PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Delegalizacja Młodzieży Wszechpolskiej

Wszystko o organizacjach wokół partii politycznych. Ich programy i znane twarze. Młodzieżówki i "dorosłe" organizacje pomocnicze. Jakie profity i jakie obowiązki mają? Co robią dla społeczeństwa?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy opowiadasz się za delegalizacją Młodzieży Wszechpolskiej ?

Tak
31
41%
Nie mam zdania
4
5%
Nie
40
53%

Liczba głosów: 75

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 września 2013, 12:16

WWW mamy dzięki w sumie jednej osobie. Jasne że uniwersytety prywatne i państwowe miały potem tutaj i wszędzie wpływ ale nie wchodził bym w takie skróty myślowe że gdyby nie państwo to byśmy mieli płatne www, biorac pod uwagę że typowy serwer www to open sourcowy linux z open sourcowym apachem z open sourcowym php/mysql na którym jest zainstalowany open sourcowy wordpress/joomla/drupal i to chyba temu głównie zawdzięczamy dostępność www.

Mógłbyś oczywiście udowadniać że apache powstał na kodzie serwera pracownika NCSA i pewnie gdyby nie pomoc państwa to byśmy może nawet nie mieli apacha, ale tak się możemy licytować 4 tygodnie.

Bo Internet to kwestia bardzo złożona, natomiast można śmiało stwierdzić że zawdzięczamy go USA.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 16 lutego 2014, 16:28

Powracając do tematu, to nie wiem o co chodzi. Ponoć demokratyczny kraj i ot tak sobie delegalizować organizację co nic złego nie zrobiła? Może jeszcze podstawić pod ścianą i rozstrzelać??
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 16 lutego 2014, 18:12

Ogólnie rzecz biorąc, ja zawsze uważałem, że poglądy narodowców, prawicy.net i tym podobnym, nigdy nie były spójne, i wyglądają na takie, które mają na celu pomieszania w głowie prawdziwym konserwatystom, i stworzeniu złego wizerunku ludzi o prawicowych poglądach. Jestem za zdelegalizowaniem. W przeciwieństwie do ludzi pokroju Michnika, bo bez nich nie ma jak krzyczeć o podobno bardzo powszechnym faszyzmie. Mi się wydaje, że te organizacje są specjalnie tak kierowane, żeby tworzyć względnie dobrą opinię o postępowych lewakach i postkomunistycznej elicie, żeby ciągle były na granicy zdelegalizowania, żeby to niby ciągle był taki skandal, że ludzie o prawicowych poglądach w ogóle istnieją.
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 16 lutego 2014, 18:24

Ale jak zdelegalizują to maja chyba prawo zalegalizować nową młodzież wszechwszechpolską?

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 16 lutego 2014, 18:27

Pomijając nieprawdziwość (mieszanie w szykach prawicy), a wręcz błędność twierdzenia (nie każdy narodowiec musi uważać się za prawicowca), to i tak żaden powód do delegalizacji. I piszę to nie tylko jako swoisty sympatyk idei narodowych, ale także jako konstytucjonalista.
P.S. Kto ty? Sakiewicz? :lol:
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 17 kwietnia 2014, 18:46

http://www.youtube.com/watch?v=tD2DDuZUqYM#t=491

Winnicki słabo argumentuje bo nie daje rozwiązań konkretnych. Nie wiem czy przypadkiem , oni po prostu tych rozwiązań nie mają , tylko tak mówią żeby mówić. Kraśko ma denerwujący głos , nie wiem czemu , ale dla mnie w ogóle nie pasuje do debat.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 17 kwietnia 2014, 19:52

Z tym, że Winnickiego boli embargo do Rosji i tęcza na Placu Zbawiciela. Generalnie pierniczy jak potłuczony. Po 10 minutach zwyczajnie wymiękłem słuchając tych bredni.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 17 kwietnia 2014, 19:56

Z tym, że Winnickiego boli embargo do Rosji

I kilkadziesiąt tysięcy rolników także.

i tęcza na Placu Zbawiciela.

A z tą tęczą to już lewaki by się nie wydurniali. Skoro społeczeństwo spala ją 5 razy, oznacza to jej nie akcpetuje. Proste.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 18 kwietnia 2014, 01:23

https://www.youtube.com/watch?v=yJJox38 ... e=youtu.be

Co jak co , ale mówić to on potrafi. Zresztą słusznie mówi , ale ten cały Ruch Narodowy...Twórcy normalni , ale członkowie to nieobliczalni.

https://www.youtube.com/watch?v=bdk_oJmiED0

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 18 kwietnia 2014, 11:35

ale ten cały Ruch Narodowy...Twórcy normalni , ale członkowie to nieobliczalni.

Bo właśnie po to powstał RN, żeby przyciągnąć tą skrajną część elektoratu, żeby nie powstała Złota Jutrzenka itp
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

girge
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: girge » 18 kwietnia 2014, 12:38

Ładnie tam ten dziennikarzyna podsumował demokracje w Polsce :)
" Demokracja polega na tym , że idzie pan do wyborów , wybiera pan albo PO , PiS , PSL
lub SLD " hahahhaha.

Awatar użytkownika
fan_kata
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: fan_kata » 19 kwietnia 2014, 15:32

PTRqwerty pisze: Do Unii weszliśmy i jak KAŻDY widzi krachu gospodarczego nie ma

czyli dla ciebie byłby krach jakby ludzie sie nawzajem z głodu zjadali... w jakim ty kraju żyjesz bo chyba nie w Polsce

Wróć do „Przy partiach”