PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Anarchopedia

Wiele robią w polityce regionalnej. Są też odmiany ogólnopolskie. Masz stowarzyszenie – powiedź o nim innym właśnie tutaj

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 11 grudnia 2008, 12:54

Nazgul pisze:Fakt. Przecież państwo wybierze Ci żonę, miejsce życia i zawód oraz pozycje społeczną

To w Islandii X-XIII w. klan właśnie to wybierał?
A nawet jeśli, to - klan to rodzina. A rodzina to instytucja znacznie mniej sformalizowana niż państwo. W rodzinie stosunki między poszczególnymi jej członkami ustala się na bieżąco, a nie tak jak w państwie.
Nazgul pisze:udało się Niemcom wszystko kraść i budować 300-400 km autostrady rocznie

Widać u Niemców ta praktyka wygląda lepiej niż u nas.
BTW, ja jestem za tym, żeby autostrady budowały prywatne firmy, a nie państwo.

Awatar użytkownika
ANARCHOREALISTA
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: ANARCHOREALISTA » 13 grudnia 2008, 01:24

Ambioryks pisze:
Nazgul pisze:Fakt. Przecież państwo wybierze Ci żonę, miejsce życia i zawód oraz pozycje społeczną

To w Islandii X-XIII w. klan właśnie to wybierał?
A nawet jeśli, to - klan to rodzina. A rodzina to instytucja znacznie mniej sformalizowana niż państwo. W rodzinie stosunki między poszczególnymi jej członkami ustala się na bieżąco, a nie tak jak w państwie.
Nazgul pisze:udało się Niemcom wszystko kraść i budować 300-400 km autostrady rocznie

Widać u Niemców ta praktyka wygląda lepiej niż u nas.
BTW, ja jestem za tym, żeby autostrady budowały prywatne firmy, a nie państwo.

a ja jestem za tym aby autostrady budowali wolni ludzie ...
ANARCHOREALIZM jedyną drogą dla mas.

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 13 grudnia 2008, 14:29

Wolni ludzie, czyli prywatne firmy.

Awatar użytkownika
Cyberius
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Re: Anarchopedia

Postautor: Cyberius » 05 stycznia 2009, 18:35

LovelyAngel pisze:Zrodlo: Anarchistyczny Flash #5.

Anarchopedia

Inicjatywa powstania Anarchopedii zrodziła się na przełomie roku 2003 i 2004. Ma ona za zadanie stać się wielkim kompendium wiedzy o anarchizmie, socjalizmie bezpaństwowym, komunizmie wolnościowym, wyjaśniać, zarówno podstawowe jak i bardzo złożone, założenia poszczególnych nurtów anarchizmu(gospodarka, polityka, stosunek społeczne), propagować tą ideologie wśród odwiedzających oraz stać się wielką księgą anarchizmu.

Głównym pomysłodawcą oraz realizatorem jestem ja - Prawdapunk, jednakże encyklopedię tworzyć może każdy, nawet nie zarejestrowany użytkownik, który posiada wiedzę i chce ją przekazać.

Nie chcemy tworzyć, żadnej konkurencji wobec Wikipedii, tak więc skupiać się będziemy jedynie na samym anarchizmie jak i innych doktrynach politycznych, gospodarczych itp.

http://www.pol.anarchopedia.org

zazdroszcze wiary w demokratyczny komunizm i socjalizm,
sadząc jednak po komentarzach na niektórych portalach anarchistycznych wobec na przykład lidera UPR,
anarchokapitalistów i libertarian
[agoryści jeden z odłamw ak]
agoryści
libertarianizm
ta wolnośc nie tyczyła by wszystkich,

-polityczni innowiercy tworzyli by wspólnoty w gułagach?

pozdrawiam
libertrianin poganin, -do usług
LIBERTARIA blog
http://liibertaria.blog.onet.pl
LIBERTAS blog
http://libertas.blog.onet.pl

Wróć do „Stowarzyszenia apolityczne”