PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Komunistyczna Młodzież Polski

Wszystko o organizacjach wokół partii politycznych. Ich programy i znane twarze. Młodzieżówki i "dorosłe" organizacje pomocnicze. Jakie profity i jakie obowiązki mają? Co robią dla społeczeństwa?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 lipca 2009, 20:41

o znaleźli się ludzi z potrafiący ocenić każdego. Grabek nie zapomnieliście?

To teraz pytanie... Piłsudski nie miał honoru? Dlaczego niby Mitterrand nie ma honoru? Więcej niby dlaczego Kwaśniewski nie ma mieć honoru?
Bo jacyś kolesie na forum tak napisali?
:lol:
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
samael86
Poseł
Poseł
Kontaktowanie:

Postautor: samael86 » 26 lipca 2009, 21:11

Piłsudski ma Honor zniszczył i opluł czerwoną zarazę która tu próbowała wleść

a Kwaśniewski ten sługus PZPRu jaki ma honor? najgorszy prezydent nawet ten co sprzedał nas na okrągłym stole był lepszy
http://cesarstworivii.phorum.pl/index.php ------> Wirtualne Cesarstwo Rivii zaprasza

Przywróćmy Monarchię w Polsce!

"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność." -- Benjamin Franklin

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 lipca 2009, 22:46

Grabki i wiaderko? Czy może foremki?

Bo ja się zastanawiam kim Ty jesteś żeby osądzać ludzi. Jezusem?

ps. P. był socjalistą

No narka do przyszłego poniedziałku...
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 26 lipca 2009, 23:43

:evil: :evil: :evil: Niestety wszyscy źli tylko on jeden dobry i sprawiedliwy. :evil:
:?: :?: :?: Jak Kwaśniewski był najgorszym prezydentem to jaki cudem utrzymał się dwie kadencje :?: Druga bez digeywki :!: :!: :!: :mrgreen:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

Awatar użytkownika
samael86
Poseł
Poseł
Kontaktowanie:

Postautor: samael86 » 27 lipca 2009, 07:06

Piłsudski nie był socjalistą był w organizacji tylko aby mieć możliwość walki o Polskę nic więcej sam się od tego odcinał

Nazgul pisze:kim Ty jesteś żeby osądzać ludzi. Jezusem?

Proszę mnie nie obrażać porównując do ludzi chorych umysłowo

Kwaśniewski jest dobry jedynie w tym by gdzieś pojechać najebać się i narobić wstydu
http://cesarstworivii.phorum.pl/index.php ------> Wirtualne Cesarstwo Rivii zaprasza

"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność." -- Benjamin Franklin

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 27 lipca 2009, 07:56

samael86 pisze:Kwaśniewski jest dobry jedynie w tym by gdzieś pojechać najebać się i narobić wstydu
To wyjedź na wschód i załatw coś na trzeźwo :idea: :mrgreen:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.

S.J.Lec

Awatar użytkownika
samael86
Poseł
Poseł
Kontaktowanie:

Postautor: samael86 » 27 lipca 2009, 08:11

sindbad pisze:To wyjedź na wschód i załatw coś na trzeźwo :idea: :mrgreen:

to tylko określa całą czerwoną zarazę :twisted:

macias
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: macias » 27 lipca 2009, 08:16

sindbad pisze:To wyjedź na wschód i załatw coś na trzeźwo

Jakoś np. taki Obama wyjechał na wschód, załatwił wszystko i wrócił trzeźwy.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 lipca 2009, 11:10

Kolego nie porównuj Obamy do naszych polityków. Amerykanów traktuje się na wschodzie z pobłażaniem, a to naszym politykom zależy by coś załatwić. A jak wiadomo rozkosze stołu rozwiązują języki.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

macias
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: macias » 27 lipca 2009, 11:22

Cynik pisze:Amerykanów traktuje się na wschodzie z pobłażaniem, a to naszym politykom zależy by coś załatwić. A jak wiadomo rozkosze stołu rozwiązują języki.

Chętnie więc poczytam co takiego załatwił Kwaśniewski np. w Charkowie. Czekam z niecierpliwością.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 lipca 2009, 16:30

dobre relacje z Kuczma i Ukraina ;)
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

macias
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: macias » 27 lipca 2009, 16:51

dobre relacje z Kuczma i Ukraina

Pomijam już fakt, że te realcje takie dobre wcale nie są - co nam po dobrych kontaktach z Ukrainą? Jakieś wymierne korzyści?

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 27 lipca 2009, 17:24

samael86 pisze:Piłsudski ma Honor zniszczył i opluł czerwoną zarazę która tu próbowała wleść

Po czym zabił 379 swoich rodaków dokonując zamachu stanu i obalając legalny rząd. W czym, przypomnijmy, Komunistyczna Partia Polski go poparła - zanim tow. Dżugaszwili nie przywołał ich do porządku. Dopiero po tym KPP zmieniła swoje oficjalne stanowisko wobec zamachu majowego.
samael86 pisze:Kwaśniewski ten sługus PZPRu jaki ma honor? najgorszy prezydent

Kwaśniewski przynajmniej zna języki obce i nie potrzebuje tłumaczy podczas wizyt zagranicznych. I nie robił takich błazenad, jak ta z Orderem Sybiraków dla Karuzela, który Kaczor najpierw przyznał, a potem odebrał, tłumacząc, że "nie wiedział, co podpisuje" - czyli albo kłamał, albo faktycznie nie wiedział, a jeśli nie wiedział, to nie wolno mu dawać do podpisywania czegokolwiek.
sindbad pisze:Jak Kwaśniewski był najgorszym prezydentem to jaki cudem utrzymał się dwie kadencje

Nie cudem, tylko urokiem osobistym, sposobem bycia, eksponowaną wyważonością i brakiem "skrajności" i umiejętnością wciskania ludziom kitu.
sindbad pisze:bez digeywki

:?: Bez czego? Co to jest "digeywka"? Nie znam takiego słowa.
samael86 pisze:Piłsudski nie był socjalistą był w organizacji tylko aby mieć możliwość walki o Polskę nic więcej sam się od tego odcinał

Dopiero w drugim dziesięcioleciu XX w. zaczął się odcinać. Wcześniej uważał się za socjalistę.
samael86 pisze:Proszę mnie nie obrażać porównując do ludzi chorych umysłowo

A jesteś psychiatrą, żeby móc stwierdzić, że ktoś żyjący 2 tysiące lat temu był chory psychicznie?
Na jaką to konkretnie cierpiał więc Jeszua vel Joszua vel Jesus vel Jezus? Chętnie się dowiem, poznam opinię eksperta. ;)
sindbad pisze:To wyjedź na wschód i załatw coś na trzeźwo

Ja załatwiłem na Ukrainie sporo rzeczy na trzeźwo. Byłem dwa razy i podczas obu pobytów nie wypiłem nawet kropli alkoholu. Mimo każdorazowego towarzystwa studentów-chlejusów namawiających mnie nieustannie, żebym się z nimi napił. Pozwiedzałem sobie Lwów, zamki na Podolu, pałace na Krymie, popływałem w Morzu Czarnym - i nie potrzebowałem do tego chlania. Do kupowania jedzenia i pamiątek też nie.
samael86 pisze:to tylko określa całą czerwoną zarazę

To komuniści niemieccy, francuscy, hiszpańscy i inni też chlali? Nie wiedziałem.
Cynik pisze:rozkosze stołu rozwiązują języki

Co to ma do pijaństwa? Etanol nie jest rozkoszą stołu - jest niesmaczny.
macias pisze:co nam po dobrych kontaktach z Ukrainą? Jakieś wymierne korzyści?

Dla mnie osobiście tak - bo nie chcę, żeby wielbiciele morderców spod znaku tryzuba, UPA, OUN-u itp. bili mnie czy znieważali za to, że jestem 'Lachem'. I dobrze, że nic takiego mnie tam nie spotkało - choć Bandera i inni zbrodniarze mają już trochę pomników na Ukrainie.

macias
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: macias » 27 lipca 2009, 21:51

Ambioryks pisze:Dla mnie osobiście tak - bo nie chcę, żeby wielbiciele morderców spod znaku tryzuba, UPA, OUN-u itp. bili mnie czy znieważali za to, że jestem 'Lachem'.

To przypominam tylko, że jeszcze nie tak dawno (koniec 2007 roku) na Ukrainie był plan przyznania członkom UPA praw kombatanckich. Nie wiem, co z tego wyszło, w każdym razie to chyba nie świadczy zbyt dobrze o naszych stosunkach.

Awatar użytkownika
samael86
Poseł
Poseł
Kontaktowanie:

Postautor: samael86 » 27 lipca 2009, 21:52

Ambioryks pisze:A jesteś psychiatrą, żeby móc stwierdzić, że ktoś żyjący 2 tysiące lat temu był chory psychicznie?
Na jaką to konkretnie cierpiał więc Jeszua vel Joszua vel Jesus vel Jezus? Chętnie się dowiem, poznam opinię eksperta. ;)

Każdy kto gada z chmurkami i daje się dobrowolnie katować jest świrem, każdy kto miłuje swego wroga i idzie pod jego miecz bez oporu jest idiotą a najgorsze jest to że jego głupota byłą bardzo zaraźliwa

Wróć do „Przy partiach”