PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

O wyższości nazizmu nad nacjonalizmem.

Wszystko o organizacjach wokół partii politycznych. Ich programy i znane twarze. Młodzieżówki i "dorosłe" organizacje pomocnicze. Jakie profity i jakie obowiązki mają? Co robią dla społeczeństwa?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Kizior
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 12
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 13:17
Lokalizacja: PD

O wyższości nazizmu nad nacjonalizmem.

Postautor: Kizior » 24 sierpnia 2009, 14:29

Wiele jest zamętu i nieporozumień wskutek mglistego rozumienia pojęć przez społeczeństwo, toteż parę spraw należy sobie wyjaśnić. Nazizm i nacjonalizm to dwie różne rzeczy. Nazizm jest ruchem bardziej lewicowym (nie bójcie się tego słowa), bo oznacza pan-Aryjski internacjonalizm, czego kwintesencją instytucje Lebensbornów. Nacjonalizm podnosi kwestię walki z innymi narodami o sporne terytoria, np. Polski z Niemcami o obszary prasłowiańskie, albo żeby usunąć Ukraińców z Kresów Wschodnich po ich odzyskaniu przez Polskę. Nazizm z pozoru może wyglądać podobnie, ale w zamyśle jest znacznie bardziej wspaniałomyślny, bowiem jego celem jest oczyszczenie i zjednoczenie Aryjskiej Krwi, tyle że innymi drogami dążył do tego Hitler, a innymi bracia Strasserowie. W odróżnieniu od brunatnolewicowców, politycznie poprawni czerwono- i różowolewicowcy uznają to za niedorzeczne, gdyż ich zdaniem nie da się cofnąć sekwencji naszych genów do stanu pierwotnego i odtworzyć społeczności czystych Aryjczyków, ale pomyślmy: czy, jeśli w walce ktoś zostanie ranny albo ma chore nerki czy złamaną nogę, to już od razu trzeba go dobić, spisać na straty?! Podobnie jak z organizmem człowieka jest z rasą i z narodem, a skoro przechodzimy etniczny kryzys, to lepiej by nam było zacząć czyścić sobie krew miast pogrążać się coraz bardziej i pogarszać i tak już niewesołą sytuację, importując tu kolorowych z całego świata. A co do błędów nacjonalizmu, weźmy taki np. nacjonalizm sowiecki: forsował on hegemonię "narodu radzieckiego", a tu ani nigdy nie było pod Słońcem takiego narodu, ani w zbiorowisku tym nie było braterstwa krwi. Nacjonalizm dopuszcza nienawiść ludzi bratniej krwi o kawałek ziemi i ich wzajemne zabijanie się w imię dobra jednego państwa, czego ekspozycją minione wieki; nazizm jest w tym względzie bardziej praktyczny, gdyż zabijanie w walkach o ziemię prowadzić ma do Aryjskiego rasowego zjednoczenia. Wspólna krew powinna należeć do wspólnej ojczyzny; narodowe podziały są w tym względzie dla nas zabójcze. Dlatego popieram nazizm, a na nacjonalizm broniący interesów tylko swego kraju spoglądam wprawdzie z sympatią, lecz z pewnym dystansem. Nacjonalizm chcąc przetrwać musi być nowoczesny i mieć pewne cechy nazizmu (hybrydyzacja), gdyż inaczej Narody Europy znów poczęłyby się tłuc w imię błahych spraw, jak to było dawniej, a takiego nacjonalizmu chyba unisono nie chcemy, prawda? Nazizm w wydaniu hitlerowskim miał pewne cechy nacjonalizmu, gdyż owo czyszczenie i cementowanie Białej Europy wiązało się ze zniszczeniem paru krajów w imię hegemonii Niemiec, ale nazizm współczesny jest bardziej uniwersalny, braterski i tego się trzymajmy.

Tu jeszcze obowiązkowo parę słów do stróżów prawa: paragrafy kodeksu karnego w każdym przypadku podyktowane są względami bezpieczeństwa, a słynny art. 256 i 257 kk. zostały narzucone nam przez naszych wrogów żydów, aby paraliżować Białą Europę w akcji niezbędnej samoobrony, by ci bezkarnie mogli niszczyć i okradać nasze Białe Narody. Jest to więc gwarancja zabezpieczenia ich hegemonii, a KOMU służyć ma POLSKIE prawo - Polakom czy żydom?! Żydzi mają swój Izrael, gdzie okazują barbarzyństwo i zwyrodnienie w całej pełni (ale wolno im, bo to ich), a sąsiednie kraje arabskie z takim uzbrojeniem można łatwo podbić, żeby dokonać ekspansji w regionie, czegóż więc jeszcze chcą od naszych ziem?! Tak więc, niech Pan Komisarz, będąc Polakiem, nim uruchomi literę prawa zastanowi się trzykrotnie, PRZEZ KOGO czuje się zagrożony?
Śmiecie mówić, żeśmy śmiecie? My nie śmiemy, a wy-śmiecie!

Lolek00
Moderator
Moderator
Posty: 9325
Rejestracja: 26 lipca 2009, 16:14
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: Lolek00 » 24 sierpnia 2009, 15:10

no tak bardzo ładnie, tylko że przeciętny polak ma gdzieś czy jest aryjczykiem czy nie, i w ilu % jest aryjczykiem. Ocena wyglądu ogranicza się do preferencji seksualnych danego człowieka - jeżeli prawie wszystkim to wisi, to poco o to walczyć?

Kizior
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 12
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 13:17
Lokalizacja: PD

UZUPEŁNIENIE

Postautor: Kizior » 24 sierpnia 2009, 15:27

U nas generalnie BRAK jest świadomości rasowej i koniecznie trzeba nad tym popracować, bo bez Aryjskiej Krwi nie ma cywilizacji i na ten temat napisano już wiele, więc powiem tylko parę słów w największym skrócie. Taki np. Egipt pod rządami Antlantydów i Wanirów (rudych kuzynów Nordyków z Hiperborei), od których się wywodzą pierwsze dynastie, był wspaniałym krajem o czym świadczy architektura, a dziś arabska swołocz rozbiera niektóre zabytki by uzyskać surowiec pod budowę meczetów. Iran, Indie, Chorezm, Mongolia (Tocharia) - wszystko to ziemie zdobyte i skolonizowane przez ród Aryjski, których do dziś wyparli lub zalali obcy allochtoni. Tocharom zawdzięczamy kulturę starożytnych Chin, Ajnom kulturę Japonii. Turcy są uzurpatorami imperium Hetytów, Berberowie żyją osaczeni przez najeźdźców arabskich, którzy też z greckich kolonistów zrobili skundlonych Palestyńczyków. Obecni Latynosi to mieszańcy iberyjsko-indiańscy, natomiast Amerykanie i Burowie są bezkarnie mordowani przez rozwydrzoną czarną hołotę. Australia jest poważnie zagrożona przez zakusy żółtków. Nieliczni czyści Aryjczycy w Azji zostali skundleni do grupy nędzników. A największe spustoszenie w historii uczynił islam. DZIŚ TE SAME CZYNNIKI STANOWIĄ ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE DLA BIAŁEJ EUROPY - OSTATNIEJ OSTOI I KOLEBKI BIAŁEGO CZŁOWIEKA!!!
Śmiecie mówić, żeśmy śmiecie? My nie śmiemy, a wy-śmiecie!

Lolek00
Moderator
Moderator
Posty: 9325
Rejestracja: 26 lipca 2009, 16:14
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: Lolek00 » 24 sierpnia 2009, 16:12

Atlantydzi? Nie wchodzisz czasem w mitologię?

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier
Posty: 7216
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 18:09
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: zuikaku » 24 sierpnia 2009, 17:12

Kizior pisze:Dlatego popieram nazizm

O, widać, że do polskiej szlachty się nie zaliczasz. Pewnie jesteś Niemcem. Może nie w sensie językowym, ale mentalnym : jak widać sądzisz, że Polska powinna iść chorą ścieżką wynalezioną przez tych zwichrowanych hitlerków, byle nie szła swoją własną. Wielu Polaków, w tym ty, ma tak wyprane głowy przez naszych dawnych zaborców, że dla nich Polska jest dobra wtedy, gdy przypomina jakiś inny kraj, a najlepiej niech cieszy się ze swoich klęsk. W twoim wypadku proces germanizacji mentalnej zaszedł tak daleko, że chcesz wzorować się na wrogach naszego kraju.

No cóż, takie sprawy, w przypadku przejęcia władzy przez neosarmatów, będą podpadały pod paragraf o sabotażu kulturowym. Zastanawiam się tylko czy powinno to być karane chłostą czy obozem pracy.

Lolek00
Moderator
Moderator
Posty: 9325
Rejestracja: 26 lipca 2009, 16:14
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: Lolek00 » 24 sierpnia 2009, 17:17

zuikaku pisze:O, widać, że do polskiej szlachty się nie zaliczasz.

a ty tak? :wink:

odnośnie całego posta uważam że Polska ma ważniejsze problemy niż oczyszczać rasę (nie wiadomo poco), Kizior myślisz że jak przebadamy genetycznie 38mln polaków, wyjmiemy aryjczyków, a reszte wyexterminujemy (bo deportować ich gdzie raczej niema) i zakopiemy w nieznanych mogiłach to będzie lepiej?

Myślisz że nagle profesorów przybędzie, jak wszyscy będą blond and blue :razz: ? A Polska będzie odnosić niebywałe sukcesy naukowe/polityczne?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26669
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Postautor: Nazgul » 24 sierpnia 2009, 17:19

O idi88ota zmienił nicka!

Nazizm i nacjonalizm to dwie różne rzeczy. Nazizm jest ruchem bardziej lewicowym (nie bójcie się tego słowa), bo oznacza pan-Aryjski internacjonalizm,
:lol: :lol: Ojeje. Wszechniemiecki albo wszechgermański taki sam jak odmiana nacjonalizmu typu NOP Wielkiej Polski czy Panslawizm pod przewodem Cara czy Polski. To standardowa koncepcja nacjonalistyczna lat 20. Nie ma i nie było żadnego internacjonalizmu w NSDAP. Takich nieuctw od dawna nie przeczytałem. Bowiem internacjonalizm komunistyczny zakłada brak pojęcia narodu (wg Marksa czegoś takiego nie powinno być) a nie przewodnictwo jednego narodu nad drugim.
Nazizm z pozoru może wyglądać podobnie, ale w zamyśle jest znacznie bardziej wspaniałomyślny, bowiem jego celem jest oczyszczenie i zjednoczenie Aryjskiej Krwi, tyle że innymi drogami dążył do tego Hitler, a innymi bracia Strasserowie.
W sensie fizycznej eliminacji lub wygnania. Brawa. Czyli tego samego czego chciała falanga na ziemiach wschodnich.

:lol: A co do błędów nacjonalizmu, weźmy taki np. nacjonalizm sowiecki: forsował on hegemonię "narodu radzieckiego"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ło Jezus obaliłem się. Wróć człowieczku do szkoły i naucz się kim byli przywódcy ZSRR i wg. jakiej ideologi działali... hahahaahh nacjonalizm sowiecki , naród radziecki oohoho trzeba najpierw wiedzieć co znaczą "sowieci". Jednym słowem polecam powrót do gimnazjum i douczenie się z historii ZSRR i komunizmu.


a słynny art. 256 i 257 kk. zostały narzucone nam przez naszych wrogów żydów
itp itd. I za to nieuku dostaniesz zaraz kolejnego Bana. Bo nie lubimy tu nazistowskich zdrajców, faszystów i innych debili.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
samael86
Poseł
Poseł
Posty: 1583
Rejestracja: 30 sierpnia 2008, 17:24
Lokalizacja: Żory
Kontaktowanie:

Postautor: samael86 » 24 sierpnia 2009, 22:03

tylko Niemiecki nazista przywoła swe korzenie od atlantów, prawdziwy etniczny Polak szuka przodków w Sarmatach a to chyba różne strony świata folksdojczu?
http://cesarstworivii.phorum.pl/index.php ------> Wirtualne Cesarstwo Rivii zaprasza

Przywróćmy Monarchię w Polsce!

"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność." -- Benjamin Franklin

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26669
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Postautor: Nazgul » 26 sierpnia 2009, 16:03

chyba w Słowianach. Co Sarmaci to wymysł naszych szlachetków...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator
Posty: 8047
Rejestracja: 02 listopada 2004, 08:43
Lokalizacja: Wratislavia, Silesia

Postautor: Cynik » 27 sierpnia 2009, 20:51

No to teraz łyżeczka prawdy. Jako "rasa" wymieramy. Zabija nas to, co nas leczy. Niedługo hasła "biała rasa" będą tylko w encyklopediach i na kartach książek historycznych. A dlaczego? Wraz z upowszechnieniem się stosowania antybiotyków, niezdrowego odżywiania, trybu życia - spada jakość genów. Osobniki nie mające szans przeżycia w "naturalnych" warunkach - tu dożywają okresu rozrodczego - po czym przenoszą osłabione geny dalej. Następuje naturalna destrukcja - jak to jest z Gepardami. Zastąpią nas mieszkańcy III-go świata - gdzie przeżywają najzdrowsze osobniki. Azja, Chiny, Bliski Wschód, Afryka, Ameryka Południowa. Rasa białego człowieka skazana jest na wymarcie. Więc sen o potędze białego człowieka, jakieś bzdety o rasach ... Owce paść!! Także są białe.


a co o Atlantów ... Aryjczycy zeszli podobno z himalajów. Pasterski lud, "brudasy". A faktycznie są germanami a nie żadnymi aryjczykami, wymieszani w czasie wędrówek ludów z innymi nacjami.... tylko mają za duże kompleksy.

Sarmaci nie byli słowianami. To spokrewniony ze scytami i persami lud koczownicy. Widać mamy w naturze podobne co Niemcy kompleksy? Powoływać się na korzenie u pasterzy kaukaskiego bydła?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Posty: 12231
Rejestracja: 14 września 2004, 13:11
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 28 sierpnia 2009, 08:48

Biała rasa wymiera panowie, ale mówię wam w jakich warunkach ! :)
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26669
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Postautor: Nazgul » 28 sierpnia 2009, 19:37

nie ma Aryjczyków. Są Indoeuropejczycy czyli Niemcy, Polacy, Hiszpanie, Chińscy Ujgurzy i Hindusi. Wiwat rasa biała :lol:

różnicą jest fenotyp (np kolor skóry) a nie geny.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Lolek00
Moderator
Moderator
Posty: 9325
Rejestracja: 26 lipca 2009, 16:14
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: Lolek00 » 28 sierpnia 2009, 20:09

Nazgul pisze:różnicą jest fenotyp (np kolor skóry) a nie geny.


fenotyp zależy również od genów. Ludzkość pod względem genetycznym jest bardziej zróżnicowana niż nam się wydaje (świadczą o tym głównie choroby genetyczne i odsetek chorujących w danych częściach świata).

Nie jest to jednak powód do dzielenia ludzi na lepszych i gorszych.

Dodam jeszcze że niektóre choroby genetyczne, które męczą dzisiaj ludzi - w przeszłości umożliwiły przetrwanie (czytałem tak o cukrzycy np.) - dlatego zmutowane geny się upowszechniły.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26669
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Postautor: Nazgul » 29 sierpnia 2009, 08:10

fenotyp zależy również od genów.
tak sobie. Raczej od stopniowania aktywności. Na poziomie genetycznym nie do odróżnienia. Włochaty pies od bezwłosego różni się aktywnością 3 genów.

Ludzkość pod względem genetycznym jest bardziej zróżnicowana niż nam się wydaje
Jesteśmy prawie nie odróżnialni pod względem genetycznym a choroby są populacyjne a nie "rasowe" . na dobrą sprawę nie ma czegoś takiego jak rasa ludzka.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator
Posty: 8047
Rejestracja: 02 listopada 2004, 08:43
Lokalizacja: Wratislavia, Silesia

Postautor: Cynik » 29 sierpnia 2009, 18:21

Nazgul pisze:Jesteśmy prawie nie odróżnialni pod względem genetycznym a choroby są populacyjne a nie "rasowe" . na dobrą sprawę nie ma czegoś takiego jak rasa ludzka.


hmmmm wiesz ... to jest troszkę inaczej. Wspomniałem o cukrzycy prawda? Indian przetrzebiła cukrzycza jak i zwykłe przeziębienia. Są choroby zależne od lokacji, ale są też niestety zależne od genów kształtujących cechy danej populacji.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde


Wróć do „Przy partiach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości