PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Delegalizacja Młodzieży Wszechpolskiej

Wszystko o organizacjach wokół partii politycznych. Ich programy i znane twarze. Młodzieżówki i "dorosłe" organizacje pomocnicze. Jakie profity i jakie obowiązki mają? Co robią dla społeczeństwa?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy opowiadasz się za delegalizacją Młodzieży Wszechpolskiej ?

Tak
31
41%
Nie mam zdania
4
5%
Nie
40
53%

Liczba głosów: 75

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 23 września 2013, 14:23

Worek pisze:Adi napisał/a:
Zabawne jest także to lamentowanie nad np antysemityzmem czy antyhomo u MW a jednocześnie niedostrzeganie tego samego w islamie.

"Dlaczego jestem dla Ciebie debilem, skoro nie dostrzegasz na świcie większych debili" - prymitywna erystyka.
Proszę panowie byście zeszli z tematu i się nie obrażali.Zycie jest kruche jak ruski suchar i nikt nie wie kiedy...sie napije.Pozdro

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 września 2013, 14:27

GrandProtestant pisze:Proszę panowie byście zeszli z tematu i się nie obrażali.

Nie obrażam. To porównanie do tego co Adi był łaskaw wymóżdżyć. Bardziej sugestywne i pokazujące absolutny brak logiki.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 23 września 2013, 14:36

Worek pisze:
Adi pisze:Zabawne jest także to lamentowanie nad np antysemityzmem czy antyhomo u MW a jednocześnie niedostrzeganie tego samego w islamie.

"Dlaczego jestem dla Ciebie debilem, skoro nie dostrzegasz na świcie większych debili" - prymitywna erystyka.
Nawet jeśli w MW znajdziesz debili (niewątpliwie są tam tacy, zwłaszcza ci mniej obeznani z historią, a więcej z plebanią), to cała organizacja jest z założenia patriotyczna. Islamu, radykalnego czy nie, za cholerę nie można tak nazwać. W oczach Polaka to ruch nam obcy i wrogi.
Long live Europe!

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 23 września 2013, 14:37

Worek pisze:Nie obrażam. To porównanie do tego co Adi był łaskaw wymóżdżyć. Bardziej sugestywne i pokazujące absolutny brak logiki.
Adi nie jest taki głupi jak się reklamuje.On tylko tak picuje,ze jest zielony jak dolar.W wielu sprawach zaskakuje doswiadczeniem vide"Wolność słowa".

LukeLuxis
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: LukeLuxis » 23 września 2013, 15:11

Nikt nie mówił, że jest głupi czy niedoświadczony w różnych tematach. Chodzi tylko, aby nie patrzył na pewne sprawy przez pryzmat tylko i wyłącznie dzisiejszych czasów, wydarzeń oraz jednego z dwóch znanych w Polsce tłumaczeń świętej księgi Islamu. Wydaje mi się teraz, że MW nie trzeba by było delegalizować, jeśli sami usunęliby radykałów ze swoich szeregów.

Chciałem też przeprosić uczestników, w których wywołałem "zgorszenie" swoimi wypowiedziami.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 23 września 2013, 15:27

LukeLuxis pisze:Chciałem też przeprosić uczestników, w których wywołałem "zgorszenie" swoimi wypowiedziami
Jeśli przeprosiny są szczere i obiecujesz poprawę oraz deklarujesz,że nigdy, przenigdy, nie będziesz pić ciepłego ,odgazowanego piwa, to ja przeprosiny przyjmuję.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 września 2013, 15:28

Worek pisze:Nie obrażam. To porównanie do tego co Adi był łaskaw wymóżdżyć. Bardziej sugestywne i pokazujące absolutny brak logiki.

No wykazałem absolutny brak logiki ludzi z jednej strony dopatrujących się rzekomego nazizmu u MW a z drugiej broniących wyznawców "antysemickiej" , "homofobicznej" religii.

Albo jesteś za delegalizacją MW, islamu i SLD albo przeciw. W przeciwnym razie to schizofrenia/jakiś totalna hipokryzja.

[ Dodano: Pon 23 Wrz, 2013 ]
LukeLuxis pisze:Nikt nie mówił, że jest głupi czy niedoświadczony w różnych tematach. Chodzi tylko, aby nie patrzył na pewne sprawy przez pryzmat tylko i wyłącznie dzisiejszych czasów, wydarzeń oraz jednego z dwóch znanych w Polsce tłumaczeń świętej księgi Islamu. Wydaje mi się teraz, że MW nie trzeba by było delegalizować, jeśli sami usunęliby radykałów ze swoich szeregów.

No więc tym tropem na neonazistów tez nie można patrzeć przez pryzmat 3 rzeszy bo istnieją obecnie najróżniejsze grupy i odłamy.

No i dalej nie rozumiem dlaczego MW miała by usuwać kogoś za jego prywatne poglądy(jak no niechęć do niemców, ruskich czy żydów), tym bardziej że patriotyzm oznacza wrogość wobec wrogów ojczyzny(a kim są owi wrogowie to już każdy patriota ma prawo sam oceniać)

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 23 września 2013, 15:37

Adi pisze:Albo jesteś za delegalizacją MW, islamu i SLD albo przeciw. W przeciwnym razie to schizofrenia/jakiś totalna hipokryzja.
Daj spokój Workowi!Coś się go tak uczepił?!Przez ciebie kawy nie może dopić.Ja jestem za delegalizacja wszystkich partii politycznych i wprowadzeniu okręgów jednomandatowych.Mamy w Toruniu taliba w sutannie który zajęty jest robieniem szmalu i nie ma czasu ogłosić krucjaty przeciwko innowiercom,a armie ma potężne zbrojne w moher i sztuczne szczeki.Koniec świata bliski- powiadam wam-bliski!Zapłaćcie rachunki za prąd i gaz bo inaczej piekło was pochłonie! :wink: :grin: :lol:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 września 2013, 15:38

Czy mógłbyś nie spamować kretyństwami nie na temat?
Tego się czytać nie daje.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 23 września 2013, 15:42

Adi pisze:Czy mógłbyś nie spamować kretyństwami nie na temat?
Tego się czytać nie daje.
Adi, inaczej nie mogę odpisywać na bzdury jakimi nas raczysz.Próbuję zejść do twojego poziomu.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 września 2013, 16:04

GrandProtestant pisze:Adi, inaczej nie mogę odpisywać na bzdury jakimi nas raczysz.Próbuję zejść do twojego poziomu.

W tym sęk że w każdym temacie w jakim się udzielasz wypisujesz stek bzdur i idiotyzmów zupełnie nie na temat.

Jeśli uważasz coś co napisałem za bzdurę, uzasadnij to logicznie.

Jeśli nie potrafisz, twoja opinia ma tyle samo sensu co pozostałe bzdury które wypisujesz a miejsce spamu jest w koszu.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 23 września 2013, 16:23

Adi pisze:No i dalej nie rozumiem dlaczego MW miała by usuwać kogoś za jego prywatne poglądy
Jeśli są to poglądy nazistowskie to przestają być one prywatne ponieważ powinien nimi zainteresować się prokurator.Ekstrema powinna być usuwana bo jest pokarmem idiotów.Myślę,że nie zrozumiałeś, nie dlatego,ze masz złą wolę,po prostu ktos tobie wbił do głowy bzdury które uważasz za prawde objawioną.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 września 2013, 16:30

GrandProtestant pisze:Jeśli są to poglądy nazistowskie to przestają być one prywatne ponieważ powinien nimi zainteresować się prokurator.

Równie dobrze w ZSRR jeśli ktoś miał poglądy wolnościowe to przestawały być prywatne i zajmował się nim prokurator.

To raz, dwa, że trzeba być zupełnym kretynem aby uważać na podstawie swoich fantazji(i bluz lonsdale) że jakiś narodowy socjalista zapisuje się akurat do MW a nie do organizacji narodowo-socjalistycznych.

GrandProtestant pisze: tobie wbił do głowy bzdury które uważasz za prawde objawioną.

Więc wypisz zatem konkretnie jakie to bzdury ktoś mi wbił do głowy z uzasadnieniem dlaczego to bzdury albo przestań spamować kretyństwa.

gold444
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: gold444 » 23 września 2013, 17:19

Prywatne poglądy to prywatne poglądy - za to nie wolno karać. Ale nawoływanie do nienawiści na jakimkolwiek tle to już inna sprawa
Byłoby wprost wspaniale, gdyby nieco więcej Polaków zaglądało regularnie na blogi erotyczne - chodzi o taki zwykły sex shop www.erekta24.pl, na którym można chociażby zapoznać się z najbardziej podniecającymi pozycjami seksualnymi.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 września 2013, 17:31

Sugerujesz że chcesz karać ludzi za nawoływanie do nienawiści wobec komunistów?

Wróć do „Przy partiach”