pkt.2 jednoznacznie nawiązujecie do tradycji międzywojennej MW

2. Młodzież Wszechpolska nawiązuje do tradycji organizacji o tej samej nazwie działającej w latach 1922-1945.

Otóż w statucie z 1925 roku, w statucie który został skrzętnie usuniety z waszych stron internetowych pojawiaja się antysemickie hasła :

Wytyczną przeto polityki polskiej wobec Żydów winna być polityczna i gospodarcza izolacja oraz najdalej idące zmniejszenie ich liczby w Państwie.

Na stronach MW już się tej deklaracji nie znajdzie ale pełny tekst znajduje się na mojej stronie www.wszechpolacy.com

Kamill
Stażysta
Stażysta

Postautor: Kamill » 13 czerwca 2005, 13:42

Twoja strona Krak swiadczy o Tobie, a nie o MW. Powoływanie sie na deklaracje ideowa z 1925 roku to faktycznie argument. No coz sa organizacje i ludzie którzy siegaja dalej niz 15 lat wstecz.
Wiem jaki jest moj stosunek do innych wiec ciezko bedzie mi wmowic, ze ich nienawidze. Polowe zycia spedzam w Polsce mowiac po niemiecku i nie widze konfliktu by byc przy tym narodowcem.
ps
Jak "dopadne" jakiegos Zyda to wysle specjalnie Tobie fotke. Zamiescisz sobie na stronce.

Ach i jeszcze jedno:
tak się składa, że znam waszą deklarację ideową i aktualny status

Mówisz o pozycji społecznej czy akcie prawnym?
Z kontekstu wynika co innego niż z treści.

Awatar użytkownika
Krak
Stażysta
Stażysta

Postautor: Krak » 17 czerwca 2005, 20:46

Kamill pisze:Twoja strona Krak swiadczy o Tobie, a nie o MW. Powoływanie sie na deklaracje ideowa z 1925 roku to faktycznie argument. No coz sa organizacje i ludzie którzy siegaja dalej niz 15 lat wstecz.
Wiem jaki jest moj stosunek do innych wiec ciezko bedzie mi wmowic, ze ich nienawidze. Polowe zycia spedzam w Polsce mowiac po niemiecku i nie widze konfliktu by byc przy tym narodowcem.
ps
Jak "dopadne" jakiegos Zyda to wysle specjalnie Tobie fotke. Zamiescisz sobie na stronce.

Ach i jeszcze jedno:
tak się składa, że znam waszą deklarację ideową i aktualny status

Mówisz o pozycji społecznej czy akcie prawnym?
Z kontekstu wynika co innego niż z treści.

Jestem pod wrażeniem wypowiedzi kolegi - chyba tak się do siebie zwracacie? - kiedyś mówiło się towarzyszu, ale to tak na marginesie.
Status członków młodzieży wszechpolskiej? Hmmm dobre pytanie -- zagubiony młody człowiek, nieśmiały, zakompleksiony, bez wiary we własne siły - odnajduje swoje miejsce w faszystowskiej organizacji. "Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi". Jest silny jej siłą, a ona jego słabością.

Moja strona świadczy również o tym, że są ludzie którzy nie boją się wszech..mocnej bojówki Giertycha.

Wróć do „Przy partiach”