PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Delegalizacja Młodzieży Wszechpolskiej

Wszystko o organizacjach wokół partii politycznych. Ich programy i znane twarze. Młodzieżówki i "dorosłe" organizacje pomocnicze. Jakie profity i jakie obowiązki mają? Co robią dla społeczeństwa?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy opowiadasz się za delegalizacją Młodzieży Wszechpolskiej ?

Tak
31
41%
Nie mam zdania
4
5%
Nie
40
53%

Liczba głosów: 75

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Delegalizacja Młodzieży Wszechpolskiej

Postautor: Cynik » 07 lutego 2005, 12:18

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=6638761
Na TVN24 trwa właśnie ankieta z taką propozycją. Przyznam, że instytucja swoją działalnością wzbudza obawy, szczególnie że jej mechanizm narzucania jedynego słusznego głosu przypomina te sprzed pół wieku, jakie zamieniły europę w piekło.
[/url]
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2005, 16:41 przez Cynik, łącznie zmieniany 1 raz.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 07 lutego 2005, 12:24

I co dalej z ta ankieta i pomysłem?
Poklepią się po plecach,pogratulują sobie i się rozejda?

Marek Nowak
Starosta
Starosta

Postautor: Marek Nowak » 07 lutego 2005, 12:25

Już na tym forum poruszałem temat delegalizacji MW i jestem za. Nietstety nasz wymiar sprawiedliwości nie chce delegalizacji tego groźnego dla demokracji tworu.
Pogromca wszechpolaków - obrońca demokracji

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 07 lutego 2005, 12:35

Niestety nie mamy wpływu na to, MWP rośnie w siłę i przekrzyczy tych przeciw. Ale nic nie szkodzi wysłać SMS na 7107 z tekstem "TAK" .. może do kogoś te wyniki dotrą jednak - o 17 wynikii na antenie TVN24.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 07 lutego 2005, 12:37

ile tam złoty plus vat ktoś zarobi na bezsensownej akcji?
Może nawet ktoś z MW ? :lol:

Kosai
Wójt
Wójt

Postautor: Kosai » 07 lutego 2005, 14:27

I co to da ? Tylko MW przysporzu splendoru , organizacji prześladowanej przez żydokomunocyklistomasonów .

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 07 lutego 2005, 15:18

Wniosek o delegalizację Młodzieży Wszechpolskiej złoży do krakowskiej prokuratury Jan Hoffman, członek małopolskiej Unii Wolności, student II roku prawa.

Jego zdaniem działalność Młodzieży Wszechpolskiej jest sprzeczna z Konstytucją RP, która zakazuje istnienia organizacjom o charakterze faszystowskim. - A Młodzież Wszechpolska to organizacja faszystowska, która wzywa do nienawiści. Nie ma co prawda takich zapisów w swym statucie, ale takie przypadki można wskazać w jej działalności - mówi Jan Hoffman.

Źródło: http://www.gej.net/news_pokaz.phtml?nID=2302

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 07 lutego 2005, 15:48

Na Onecie równolegle jest to samo pytanie w ankiecie. Kupą mości panowie a może obronimy świat przed kolejną organizacją faszystowską ... Jako cyklista jestem za delegalizacją MW.

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 07 lutego 2005, 15:53

Na chwilę obecną 64% głosujących opowiada się za delegalizacją Młodzieży Wszechpolskiej. :twisted:

Marek Nowak
Starosta
Starosta

Postautor: Marek Nowak » 07 lutego 2005, 16:12

PRECZ Z FASZYZMEM
MW najwyraźniej nic się nie naczyła z historii.
Pogromca wszechpolaków - obrońca demokracji

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 07 lutego 2005, 17:02

według TVN24 - 65% za. 35% przeciw. Podobne wyniki są w sondzie ONET.pl

Awatar użytkownika
PTRqwerty
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: PTRqwerty » 07 lutego 2005, 18:40

Przeczytałem dziś na wp.pl o tym, że jakiś młody działać UW wyszedł z propozycją by zdelegalizować MW i szczerze mówiąc osłupiałem.
Nie tylko osłupiałem. Ręce i gacie mi opadły.
UW to partia centrowa. Jej działacza POWINNI odznaczać się umiarem. I co to da, że się zdelegalizuje ową grupę? To spowoduje, że owe specyficzne nastroje w pewnych grupach społecznych zanikną, czy się wzmocnią? Odbiorą to jako atak. Scalą się. Mając nowego wroga, będą mieli tożsamość. Znowu będą posiadali cel i znowu będą mogli działać w swoim stylu. Wszak tak kochają swój styl. W końcu są młodzi, a więc żywiołowi.
Zdaje się, że tej żywiołowości ma nadto ów działacz UW. Niczego nie zmieni, ale sytuację zaostrzy. Nie lepiej pozwolić by nastroje przycichły? Zdelegalizucie MW, a te grupy społeczne zjednoczą się jeszcze bardziej.
Ów działacz nie zachował umiaru. On, jak większość młodych ludzi, chce, aby prawda wygrała TU i TERAZ. On nie rozumie, że można poczekać. Np. 20 lat.
W każdym razie, jeśli uda się Wam zdelegalizować MW, to oni utworzą coś nowego, a sympatycy, którzy dziś się wahają czy się do nich dołączyć, czy też nie, dołączą się do nich.

A już było tam dobrze... Do Unii weszliśmy i jak KAŻDY widzi krachu gospodarczego nie ma. LPR nie odnosi już spektakularnych sukcesów. Nie można spokojnie poczekać?

Awatar użytkownika
wardrober
Stażysta
Stażysta

Postautor: wardrober » 08 lutego 2005, 02:13

Marek Nowak pisze:PRECZ Z FASZYZMEM
MW najwyraźniej nic się nie naczyła z historii.

Dokladnie. Choc moze delegalizacja Mlodziezy Weszpolskiej niewiele w tym temacie pomoze, bo poglady beda mieli dalej takie same, to przynajmniej nie beda mogli "legalnie" wcielac ich w zycie.
Ciekaw jestem, co o tej sprawie mowia na forum MW. Nie moge sie niestety dowiedziec, bo mam zablokowane ip tam.Wczoraj jeszcze wszystko bylo w porzadku, dzis sie nie wpisywalem i cjcialem teraz sprawdzic, co sie tam dzieje, a tu zonk. :roll: Ale to niewazne.
Jakby ktos mial informacje z forum mw, to bardzo prosze sie podzielic z nami. :P

Pozdrawiam.

Wszech_Polak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: Wszech_Polak » 08 lutego 2005, 05:22

Marek Nowak pisze:Nietstety nasz wymiar sprawiedliwości nie chce delegalizacji tego groźnego dla demokracji tworu.

Jakbyś nie wiedział "obrońco demokracji", ów demokracja ma to do siebie, że się ścierają ze sobą różne poglądy i idee. A zapewniam Cię, że MW nie jest zagrożeniem dla demokracji, większym jak Samoobrona. :wink:

PS. Wardrober, jak to, co piszą? Są zachwyceni! :twisted:

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 08 lutego 2005, 08:07

A nasza polska demokracja ma to do siebie że nasza konstytucja zabrania propagowania ideologii faszystowskiej i komunistycznej. Jestem za delegalizacją. Powinno się jeszcze zlikwidować NOP.
Yo, she-bitch! Let's go!

Wróć do „Przy partiach”